W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Velo Toruń 2017, dystans krótki (35 km)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Paweł Lassota | amator | Poland | |
2 | Michał Anusiak | Pan | Poland | |
3 | Amelia Żuk | Zielony Koncept | Poland | |
4 | Marcin Żuk | Zielony Koncept | Poland | |
5 | Jarosław Jablonski | BDC | Poland | |
6 | Tomasz Poblocki | STC Sokolow Podlaski | Poland | |
7 | Sławomir Nowicki | Czarne Stopy.SM | Poland | |
8 | Marcin Baran | AT Dębowa Łąka | Poland | |
9 | Anastasiia Mazur | Hegelmann Transporte Sp. z o.o. | Poland | |
10 | Waldemar Kobus | Retro BikeAcademy.pl | Poland | |
11 | KAZIMIERZ KRUPA | RETRO BIKE ACADEMY | Poland | |
12 | Anna Klein | Toruński Klub Triathlonowy | Poland | |
13 | Karolina Michałek | Torunski klub Triathlonowy | Poland | |
14 | Krzysztof Wąsiewski | KPW | Poland | |
15 | Rafał Kaczmarek | FogtBikes Team | Poland | |
16 | Hubert Paluch | GSW MILENIUM | Poland | |
17 | Andrzej Rymaszewski | Andrzej | Poland | |
18 | Marcin Ostojski | Zgrupka Luboń | Poland | |
19 | Mirek Dziwulski | Kraińska Team | Poland | |
20 | Tomasz Sieczko | Bydgoszcz- Błonie | Poland | |
21 | Mateusz Syguła | Kolarski.eu Team | Poland | |
22 | Jakub Jagóra | Warszawa | Poland | |
23 | Bartosz Zaostrowcew | Golub-Dobrzyń Team | Poland | |
24 | Aitor Rendaszko | Euskadi | Spain | |
25 | Anna Musiał | ZHP Wlkp. | Poland | |
26 | Ewelina Bokwa | - | Poland | |
27 | MICHAŁ PRYŁOWSKI | Poland | ||
28 | Agnieszka Dębiec | LPP TEAM | Poland | |
29 | Rafał Adamczyk | b.d. | Poland | |
30 | Kamil Ożóg | toruń | Poland | |
31 | Tomasz Rutkowski | VO2max MTB Team | Poland | |
32 | Wojciech Kubinski | UKS Iskra Białośliwie | Poland | |
33 | Mirosława Osuch | Poland | ||
34 | Adam Czajkowski | WKK | Poland | |
35 | JOANNA WIŚNIEWSKA | SPORTEVO/ DREAM TRI TEAM | Poland | |
36 | Jacek Sygocki | Palfinger Marine | Poland | |
37 | Monika Grzesiecka | STC Stargard | Poland | |
38 | Agnieszka Gajda | brak | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | anna prażmowska | visscher-caravelle | Poland | |
2 | Radosław Szczęsny | LFC | Poland | |
3 | Bartlomiej Hodyl | STC STARGARD | Poland | |
4 | Przemysław Gajewski | Tfc | Poland | |
5 | Piotr Wodziński | UKS Sportowiec Piła | Poland | |
6 | Bartosz Zając | LOOKSFERA/M-TRONIC | Poland | |
7 | Piotr Pruss | niezrzeszony | Poland | |
8 | Kacper Kwiatkowski | UKS Sportowiec Piła | Poland | |
9 | JAKUB SOBIERAJ | BELTA TEAM GDANSK | Poland | |
10 | Dominika Iwaszkiewicz | Bike Team Człuchów | Poland | |
11 | Zuzanna Chylińska | Belta Team Gdańsk | Poland | |
12 | Beata Lorkowska | Belta Team Gdańsk | Poland | |
13 | Zbigniew Stawicki | Hotel Diana | Poland | |
14 | Arkadiusz Młodzik | Authorbike29 | Poland | |
15 | Alicja Radzio | Aktywni Grojec | Poland | |
16 | Grzegorz Błaszczyk | Płocki Klub Kolarski | Poland | |
17 | Robert Drygalski | RDSound | Poland | |
18 | Joanna Michałek | TriActiv Ridley | Poland | |
