Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Małgorzata Kalinowska Gomola Pack-Center Poland
2 Dawid Kaczmar Sport-Profit Wrocław Poland
3 Natalia JANICA Gomola Pack-Center Poland
4 Paweł Jaśkowiak Jaśki Team Poland
5 Marta Jaśkowiak Jaśki Team Poland
6 WOJCIECH BARANOWSKI BAR TEAM Poland
7 Jerzy Stręg BAR TEAM Poland
8 Marek Zubrzycki DZT ZUBGOG MTB Team Poland
9 Artur Stróżyk GogolMTB Team Poland
10 Małgorzata Gogolewska GOGOL MTB TEAM Poland
11 Andrzej Piela - Poland
12 Jiri Petr INS BIKE TEAM Czech Republic
13 Sandis Nete Virsotne/MARMOT Latvia
14 Gvido Sabulis Virsotne/MARMOT Latvia
15 Jan Kowalski Gang Yeti Poland
16 Łukasz Budzyn Jägerbomba Team Poland
17 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
18 Tomasz Murdzia MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
19 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland
20 Łukasz Sanocki Harda Horda Poland
21 Tomasz Tyl BIKETRAINING Poland
22 Tomasz Tyl HILL CLIMB PASSION TEAM Poland
23 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland
24 Anna Michalak-Warżała Ski&Bike House Team Poland
25 Artur Broda Pressing ROIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
26 WOJCIECH Gogolewski DZT ZUBGOG MTB Team Poland
27 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
28 Rafał Kowalski Lucy in the sky Poland
29 Tomasz Nawrocki #aszfagandadzikiteam Poland
30 Weronika Nawrocka #aszfagandadzikiteam Poland
31 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Paweł Gomola Gomola Pack-Center Poland
2 Igor Kollat GOGOL MTB TEAM Poland
3 Andrzej Onyśko ONYX TEAM Poland
4 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
5 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
6 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
7 Alberto Jiménez Corbike Spain
8 Andrius Brazauskas DRYM TYM Lithuania
9 Gražvydas Dubinskas DRYM TYM Lithuania
10 Jānis Braže MTB Nīca Latvia
11 Witold Uleniecki Team Wielki Ptak Poland
12 Aivis Karzons MTB Nīca Latvia
13 Karol Zalewski UTHD Poland
14 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
15 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
16 Maciej Sokołowski Tandhem NTOnBike Poland
17 Bartosz Brandowski Hill Climb Passion Team Poland
18 Igoris Voičenica - Lithuania
19 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
20 KRZYSZTOF Kaczyński Gomola Pack-Center Poland
21 Rafał Łukawski KS Stomil Poznań Poland
22 Peter Jäderfeldt Södertälje CK Sweden
23 SLAWOMIR DŁONIAK Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
24 Karol Dobryniewski .. Poland
25 Jacek Dobryniewski Magic Team Digitronic Autogas Poland
26 Jarek Michalecki Bystro.cc Poland
27 Szymon Rozmiarek GReeN BIKE Team Poland
28 Karol Węgrzyn Bystro.cc Poland
29 Raymond Godeschalk Godeschalk Netherlands
30 Alida Reitsma Het Snelle Wiel Netherlands
31 Sandra Salvador Magnífics Spain
32 Núria de la Vega Royo Magnífics Spain
33 Jean-Baptiste Tria LP Mühlenbach Luxembourg
34 Tomek Zadrożny Szczytno MTB Trails Poland
35 Arseni Zhdanouski - Poland
36 Martin Steiniger SV Senftenberg Germany
37 Anton Steiniger SV Senftenberg Germany
38 Robert Jakubowski LS Plus Recycling Team Poland
39 Tomasz Winek MTB Jedlina Zdrój Poland
40 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland