Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 MARCIN WICHŁACZ Gomola Trans Airco Poland
2 Tomasz Radziejowski Jacht Klub Nisko Poland
3 Łukasz Sanocki Harda Horda Poland
4 Szymon Lazaj Brak Poland
5 Tomasz Hruświcki Movement Care Poland
6 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Poland
7 Mateusz Potaczek Gomola Pack-Center Poland
8 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
9 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
10 Grzegorz Kopacki Bike Finger Poland
11 Adam Cieślar Gomola Pack-Center Poland
12 Kristaps Kārkliņš Dako Ziemeļvidzeme Latvia
13 Maciej Grzywacz - Poland
14 István Kovács OKE Hungary
15 Mariusz Chyła REAL-64 sto Poland
16 Piotr Grzegorczyk MEDLOOK-SGS Cycling Team Poland
17 Michał Adamaszek - Poland
18 Damian Baczewski indywidualny Poland
19 wojciech krawczyk ifon kolarz klub Poland
20 Tadas Salomskas VeloPeak Busters Lithuania
21 Norbert Nowak Szczecin Poland
22 Tomasz Murdzia Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
23 Bartłomiej Sułkowski KRW Limanowa Poland
24 Vida Dolgoviene Top Team Cycling Lithuania
25 Sebastian Bogacki -- Poland
26 Maris Zudans ĀdažiVelo / KS sporta klubs Latvia
27 Kaspars Krievs ĀdažiVelo / KS sporta klubs Latvia
28 Arvis Eņģelis ĀdažiVelo / KS sporta klubs Poland
29 Piotr Gajewski Movlink Bike Team Poland
30 Tomasz Żak - Poland
31 Arseni Zhdanouski - Poland
32 Piotr Romaszewski Polska
33 Marek Piskornik . Poland
34 Jaromir Jeziorowski NEXTIE Bike Team Poland
35 Piotr Niewieczerzal Northern XC Sports Club Sweden
36 Tomasz Grzegorczuk PATNET Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 PIOTR MIKUCKI MONTEMO Poland
2 Markuss Ozols Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
3 Gerhard Prandstötter FREE EAGLE Fun Racing Team Austria
4 Izabela Podpirko Auto Land Poland
5 Marcel Kruszyński AUTO LAND MTB Team Poland
6 Kacper Danielewski AUTO LAND MTB Team Poland
7 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
8 Robert Dreu ARBÖ Sparkasse Neunkirchen Austria
9 Leszek Marianski SANIMAR BYDGOSZCZ Poland
10 Anna Kruszyńska AUTO LAND MTB Team Poland
11 Krzysztof Wieszczeczyński Czerwonak Poland
12 Damian Glinicki NEXTIE Bike Team Poland
13 Ana Elisa Lamounier Go Anas Brazil
14 Ana Elisa Boscarioli Go Anas Brazil
15 Adam Wiśniewski Ambit Racing Team Poland
16 Piotr Rek Polonia Warszawa MTB Poland
17 Artur Janik Ambit Racing Team Poland
18 Adam Chraplak Ambit Racing Team Poland
19 Tomek Stopczyński Transport Ride Poland
20 Michał Korbus - Poland
21 Felix Stroscher Stropi Germany
22 Sebastian Pitzschke Stropi Germany
23 Paweł Glonek pawel_glon Poland
24 Rafał Piekielniak Prudnik Poland
25 Magdalena Fabjanowicz AZS Politechnika Gdańska Poland
26 Kristaps Zalupe Limbaži Latvia
27 Kriss Andrejevs Veloshops Latvia Latvia
28 Lauris Sniķers Velotreniņi Latvia Latvia
29 Zintis Gaspažiņš Velotreniņi Latvia Latvia
30 Guntis Lavrinovičs Velotreniņi Latvia Latvia
31 Mārcis Rokjānis Velotreniņi Latvia Latvia
32 Arturs Kaurovs Veloshops Latvia Latvia
33 Martins Paupers Veloshops Latvia Latvia
34 Jānis Kalniņš No team Latvia
35 Uldis Rubenis Bike and Beer Latvia
36 Martins Jansons Velo klubs Sigulda Latvia
37 Zbigniew Kołatka Dziki Team Kwidzyn Poland
38 Ania Kołatka Dziki Team Kwidzyn Poland
39 Artur Brzeziński Pomerania MTB Team Poland
40 Izabela Malikowska Pomerania MTB Team Poland
41 Irmantas Kučinskas MTB Versme Lithuania
42 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
43 Tomasz Budziński CYKLO BYDGOSZCZ Poland
44 Michał Ziemba Cyklo Bydgoszcz Poland
45 Rafał Kowalski Lucy in the sky Poland
46 Jacek Obrębski Corleonis Poland
47 Konrad Barański Lucy In The Sky Poland
48 Sviatoslav Stepanov AGR Podlasie Poland
49 Paweł Niski Bogdziewicz Team Cumulus Poland
50 Błażej Orłowski Eskimoski MTB Team Poland
51 Kaspars Krievs AdaziVelo Latvia
52 Grzegorz Gogulski SISU-OWB rowertour.com Poland
53 Mike Schiller Kondycja.Net Team Poland
54 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
55 Gabriela Janowicz Kwidzyński Klub Kolarski-Dziki Team Kwidzyn Poland
56 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
57 Aivis Karzons Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
58 Janis Braze Nīcas MTB/ UNA-L Latvia
59 Piotr Guz vel Guzowski NEXTIE Bike Team Poland
60 Michał Rymanowski NEXTIE Bike Team Poland
61 Michał Dąbrowski NEXTIE Bike Team Poland
62 Ewa Niewieczerzal Northern XC Sports Club Sweden
63 Tomasz Hyla studiodesire.pl Poland
64 Aleksis Merga MTB Nīca Latvia
65 Eduards Rēns Velotreniņi Latvia Latvia