19 | Krystian Tejza | brak | Poland | |
20 | Arkadiusz Filipowski | Slawno | Poland | |
21 | Aghata Lisiecka | FTI Cycling | Poland | |
22 | Jędrzej Chrzanowski | CHRZANKI | Poland | |
23 | Wojciech Alfut | MZK Toruń Sp. z o. o. | Poland | |
24 | Urszula Jędryszka | Kuźnia Triathlonu | Poland | |
25 | Andrzej Gucwa | GVT BMC | Poland | |
26 | Natalia Kopyść | Rowersi Racing Team | Poland | |
27 | Sławomir Krzyżykowski | Sprint Grębocin | Poland | |
28 | Konrad Bobowski | H-TECH | Poland | |
29 | Robert Malyszek | Eurostone Sp.z.o.o. | Poland | |
30 | Kacper Okruciński | Lumac Like Bike WTR Włocławek | Poland | |
31 | Grzegorz Parkasiewicz | Lubin | Poland | |
32 | Kacper Słodki | --- | Poland | |
33 | Łukasz Matyla | VGP Team | ||
34 | Wiesława Janur | VGP Team | ||
35 | Damian Śmigielski | VGP Team | ||
36 | Tomasz Seroczyński | TELE-ART | Poland | |
37 | Michał Tobis | - | Poland | |
38 | Jan Jarocki | BETOR | Poland | |
39 | Maciek Adamiak | Łódź Kocha Sport | Poland | |
40 | Filip Demski | Meizu | Poland | |
41 | Jarosław Demski | Nova Trading SA | Poland | |
42 | Artur Prusakiewicz | - | Poland | |
43 | Sylwia Wenc | Łódź Kocha Sport | Poland | |
44 | Piotr Lewandowski | ZSE | Poland | |
45 | Adam Kwiatkowski | Zgrupka Team | Poland | |
46 | Krzysztof Kwiatkowski | Zgrupka Team | Poland | |
47 | Marek Sierpiński | WIND | Poland | |
48 | Artur WSZOŁEK | Skoda Bieranowski | Poland | |
49 | Mateusz Paczkowski | UPC Polska | Poland | |
50 | Tadeusz Gutowski | tandem | Poland | |
51 | Tomasz Siedlecki | Aktywni Grójec | Poland | |
52 | Piotr Stawicki | Pacific Toruń | Poland | |
53 | Mikołaj Ptaszyński | DelloSport | Poland | |
54 | Dominik Switalski | Eurostone Sp. z o. o. | Poland | |
55 | Adam Seliga | brak | Poland | |
56 | Michał Wawrzyńczak | brak | Poland | |
57 | Adam Kubisiak | niezrzeszony | Poland | |
58 | Paweł Boruch | SISU-OWB team | Poland | |
59 | Mikołaj Baran | brak | Poland | |
60 | Andrzej Rzepka | . | Poland | |
61 | Marcin Woźniak | Dataland Hobby | Poland | |
62 | Ewa Rzepka | brodnica biega | Poland | |
63 | piotr hadowski | RehaPH | Poland | |
64 | Filip Woźniak | Dataland Hobby | Poland | |
65 | Karol Banaszek | Route 66 | Poland | |
66 | mariusz kowalski | niezrzeszony | Poland | |
67 | Jacek Dąbrowski | TTC Beretta Toruń | Poland | |
68 | Paweł Woźniak | Dataland Hobby | Poland | |
69 | WIKTOR ORDAK | BRAK | Poland | |
70 | HANNA PIĄTKOWSKA | BRAK | Poland | |
71 | Adam Woźniak | Dataland Hobby | Poland | |
72 | Marcin Wodzyński | - | Poland | |
73 | Beata Waberska | brak | Poland | |
74 | Mieszko Kuśnierkiewicz | BRADO | Poland | |
75 | Tomasz Rutkowski | Pacific Toruń | Poland | |
76 | Łukasz Chrzanowski | - | Poland | |
77 | Krzysztof Barański | KM PSP Toruń | Poland | |
78 | Ireneusz Bucki | GK Gryf Tczew | Poland | |
79 | Mariusz Świerczyński | Real Madryt | Poland | |
80 | Przemysław Stodólski | ---- | Poland | |
81 | Paulina Wodzyńska | Warszawa | Poland | |
