W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Mouflon Tracks 2021 - LITE distance (3 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Dominik Moskal | Sks Oborniki | Poland | |
2 | Evgeny Sidorenko | toMotion Racing presented by Pro-cyCL | Germany | |
3 | Piotr Wójcik | - | Poland | |
4 | Michał Brzeziński | eNRG4U s.c. | Poland | |
5 | Grzegorz Lis | MODECO MTB TEAM | Poland | |
6 | Piotr Przybylski | Bike Salon | Poland | |
7 | Wojciech Łukaszewicz | Warszawski Klub Kolarski | Poland | |
8 | Jaco Poklopac | BeerXC | Poland | |
9 | Lech Swoboda Swoboda | BeerXC | Poland | |
10 | Imants Snitko | latvian carbon | Latvia | |
11 | Adam Pająk | #niemaziewania | Poland | |
12 | Marek Ciastoń | Gomola Trans Airco | Poland | |
13 | Damian Chojecki | DAMNN.CC | Poland | |
14 | Iwona Joskowska | Majbike Team | Poland | |
15 | Radosław Polusik | wolny strzelec | Poland | |
16 | Ryszard Gawron | ABC-Service | Poland | |
17 | Tomasz Nowak | Pudel team | Poland | |
18 | Damian Gawron | ABC-service | Poland | |
19 | Piotr Wunsch | MajBike Team | Poland | |
20 | Dariusz Rybak | MTB Team JakśBud | Poland | |
21 | Magdalena Kiecka | DRÄXLMAIER MTB TEAM JG | Poland | |
22 | Jan Jurijków | Wypad na rower | Poland | |
23 | Agnieszka Nowiczkow | PTR Dojlidy Białystok | Poland | |
24 | Zbigniew Skupień | AZYL | Poland | |
25 | Łukasz Misakiewicz | Yolobike Sypniewski Mtb | Poland | |
26 | Olek Dziurzyński | Aleksander Dziurzyński Odbiory Mieszkań | Poland | |
27 | Paweł Komorowski | Komorniki MTB Team | Poland | |
28 | Przemysław Januszak | VEZUVIO TEAM | Poland | |
29 | Kamil Kruczek | Warbud - warto budować! | Poland | |
30 | Szymon Juchniewicz | MTB WALIM | Poland | |
31 | Tomasz Miklejewski | Kibolski KS | Poland | |
32 | Piotr Wardęga | Zerwani z łańcucha | Poland | |
33 | Maciej Fiałkiewicz | Odkrywcy Taurus Cycling Team | Poland | |
34 | Tomasz Mulawa | Zerwani z łańcucha | Poland | |
35 | Maciej Krzewina | Nikośbike | Poland | |
36 | Tomasz Woźniak | GEOpyra.pl | Poland | |
37 | Paweł Ścibisz | G-Team | Poland | |
38 | Andrzej Karkoszka | Kiwi Klub MTB | Poland | |
39 | Izabella Malinowska | Yolobike Sypniewski MTB | Poland | |
40 | Mateusz Ratajczak | Komorniki MTB Team | Poland | |
41 | Dariusz Ziółkowski | Timbud Team | Poland | |
42 | Agata Lichocka | Sklep Bicykl Piaseczno | Poland | |
43 | Jarosław Zając | BSR Team Bytom | Poland | |
44 | Robert Ratajczak | Komorniki MTB | Poland | |
45 | Przemysław Bajew | ATOLBIKE PUŁAWY | Poland | |
46 | Rafał Kocik | Geodetic Team | Poland | |
47 | Dawid Kompiel | KOSOX BIKE TEAM | Poland | |
48 | Izabela Michalak | Komorniki MTB TEAM | Poland | |
49 | Daniel Dudkiewicz | LOTTO | Poland | |
50 | Robert Czarnowski | LOTTO | Poland | |
51 | Jacek Łykawka | Maruderzy | Poland | |
52 | Patrycjusz Sołenczew | MyWay MTB Team | Poland | |
53 | Katarzyna Małysz | BIKE SALON TEAM | Poland | |
54 | Michał Małysz | BIKE SALON TEAM | Poland | |
55 | Agnieszka Troinska | Bike Salon Team | Poland | |
56 | Karol Wrzesiński | KCN Racing Team | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Gosia Wiśniewska-Jurkowska | dzikusy Olsztyn | Poland | |
2 | Michał Barabasz | BIKE SALON TEAM | Poland | |
3 | Piotr Worach | Absolutebikes Team | Poland | |
4 | Tomasz SOCHA | 4MTB IMMERGAS | Poland | |
