Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Andrzej Karpiel - Poland
2 Rafał Mazur Ultrek MTB Team Poland
3 Filip Stawiarski Stawiarski S-NET Poland
4 Kamila Szymańska brak Poland
5 Przemek Janeczko klub kolarski Agnieszka Skalniak Poland
6 Dawid Wojciechowski Night Runners Poland
7 Michał Mrowka Pchamy! Pchamy! Poland
8 Łukasz Kogutowicz Bike Team Łąkta Górna Poland
9 Wojciech Fraś - Poland
10 Wojciech Bartyński PGE Obrót S.A. Poland
11 Zygmunt Tuszyński PGE Obrót S.A. Poland
12 Marlena Warzywoda MAKi Poland
13 Marcin Dobroszek Raleigh GAC Poland
14 Piotr Janiak Janiak Pomarańczowa Pomoc Poland
15 Daniel Różana Różana Poland
16 Bartłomiej Grodecki PGE Obrót S.A. Poland
17 Artur Tatar BikeTeam BP Zawiercie Poland
18 marcin nędzka - Poland
19 Iván Mitev CCC Poland
20 Marcin Żal Filanowski Team Poland
21 Andrzej Jedrychowski Centrum Stomatologiczne Zakopianka Poland
22 Paweł Berdyczko Berdyk Team Portugal
23 Agata Madej Fabryka Mazakow Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 José Carlos Robles Castilla Spain
2 ANDRZEJ MARCINEK 50upAT Poland
3 Przemysław Mońko Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
4 Danuta Żarek brak Poland
5 Bartosz Zięba Amator Poland
6 Marek Duklanowski RM Szczecin Poland
7 Karol Krzysztoń Brak Poland
8 Paweł Jurczyk brak Poland
9 Piotr Jurczyk brak Poland
10 Amadeusz Weberbauer Spokojnie Spokojnie Poland
11 Witold Filas Ultrek Poland
12 Paulina Sklorz Misiory Poland
13 Rafał Smyczyński Misiory Poland
14 Małgorzata Kaszuba AZS UEK Poland
15 Dominik Siwiec Sędziszów Małopolski Team Poland
16 Paweł Kowalczyk KT Szprotawa Poland
17 Dariusz Pol Banda Puchatka Poland
18 Michał Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
19 Hubert Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
20 Piotr Sobczak - Poland
21 Maciej Genc HTH Team Poland
22 Andrzej Andrzejewski Gliwice Poland
23 Damian Franuszkiewicz brak Poland
24 Kacper Gałwa Kolarsko-biegowy klub sportowy Radomsko Poland
25 Bartosz Strzelecki Brak Poland
26 Wojciech Baranowski brak Poland
27 Krzysztof Puchałka Berdyk Team Poland
28 Robert COGIEL Opp Katowice Poland
29 Katarzyna Stelmach SK Kijewo Królewskie Poland
30 Mariusz Jankowicz brak Poland
31 Wojciech Sebzda brak Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Wojciech Sebzda
brak
Poland
2 Mariusz Jankowicz
brak
Poland
3 Krzysztof Puchałka
Berdyk Team
Poland
4 Paweł Berdyczko
Berdyk Team
Portugal
5 Wojciech Baranowski
brak
Poland
6 Bartosz Strzelecki
Brak
Poland
7 Damian Franuszkiewicz
brak
Poland
8 Piotr Sobczak
-
Poland
9 marcin nędzka
-
Poland
10 Hubert Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
11 Michał Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
12 Rafał Smyczyński
Misiory
Poland
13 Paulina Sklorz
Misiory
Poland
14 Piotr Jurczyk
brak
Poland
15 Paweł Jurczyk
brak
Poland
16 Karol Krzysztoń
Brak
Poland
17 Danuta Żarek
brak
Poland
18 Bartłomiej Grodecki
PGE Obrót S.A.
Poland
19 Zygmunt Tuszyński
PGE Obrót S.A.
Poland
20 Wojciech Bartyński
PGE Obrót S.A.
Poland
21 Wojciech Fraś
-
Poland
22 Kamila Szymańska
brak
Poland
23 Andrzej Karpiel
-
Poland