82 | Marcin Szymański | Ciechanów | Poland | |
83 | Karol Chudzyński | SISU-OWB team | Poland | |
84 | Michał Gębicz | niezrzeszony | Poland | |
85 | Dariusz Bręczkiewicz | Velomania | Poland | |
86 | Mikołaj Adrych | Poznań | Poland | |
87 | Robert Lewandowski | MOTO-SPEC Toruń | Poland | |
88 | Renia Jagielska | - | Poland | |
89 | Szymon Serbin | Carbon Kłecko | Poland | |
90 | Michał Gąsiorowski | POLONIA BYDGOSZCZ | Poland | |
91 | Dominik Janikowski | Janki Team | Poland | |
92 | Leon Janikowski | Janki Team | Poland | |
93 | Piotr Chmieliński | - | Poland | |
94 | Joanna Socha | BRAK | Poland | |
95 | Krzysiu Jasiu | Impresaryjny Teatr Muzyczny w Toruniu | Poland | |
96 | Kajetan Ślepski | VO2max MTB Team | Poland | |
97 | Paweł Ślepski | VO2max MTB Team | Poland | |
98 | Sandra Lehmann | LEHMANN | Poland | |
99 | Sławomir Lehmann | LEHMANN | Poland | |
100 | Waldemar Łykowski | Hotel Diana | Poland | |
101 | Dorota Słupecka | Toruński Klub Triathlonowy | Poland | |
102 | Wojciech Zupa | SISU-OWB team | Poland | |
103 | Mateusz Koper | GK GRYF TCZEW | Poland | |
104 | Agnieszka Fiszer | Wielki Głęboczek | Poland | |
105 | Jan PIETRZAK | - | Poland | |
106 | Przemysław Wąsiewski | KPW | Poland | |
107 | Joanna Pucek | KTK Przygoda | Poland | |
108 | Stanisław Witwicki | indywidualny | Poland | |
109 | Anna Chmielowiec | KB Galeria Warszawa | Poland | |
110 | Karol Różański | GTW | Poland | |
111 | Michał Szkodzinski | Dziki | Poland | |
112 | Wojtek Kotowski | łasin team | Poland | |
113 | DOROTA GERTIG | Poland | ||
114 | Stanisław Radach | niezrzeszony | Poland | |
115 | Magdalena Klasa-Lewandowska | MOTO-SPEC Toruń | Poland | |
116 | Wiesław Lenart | - | Poland | |
117 | Krzysztof Lietz | panmax | Poland | |
118 | Grzegorz Ziółkowski | ADIOSTRY Team | Poland | |
119 | Patryk Mallek | niezrzeszony | Poland | |
120 | Dawid Łochocki | bezklubu | Poland | |
121 | Marcin Żołądek | CCH | Poland | |
122 | Karol Kmieć | Brak | Poland | |
123 | Bolesław Czupajło | Janikowo | Poland | |
124 | Bartosz Gerc | - | Poland | |
125 | Hubert Iwankiewicz | Zgrupka Luboń | Poland | |
126 | Michał Iwankiewicz | Zgrupka Luboń | Poland | |
127 | Robert Zyglarewicz | Apator Control | Poland | |
128 | Przemysław Zieliński | Grupa Kolarska Gryf Tczew | Poland | |
129 | Robert Zakrzewski | - Brak | Poland | |
130 | Krzysztof Rosłonowski | amator | Poland | |
131 | Oliwia Orenkiewicz | brak | Poland | |
132 | Maciej Bączkowski | POLONIA BYDGOSZCZ | Poland | |
133 | Piotr Lis | www.allcamp.pl Łódź | Poland | |
134 | Elżbieta Sokołowska | - | Poland | |
135 | Szymon Margiela | MrBike Pleszew | Poland | |
136 | Paweł Puławski | Pale | Poland | |
137 | Natalia Dormowicz | - | Poland | |
138 | Marta Słomkowska | - | Poland | |
139 | Rafał Kamiński | Lotos Running Team | Poland | |
140 | Daniel Sławiński | Gabriel Salon Urody | Poland | |
141 | Magdalena Sławińska | Gabriel Salon Urody | Poland | |
142 | Dorota Kostuch | MTB START Kartuzy | Poland | |