5 | Małgorzata Graczyk | Mobile Coders | Poland | |
6 | Wojciech Lebek | Jägerbomba Team | Poland | |
7 | Agnieszka Skupień | SUP Lifting MTB TEAM Bugla Bike Service | Poland | |
8 | Bartosz Gajewski | Kosox Bike Team | Poland | |
9 | Małgorzata Kalinowska | Gomola Pack-Center | Poland | |
10 | Henryk Gomola | Gomola Trans Airco | Poland | |
11 | Paweł Maćkiewicz | ADIENT METAL | Poland | |
12 | Wojciech Jankowski | Brak | Poland | |
13 | Justyna Tarnowska | GO SPORT AK SPED TEAM | Poland | |
14 | Marek Kawiako | DRÄXLMAIER MTB TEAM | ||
15 | Szczepan Moskała | Gomola Pack-Center | Poland | |
16 | Marcin Boratyński | brak | Poland | |
17 | Łukasz Jankowski | x-tt.pl | Poland | |
18 | Dariusz Piotrowski | MTB ELDAR ŚWIECIE | Poland | |
19 | Wojciech Rajczakowski | Eliud Kipchoge Team Poland | Poland | |
20 | Michał Misiaszek | 28 Toruńska Drużyna Harcerzy | Poland | |
21 | Wojciech Milewski | SKS Oborniki | Poland | |
22 | Anna Zemła | brak | Poland | |
23 | Marek Zubrzycki | Żubry 3 | Poland | |
24 | Krzysztof Łabanowski | BIKE SALON TEAM | Poland | |
25 | Egor Baranov | EPAM | Belarus | |
26 | Krzysztof Skaza | Komorniki MTB Team | Poland | |
27 | Artur Wencel | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
28 | Rafał Kamiński | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
29 | Patryk Maślanek | Bike Salon | Poland | |
30 | Agnieszka Witkowska | Polski Klub MTB | Poland | |
31 | Maciej Grzegorzek | OTC Oborniki | Poland | |
32 | Tomasz Frąckowiak | PKO Bank Polski | Poland | |
33 | Jolanta Kulikowska | West ROCK Bike Team | Poland | |
34 | Krzysztof Pawlak | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
35 | Jakub Kołotusza | Team PKO BP | Poland | |
36 | Jakub Mardaus | Nie dotyczy | Poland | |
37 | Stanislaw Kuna | DABARTI TEAM | Poland | |
38 | Tadeusz. Liszka | Gomola Pack-Center | Poland | |
39 | Rafał Roppel | Rafos Racing Team | Poland | |
40 | Grzegorz Jakubek | Gmeble | Poland | |
41 | Miroslaw Kalinowski | Gomola Pack-Center | Poland | |
42 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
43 | Tomasz Rudnicki | Rzeszowska Akademia Kolarska | Poland | |
44 | Łukasz Budzyn | LUBAR MTB TEAM | Poland | |
45 | WOJCIECH Gogolewski | GOGOL MTB TEAM | Poland | |
46 | Szczepan Szaruga | - | Poland | |
47 | Marcin Windloch | Retro Team | Poland | |
48 | Rafał Sosnowski | Komorniki MTB Team | Poland | |
49 | Dominika Wilk | Beer and ride | Poland | |
50 | Łukasz Szlendak | DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra | Poland | |
51 | Michał Tomczyszyn | DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra | Poland | |
52 | Sebastian Litwa | DRÄXLMAIER MTB TEAM | Poland | |
53 | Ewa Duszyńska | DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra | Poland | |
54 | Krzysztof Kiecka | DRÄXLMAIER MTB TEAM Jelenia Góra | Poland | |
55 | Monika Kowalska | Maruderzy | Poland | |
56 | Bartek Tyrakowski | SUPERIOR sowasport.pl | Poland | |
57 | Paweł Cywiński | SUPERIOR sowasport.pl / DONERGY Fotowoltaika | Poland | |
58 | Grzegorz Sowa | SUPERIOR sowasport.pl | Poland | |
59 | Daniel Wilczak | SUPERIOR sowasport.pl | Poland | |
60 | Magdalena Ruta | PERSEVERANCE | Poland | |
61 | Maciej Napierała | PERSEVERANCE | Poland | |
62 | Dariusz Michalski | V-Team | Poland | |
63 | Bartek Kowalski | Jimisport | Poland | |
