Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Andrzej Urbanowicz MS Consulting Poland
2 Piotr Wójcik SGR SPECIALIZED Poland
3 Piotr Lakomy brak Poland
4 Dorota Rajska KKT Wiraż Poland
5 Andrzej Paluszynski Niezrzeszony Poland
6 Dagmara Ochot Poland
7 Piotr Jurczak N-Bike Academy Poland
8 Vitali Yazvinski Belarus Belarus
9 Krzysztof Wizner Bezpartyjny Poland
10 Tadas Salomskas VeloPeak Busters Lithuania
11 Csaba Molnár Gyilkos Lódarazsak SE Hungary
12 Piotr Kalbarczyk Pętla Kopernika Team Poland
13 Ewelina Bojdzińska Girls On Bikes Poland
14 Marek Dynaka MD Poland
15 Tomasz Wojtaszewski Taurus30 Cycling Team Poland
16 Dawid Twardy EasyRun Racibórz Poland
17 Wojciech Kotowski - Poland
18 Wojciech Panek Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Poland
19 Mariusz Augustyniak Epidemia Cyklozy MTB SUSZ Poland
20 Michael Wilson Wilson Father Ted Ireland
21 Jacob Wichmann De Portugale Denmark
22 Rikke Gammeltoft De Portugale Denmark
23 Mikołaj Pańka CSZ KIELCE Poland
24 Fabian Eichfeldt Radlexpress Feucht Germany
25 Sonia Klimecka . Poland
26 Michal Wiesiolek GKS Siwo Broda Germany
27 Krzysztof Dawidowicz Free Way Poland
28 Karol Tokarczyk SAP SERWIS TEAM Poland
29 Mateusz Kuchtyk wattage Poland
30 Grzegorz Kępka Xbox Bike Team Poland
31 Sebastian Kołodziej SAP Serwis TEAM Poland
32 Sławomir Wawrzyniak NAWIGATOR Poland
33 Grzegorz Marcinkiewicz Nasz BIKE Team Poland
34 Wojciech Grygierczyk Jaworze MTB Team Poland
35 Tautvydas Luksas MTBCC team Lithuania
36 EWA DEMCZUK NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
37 Dzmitry Chuchva Belarus Belarus
38 Cédric BOETENS DirtyDirk Belgium
39 Piotr Sędecki Luk-Connect Racing Team Poland
40 Sergei Dubatovka Belarus Belarus
41 Tatsiana Sakalinskaya Belarus Belarus
42 Yury A Shkurenko (GAGARIN Y.A.) AEON Russian Federation
43 Uladzimir Bohush Kross Ukraine
44 Patrycjusz Rajczyk PATNET TEAM Poland
45 alex watts / T Boy watts 1 Eleven CC / C6 Bikes United Kingdom
46 Wojciech Wolny Xbox Bike Team Poland
47 Łukasz Stelmach Luk Connect Racing Team Poland
48 Łukasz Koziński Polonia Warszawa MTB Poland
49 Łukasz Żuk Good Ride Poland
50 Miłosz Pilch EXPO Kraków Bike Team Poland
51 Alexey Kudryashov 9RusMTB Russian Federation
52 Thomas Kirstein Helfelt Hareskov Cykler Denmark
53 Raivo Zils LMT Latvia
54 IANA Novikova MY team Russian Federation
55 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
56 Marcin Rogiński T4B Bike Team Poland
57 Piotr Jabłoński Grodzisk Wielkopolski Poland
58 Marcin Jagiełło JK-ARCHITEKCI Poland
59 Miłosz Borowiecki MB Poland
60 Katarzyna Pakulska Adalight-Arealamp Poland
61 Kamil Romanowski Wysportowani Racing Team Poland
62 Błażej Ziobrowski brak Poland
63 Artur Komsta BauMar Brothers Poland
64 Bartłomiej Gortat Wysportowani Racing Team Poland
65 Marek Ardelli Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych Poland
66 Michał Błaszkiewicz Poland
67 Tomasz Zygner ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM Poland
68 Damian Zakrzewski KK Cyklon Warszawa Poland
69 Marek Grubiński MTB & road Poland
70 Agata Hamera SKLEP ROWEROWY BIKE-FINGER WAŁBRZYCH Poland
71 Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk Poland
72 Jarosław Szkuć ATAK SPORT C67 RACING TEAM Poland
73 Marcin Kojm Punk Terror MTB Team Poland
74 Paweł Wasiłek Wasiłek ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM Poland
75 Michał Turski Bike Atelier TEAM Poland
76 Martin Fedor T4B Bike Team Poland
77 Paweł Poręba PRO MEDIA Poland
78 Remigiusz Ciupek Taurus30 Cycling Team Poland
79 Marcin Paprocki Taurus30 Cycling Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Lars Christoffersen Sponz MTB Denmark
2 Dominik Lipiec MGG Helpea TEAM Poland
3 Michał Glanz Warszawski Klub Kolarski Poland
4 Jarosław Łakomy Poland
5 Radek Ostrowski OSTROWSCY DESIGN Poland
6 Jarosław Słomiński RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
