Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Piotr Romaszewski Polska
2 Tomasz Wirkus 2Fast4U Poland
3 Dawid Basiński CONSDATA Supersportowy TEAM Poland
4 Piotr Drab Piotr Drab Poland
5 Mirosław Turkiewicz Gryfus Szczecin Poland
6 Bartłomiej Gortat Szookrower Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Tomasz Radziejowski Jacht Klub Nisko Poland
2 Jakub Żyto Nice JURA BIKE Częstochowa Poland
3 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
4 Evgeny Voblikov PNPPK Russian Federation
5 Tomasz Załanowski --- Poland
6 Dariusz Tumaniec ALGIDA Kross Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
7 Robert Pierzchała Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
8 Rico Dolecek Focus RAPIRO Racing Germany
9 Tomasz Suligowski Szookrower Poland
10 Patryk Kruszniewicz Brak Poland
11 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
12 Tomasz Nurczyński Szookrower Poland
13 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz Poland
14 Tadeusz Żanecki Skurcze & Zakwasy Poland
15 Tomasz Zygner ABSOLUTE BIKES.PL TEAM Poland
16 Jarosław Zimnal CykloOpole Poland
17 Bartosz Ziebura Białe Czaszki Poland
18 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
19 Anka Witkowska Serwis Bajka Poland
20 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
21 Maciej Wiczk Nordea Triathlon Team Poland
22 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
23 Ab van Es ATP Biketeam Netherlands
24 Stef Van Aken 2brothers Belgium
25 Koen Van Aken 2brothers Belgium
26 Andrzej Urbanowicz MS Consulting Poland
27 Michał Śmigielski Kieta Poland
28 ROBERT SZYMAŃSKI BIKEHEAD Poland
29 Mateusz Szurek Trener_w_kamuflażu Poland
30 Mariusz Szrodziński HOŁDA TEAM Poland
31 Ryszard Suchogórski Kieta.pl Poland
32 Konstantin Stelmakh FERiders Russian Federation
33 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
34 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
35 Dariusz Skowroński TACHO-TAKS Poland
36 Michał Rosiński Warszawa Poland
37 Marcis Rokjanis Velotrenini.lv/Sufferfest Latvia
38 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki Poland
39 Eduards Rēns Velotrenini.lv Latvia
40 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
41 Tomasz Rajnowski Moda meska Poland
42 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
43 Edita Pociūtė-Kurlavičienė SK S-Sportas Lithuania
44 Grzegorz Żołna PLATAN MTB TEAM Poland
45 Michał Piskornik . Poland
46 Marek Piskornik . Poland
47 Miłosz Pilch AVCS POLAND Bike Team Poland
48 Tomek Pikulski TACHO-TAKS Poland
49 Grzegorz Piątkowski Serwis Bajka Poland
50 Damian Piątkowski Luxtorpedy Poland
51 Ivo Ozols Velotrenini.lv/Sufferfest Latvia
52 Andrew Oxley Biale Czaszki United Kingdom
53 Jacek Olech MTB Świecie Poland
54 Marcin Obel Qodeca Poland
55 Norbert Nowak Szczecin Poland
56 Krzysztof Nosal RowerTim Poland
57 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
58 Patryk Niesytko Stealth Team Poland
59 Jakub Nesterowicz GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
60 Mo Mulder ATP Biketeam Netherlands
61 Jakub Mołotkiewicz Tchibo Poland
62 Adam Michalski TORPOL Racing Team Poland
63 Piotr Mazurek Skurcze & Zakwasy Poland
64 Paweł Maniszewski Boli mnie kolano Poland
65 Mirosław Małek STWA MTB TEAM Poland
66 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
67 arek ługowski Kieta.pl Poland
68 Piotr Łudzik rollo-system.pl Poland
69 Tomek Lubowiecki Poland
70 Larysa Lubowiecka Futer&duter Poland
71 Jakub Leduchowski Leduch Poland
72 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
73 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
74 Ireneusz Kula - Poland
75 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
76 Filip Królik FTI Racing Team Poland
77 wojciech krawczyk ifon kolarz klub Poland
78 Karol Kowalski FTI Racing Team Poland
79 Paweł Kowalik VieWióry Team Poland
80 Sebastian Kołodziejski Kamaro Sport Line Poland
81 Michal Kmiotek Hołda Team Poland
82 Rafał Kmiotek HOŁDA TEAM Poland
83 Raivis Klieders LIZUMS Latvia
84 Aivis Karzons Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
85 Artur Karbownik Oxigen Poland
86 Jacek Kańtor Kieta.pl Poland
87 Marek Jaromin - Poland
88 Aleksandra Jakubek Gdańsk Poland
89 Jacek Jacko Transport Ride Poland
90 Tomasz Hyla winner.pl Poland
91 Wiktor Horszwald MCP Bike Team Poland
92 Inga Haritonova ĀdažiVelo Latvia
93 Wojciech Hałabuz Świńskie Cyce Poland
94 Andris Habermanis Ziedlejas.lv Latvia
95 Dominik Glajcar Wislanie Poland
96 Krzysiek Formela Skurcze & Zakwasy Poland
97 Łukasz Fingas . Poland
98 Dávid Dvonč Finančne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
99 Agnieszka Dudzińska-Górka FTI Racing Team Poland
100 Katarzyna Chyczewska ZdrowyRower Poland
101 Kirill Chizhov FEriders Russian Federation
102 Janis Braze Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
103 Michalina Bąk Puchalka Sport Poland
104 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
105 Wojciech Augustyn HOŁDA TEAM Poland
106 Vera Artsiukevich Klify Poland