Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Julien Kaise Top Cycle-Team Belgium
2 Sam Malfliet Tel&co Belgium
3 Piotr Wójcik Sgr Specialized Poland
4 Piotr Siebert MERX TEAM Wągrowiec Poland
5 Kirill Chizhov FEriders Russian Federation
6 Tomasz Tymiński BST Banach Sport Team Poland
7 Artur Komsta BauMar Brothers Poland
8 Sławomir Wysocki PATNET Team Poland
9 ZENON PĘKALSKI CYCLON PROAL TEAM Poland
10 Agnieszka Nowiczkow PTR Dojlidy Białystok Poland
11 Vladimir Nosov BMSTU Russian Federation
12 Jakub Rysz Sowie Team Poland
13 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
14 Łukasz Szlązak TOMAZI BIKE TEAM Poland
15 Ladislav Bráz HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
16 Małgorzata Gryszczuk SEVEN - Perceptus Team Poland
17 Irina Budakova Amazonki bike team Russian Federation
18 Bea Winters RWP Bilthoven Netherlands
19 Piotr Romaszewski Polska
20 Ewelina Bojdzińska VELCREDO Poland
21 Mazurek Patryk Loyalty Point Racing Team Poland
22 Jarosław Kinal Poland
23 Bartłomiej Kawa MGF Poland
24 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
25 Nina Moore JandN Germany
26 Damian Zakrzewski KK Cyklon Warszawa Poland
27 Paweł Maniszewski Boli mnie kolano Poland
28 Zbigniew Komorowski Crazy Racing Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Piotr Bajda New Age Fitness - SklepRowerowy.pl Poland
2 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
3 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
4 Nicholas Razo J-Tree United States
5 Dominik Malicki Bike Concept Poland
6 Jarosław Siwek SIWEKFOTOGRAFIA.PL Poland
7 Alexander McGregor Next Level MTB Netherlands
8 Monica Schneebeli kiliman.ch Switzerland
9 Robert Osiński Poland
10 Juliane Frydenlund Aalborg Cykle-Ring Denmark
11 Adam Potoczny Eclipse Poland
12 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
13 Anna Niziolek Team Hilux Poland
14 woytek stolp team MTB Chojnice Poland
15 Terry Fremineur Echatlon Belgium
16 Reinout De Mey Echatlon Belgium
17 Jacek Olech MTB Eldar Świecie Poland
18 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
19 Wendy Macfarland Ride4Days/ARQ Wealth Management United Kingdom
20 Krzysztof Wizner Bezpartyjny Poland
21 Marek Bielowicz BST-BanachSportTeam Poland
22 vincent Chevalier TEL&CO cycling team Belgium
23 Tomasz Pietrzycki PTR DOJLIDY BIAŁYSTOK Poland
24 Bartosz Samborski PTR Dojlidy Białystok Poland
25 Jakub Sykuła BST - Banach Sport Team Poland
26 Piotr Przestrzelski BST - Banach Sport Team Poland
27 Radosław Hermaszewski BST Poland
28 Marcin Sykuła BST - Banach Sport Team Poland
29 Kris De Nef Team Scott Belgium
30 Valerie Heeren Klub Dash Belgium
31 Radosław Kozal FTI Racing Team Poland
32 Filip Królik FTI Racing Team Poland
33 Marcin Staniszewski MTB Punks United Poland
34 Agnieszka Dudzińska-Górka FTI Racing Team Poland
35 Jakub Solarski BST-Banach Sport Team Poland
36 Patryk Galiński BST - Banach Sport Team Poland
37 Grzegorz Rzegociński HOR.NET InternetXXL.pl Poland
38 Anna Krzyżelewska-Suś Bydzia Power Bike Team Poland
39 Stijn Heymans Swooth MTB Team Belgium
40 Robert Pierzchała Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
41 Wojciech Maćkowiak ' - ' Poland
42 Daniel Alochna Pressing Bike-System Ice-Went Team Poland
43 Jakub Grochola brak Poland
44 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA RACING TEAM Poland
45 Nils Van Tilt Tel&Co Cycling Team Belgium
46 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
47 Dario Russo Sportpark Aare-Rhein Switzerland
48 Sascha Asfandiar MTB Punks United Germany
49 Zhanna Maslova Amazonki bike team Russian Federation
50 Gunther Thans Zonhoven Belgium
51 Jan Indeherberge Zonhoven Belgium
52 Sebastian Leśniak NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
53 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
54 Rick van Uitert RWP Bilthoven Netherlands
55 Dennis van Ewijk RWP Bilthoven Netherlands
56 Evert Boshuis RWP Bilthoven Netherlands
57 Joshua Moore JandN United States
58 Nina Moore JandN Germany