143 | ANDRZEJ DOBRZENIECKI | BRAK | Poland | |
144 | Elżbieta Gadomska | Brak | Poland | |
145 | Ryszard Gadomski | Brak | Poland | |
146 | Bartosz Strzelecki | Brak | Poland | |
147 | Paweł Sałacki | MEL-KAN Grudziądz | Poland | |
148 | Anna Król | brak | Poland | |
149 | Mariusz Okuniewicz | KK Borzyszewo | Poland | |
150 | Łukasz Sadowski | - | Poland | |
151 | Janek Szymborski | UKS RYŚ | Poland | |
152 | Tomasz Dyrda | - | Poland | |
153 | Ewa Sidor | GABRIEL SALON URODY | Poland | |
154 | Krzysztof Siewert | Team Dąbrowa | Poland | |
155 | Andrzej Łakomski | Józefów | Poland | |
156 | Krzysztof Domek | Techmal | Poland | |
157 | Wojtek Michałek | Dario Team Radomsko | Poland | |
158 | Piotr Świtaj | - | Poland | |
159 | Mariusz Horyd | HYDROSYSTEM | Poland | |
160 | ania romanowska | - | Poland | |
161 | Sylwia Zabłocka | brak | Poland | |
162 | Adrian Rusinowicz | brak | Poland | |
163 | Marcin Tężycki | HOTEL DIANA | Poland | |
164 | Paulina Zielińska | ITeam | Poland | |
165 | Marcin Stefaniak | TTC Beretta Toruń | Poland | |
166 | Damian Bucki | Gryf Tczew | Poland | |
167 | Sławomir Sawina | Sawikolor | Poland | |
168 | Jakub Wiciak | - | Poland | |
169 | Piotr Witkowski | Bike'owe wyprawy | Poland | |
170 | Tomasz Bzymek | Bzymek Ultimate | Poland | |
171 | Krzysztof Kawalerski | nbikeacademy | Poland | |
172 | Daria Hejnowska | AGROLOK SPORT TEAM | Poland | |
173 | Przemysław Szczepański | Amatorska Grupa Kolarska "Włochate Giry" Toruń | Poland | |
174 | WIKTOR CHILLA | - | Poland | |
175 | Jerzy Ornowski | Łasin Team | Poland | |
176 | Mirosław Kubiak | bogart | Poland | |
177 | Malina Opatowiecka | Lady Malina | Poland | |
178 | Rafał Zawada | brak | Poland | |
179 | Agnieszka Bejner | GK GRYF TCZEW | Poland | |
180 | Radosław Gmerek | Poland | ||
181 | Radek Malinowski | Aro Team | Poland | |
182 | Piotr Słodowicz | Grupa Trójmiasto | Poland | |
183 | Michał Romanowski | - | Poland | |
184 | Sebastian Romanowski | - | Poland | |
185 | Tomasz Syrkowski | Orgullo Antioqueño | Poland | |
186 | Dawid Lubiszewski | OpusRangers | Poland | |
187 | Svitlana Chebanenko | Mimi team | Ukraine | |
188 | Leszek Błaszczyk | OpusRangers | Poland | |
189 | Michał Pikuła | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
190 | Rafał Strzelecki | OpusRangers | Poland | |
191 | Maciej Smoliński | OpusRangers | Poland | |
192 | Michał Krajewski | OpusRangers | Poland | |
193 | GRZEGORZ KOŁODZIEJ | NOWE N/W | Poland | |
194 | Katarzyna Maciejewska | Pobiedziska Racing Team | Poland | |
195 | Dominika Glonek | brak | Poland | |
196 | Andrzej Kołodziejski | Poland | ||
197 | Konrad Kołodziejski | Poland | ||
198 | Mateusz Bagieński | STC STARGARD | ||
199 | Adrian Bagieński | STC STARGARD | ||
200 | Piotr Kowalski | niezrzeszony | Poland | |
201 | Zbigniew Skiba | amator | Poland | |
202 | Marcin Różański | jaga | Poland | |
203 | Bartosz Wąsiakowski | - | Poland | |