64 | Bartosz Majkowski | Authors | Poland | |
66 | Katarzyna Kowalska-Pac | Reanimacja Rowerowa-Akademia Synergii | Poland | |
67 | Michał Pac | Reanimacja Rowerowa-Akademia Synergii | Poland | |
68 | Antoni Śmich | Feniks Rydułtowy | Poland | |
69 | Marcin Piątek | Komorniki MTB Team | Poland | |
70 | Waldemar Rybarczyk | Komorniki MTB Team | Poland | |
71 | Adam Śmich | - | Poland | |
72 | Sławomir Guzik | mógłbym mieć gdyby ktoś mnie chciał | Poland | |
73 | Dawid Basiński | CONSDATA Supersportowy TEAM | Poland | |
74 | Tomasz Czechowski | TJBike | Poland | |
75 | Jan Urbanowicz | TJBike | Poland | |
76 | Adam Maciński | YOLOBIKE MARBA MTB | Poland | |
77 | Ludwig Berndt | Narbendynamo Biesenthal | Germany | |
78 | Zuzanna Kownacka | Poznań | Poland | |
79 | Mariusz Kłos | Zarwani z łańcucha | Poland | |
80 | MICHAŁ Wolniewicz | TOMCHEM TEAM | Poland | |
81 | Adam Witchen | Zerwani z łańcucha | Poland | |
82 | Karolina Mika | brak | Poland | |
83 | Aleksandra Socha | Komorniki MTB Team | Poland | |
84 | Katarzyna Łatyszew | JakśBud Biedrusko | Poland | |
85 | Michał Kokociński | brak | Poland | |
86 | Karol Derbin | Łikęt | Poland | |
87 | Paweł Puszcz | Łikęt | Poland | |
88 | Łukasz Kujawiak | . | Poland | |
89 | Marcin Malinowski | YOLOBIKE MARBA TEAM | Poland | |
90 | Grzegorz Berłowski | Komorniki MTB Team | Poland | |
91 | Mariusz Węgrzynowski | Bike Salon Team | Poland | |
92 | Adam Maroszek | niezrzeszony | Poland | |
93 | Adam Hajzner | Izabelin | Poland | |
94 | Olga Żarlińska | BIKE SALON TEAM | Poland | |
95 | Anna Paterak | Team PKO BP | Poland | |
96 | Zbigniew Bocian | Komorniki MTB Team | Poland | |
97 | André Kollatzsch | SV Senftenberg | Germany | |
98 | Martin Steiniger | SV Senftenberg | Germany | |
99 | Arkadiusz Gursztyn | arr | Poland | |
100 | Jędrzej Wierzchowski | Bike Pasja Racing Team | Poland | |
101 | Marcin Staniszewski | MTB Punks United | Poland | |
102 | Sascha Asfandiar | MTB Punks United | Poland | |
103 | Daniel Dudkiewicz | LOTTO | Poland | |
104 | Mateusz Kosmowski | Kosox Bike Team | Poland | |
105 | Robert Czarnowski | LOTTO | Poland | |
106 | Arek Kosmala | YOLOBIKE MARBA TEAM | Poland | |
107 | Zbigniew Nisztuk | YOLOBIKE MARBA TEAM | Poland | |
108 | Piotr Przyborski | The Outriders | Poland | |
109 | Jarek Jarząbek | YOLOBIKE MARBA TEAM | Poland | |
110 | Joanna Kubicka - Jakuczun | YOLOBIKE MARBA TEAM | Poland | |
111 | Andrzej Jelonek | Maruderzy | Poland | |
112 | Zbigniew Chudzicki | SKS Oborniki | Poland | |
113 | Wojciech Stępel | RETRO TEAM | Poland | |
114 | Łukasz Podwysocki | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
115 | Marek Wójcikowski | Maruderzy | Poland | |
116 | Rafał Cyrny | Maruderzy | Poland | |
117 | Tomasz Kaczmarczyk | Kosox bike teamu | Poland | |
118 | Piotr Miller | STS | Poland | |
119 | Sebastian Kaczmarczyk | Kosox Bike Team | Poland | |
120 | Arkadiusz Stefański | Vezuvio Team | Poland | |
121 | Łukasz Warżała | Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie | Poland | |
122 | Sabine Lengert | Multisport Berlin | Germany | |
123 | Ingo Schöne | NRT Protective | Germany | |
124 | Nodirżon Farmonow | Komorniki Mtb Team | Poland | |
125 | Bartosz Stelmaszyk | LS Plus Recycling Team | Poland | |
126 | Jacek Troinski | Bike Salon Team | Poland |