204 | Joanna Horemska | FogtBikesTeam | Poland | |
205 | Łukasz Lange | Team Cypiski | Poland | |
206 | Daniel Przydryga | Cis | Poland | |
207 | Halina Romanowska | Carbon Team Toruń | Poland | |
208 | Tony Bell | . | United Kingdom | |
209 | MICHAŁ PIOTROWSKI | ZAWSZE PRZED SIEBIE | Poland | |
210 | Grażyna Dzięgielewska | Toruń | Poland | |
211 | Katarzyna Pucek | KTK Przygoda | Poland | |
212 | Janusz Pucek | KTK Przygoda | Poland | |
213 | Paweł Rygielski | Kanada | Canada | |
214 | Paweł Maciejewski | XProtint | Poland | |
215 | Beata Bula-Woloszczak | brak | Poland | |
216 | Sławomir Matuszewski | LUMAC WTR Włocławek | Poland | |
217 | Radosław Rybacki | ZSOIT Nr 13 | Poland | |
218 | Cezary Pawlikowski | Specialized Team | Poland | |
219 | Adam Tomaszewski | brak | Poland | |
220 | Krzysztof Wolski | MEDIC TEAM | Poland | |
221 | Małgorzata Wodzyńska | Golub-Dobrzyń | Poland | |
222 | Michał Jagodziński | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
223 | Marek Jelonek | - | Poland | |
224 | Krzysztof Krawczyk | Carabinieri | Poland | |
225 | Mateusz Krawczyk | Carabinieri | Poland | |
226 | Zbigniew Roszak | Brak | Poland | |
227 | Marek Czuk | --- | Poland | |
228 | Marek Majka | niezrzeszony | Poland | |
229 | Stanisław Sadurski | Toruń | Poland | |
230 | Agnieszka Chmielewska | Golub-Dobrzyń | Poland | |
231 | Waldemar Konieczka | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
232 | Dorota Pikuła - Konieczka | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
233 | Marcin Kałdowski | Łasin Team | Poland | |
234 | Piotr Iwanowski | Złodzieje Zapalniczek | Poland | |
235 | Katarzyna Łengowik | niezrzeszona | Poland | |
236 | Andrzej Wodzyński | FOCUS Team Golub-Dobrzyń | Poland | |
237 | Michał Mądrzejewski | brak | Poland | |
238 | Grzegorz Dziurlikowski | EITE | Poland | |
239 | Justyna Pietrucka | 2 Koła Imielno | Poland | |
240 | PAWEŁ SOSIŃSKI | bezpiecznyoperator.pl | Poland | |
241 | Janusz Węcławiak | Cityzen | Poland | |
242 | Przemysław Plocek | Fujitsu Łódź Team | Poland | |
243 | Marta Olczak | - | Poland | |
244 | Bartosz Pawlikowski | STC Stargard | Poland | |
245 | Kamil Stefanski | -Brak | Poland | |
246 | Mirosław Słomski | Golub-Dobrzyń | Poland | |
247 | Krzysztof Fiedorek | Speed Deamon | Poland | |
248 | Adam ZALESKI | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
249 | Andrzej Górski | OrkaMasters Iława | Poland | |
250 | Izabela Bąkiewicz | Smashing Pąpkins | Poland | |
251 | Agnieszka Siezieniewska | LOTOS TEAM | Poland | |
252 | Piotr Kowalkiewicz | ! | Poland | |
253 | Cezary Karasek | SKS | Poland | |
254 | Bartłomiej Trzciński | TFR | Poland | |
255 | Grzegorz Pypno | TFR | Poland | |
256 | Elżbieta Stempińska | Atos Team | Poland | |
257 | Paweł Stempiński | Atos Team Szczecin | Poland | |
258 | Miłosz Szaładziński | Kometa Obrowo | Poland | |
259 | Angelika Lament-Kosińska | - | Poland | |
260 | sylwia grabska | Bydgoszcz | Poland | |
261 | radosław zieliński | Bydgoszcz | Poland | |
262 | Sławomir Sokolnicki | Play Ciechanów Bike Team | Poland | |
263 | Jan Kołsut | brak | Poland | |
264 | Zbigniew Rybacki | T4B Bike Team | Poland | |
265 | Tadeusz Junak | Choszczno | Poland | |
266 | Dariusz Klamecki | - | Poland | |
267 | Jacek Rydelski | DJ Świecie | Poland | |
268 | Paweł Arent | ARENT P. TEAM | Poland | |
269 | Dariusz Piotrowski | DJ Świecie | Poland | |
270 | Janusz Kwaśniewski | TTC Beretta Toruń | Poland | |
271 | Wojciech Niewinowski | ORLEN | Poland | |
272 | SŁAWOMIR TURONEK | ROGOWO | Poland | |
273 | Gerard Patok | CCC | Poland | |
274 | Jakub Krzyzykowski | KS Sprint Grębocin | Poland | |
275 | Michał Serbin | Carbon Kłecko | Poland | |
276 | ARKADIUSZ TURONEK TURONEK | Carbon Kłecko | Poland | |
277 | Tomasz Pietrowski | - | Poland | |
278 | Aleksandra Kot | Fitkot | Poland | |
279 | Ewelina Turonek | MANIA | Poland | |
280 | Martyna Śliwińska | MANIA | Poland | |
281 | Jakub Zieliński | Świecie | Poland | |
282 | Mirosław Garbiec | BYDGOSZCZ | Poland | |
283 | karol Liebrecht | Świecie | Poland | |
284 | Bartłomiej Kiedrowski | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
285 | Piotr Stelmach | TTC Beretta Toruń | Poland | |
286 | DARIUSZ Stelmach | ST Orbea | Poland | |
287 | Adam Prorok | K2 | Poland | |
288 | Paweł Zalewski | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
289 | Jacek Ziółkowski | "Nie ma lipy" | Poland | |
290 | Maciej Bartkowski | - | Poland | |
291 | Karol Małkiewicz | Salon Rowerowy Giant | Poland | |
292 | Piotr Lewicki | /// | Poland | |
293 | Jakub Kasparow | Kometa obrowo | Poland | |
294 | Krzysztof Kasparow | Kometa OBROWO | Poland | |
295 | Monika Groń | Afghanistan | ||
296 | Agnieszka Dybuk | klaxita | Poland | |
297 | Mariusz Frąckowiak | Lupus | Poland | |
298 | Sławomir Szwaba | Szkółka kolarska Kijewo Królewskie | Poland | |
299 | Ryszard Siemiński | 28Toruńska Drużyna Harcerzy Gromada Włóczęgów | Poland | |
300 | Karol Olszewski | LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie | Poland | |
301 | SEBASTIAN KICAŁA | PP14 | Poland | |
302 | Mateusz Tadych | Kometa OBROWO | Poland | |
303 | Krzysztof Tadych | Kometa OBROWO | Poland | |
304 | Piotr Orłowicz | Chełmno | Poland | |
305 | Grzegorz Szymczak | Kolorado Team | Poland | |
306 | Agata Madej | Fabryka Mazakow | Poland | |
307 | Kamila Skrzypkowiak | Drużyna Szpiku | Poland | |
308 | Jakub Borowski | - | Poland | |
309 | Tomasz Borowski | Gmina Wąpielsk | Poland | |
310 | Tomasz Modrzejewski | - | Poland | |
311 | Paula Nowak | xxx | Poland | |
312 | Marcin Lewicki | Chillitorun.pl | Poland | |
313 | Paweł Dębicki | - | Poland | |
314 | Tomasz Zietek | Brand24 | Poland | |
315 | Norbert Walendziak | Csw | Poland | |
316 | Kamil Romanowski | Wysportowani Racing Team | Poland | |
317 | Krzysztof Sieński | Kolarski Klub Sportowy 'Masters Brodnica' | Poland | |
318 | Marek Rosiński | MORS Brodnica | Poland |