7 Przemysław Sadło NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
8 Monika Otulakowska RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
9 Ewa Szymankiewicz RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
10 Ryszard Żurowski RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
11 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
12 Jacek Tomczak - Poland
13 Piotr Rembak KAMARO Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
14 Max Cherednichenko The car Ukraine
15 Rembak Piotr Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
16 Tomasz Jaworski BALTIC HOME ŚWINOUJSCIE Poland
18 Egor Okatyev Aram-Zam-Zam MTB Russian Federation
19 Piotr Cibart BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE Poland
20 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz Poland
21 Krzysztof Miszewski Dream Tri Team / CTS Poland
22 Tomasz Tymiński Kowale Poland
23 Krzysztof Latoszek - Poland
24 Carl Neubourg Tel&co cycling team Belgium
25 Pavel Razumovskiy MSU Russian Federation
26 Łukasz Szpara Romet Factory Team Poland
27 Wojciech Pruski GOOD RIDE Poland
28 Paweł Mazgoła Szczecin Poland
29 Mariusz Czarnota Volkswagen MTB Team Poland
30 Darek Kurek ABSOLUTEBIKES Poland
31 Tomáš Kordík Praha Czech Republic
32 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
33 Mateusz Mróz MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
34 Luca Medici San Marino Race Team Italy
35 Tadeusz. Liszka Gomola Trans Airco Poland
36 Adam Fira Schneider Electric MTB team Poland
37 Marta Menżyk Gomola Trans Airco Poland
38 Artur Mazur Gomola Trans Airco Poland
39 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
40 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
41 Sławomir Trojanowski MTB Eldar Świecie Poland
42 Robert Fizek mnich Poland
43 Tomasz Hościło - Poland
44 Mariusz Jesionowski MTB Eldar Swiecie Poland
45 Marko Pohl A&T Sport Team Estonia
46 Nils Van Tilt Tel&Co Cycling Team Belgium
47 Adrian Brychcy RYBCZYŃSKI BIKES Remmers TP-Link Team Poland
48 Dariusz Ślusarz SCHIKO Dariusz Ślusarz Poland
49 Jakub Šichnárek Fyzio Czech Republic
50 Lukas Roubicek FYZIO Czech Republic
51 Juozas Matulevicius Velopeak Busters Lithuania
52 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
53 Witold Ciesielski Gdańsk Poland
54 Natalia Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
55 Eugene Khutko Belarus Belarus
56 Krzysztof Waślicki KK Cyklon Warszawa Poland
57 Andrey Mednikov personal Russian Federation
58 Jakub Solarski BST Poland
59 Paweł Kowalski AlgotechPolska Poland
60 Jakub Kacprzak Kibolski KS Poland
61 Arseni Zhdanouski Belarus Belarus
62 Valius Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
63 Michał Ficoń KK Cyklon Poland
64 Jakub Cichy RK Aluminium Bike Team Poland
65 Piotr Sawicki - Poland
66 Kurt Vanhoof GRANFONDOTEAM Belgium
67 Ingrid Ceulemans GRANFONDOTEAM Belgium
68 Vladislav Lukacs Sportakus Cycling Team Slovakia (Slovak Republic)
69 Sandis Sokolovs RIGAS SATIKSME Latvia
70 Harijs Puris RIGAS SATIKSME Latvia
71 Juris Stanka RIGAS SATIKSME Latvia
72 Renars Seiksts RIGAS SATIKSME Latvia
73 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
74 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
75 Peter Grünert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
76 Tomasz Musioł Gomola Trans Airco Poland
77 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
78 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
79 Aleksandra Jakubek VO2max MTB Team Poland
80 Paulina Capanda Gomola Trans Airco Poland
81 Artur Wawrzeń Gomola Trans Airco Poland
82 Nataliia Tuliuliuk Velovuyki Ukraine
83 Marek Bielowicz BST-BanachSportTeam Poland
84 Jacek Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
85 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
86 Kostiantyn Karachov VELOVUYKI Ukraine
87 Bogusław Jankiewicz Nasz Bike Team Poland
88 Grzegorz Bogucki IGT MTB TEAM Poland
89 Marius Leonas NEVALIT'ai Team - Los Muertos Lithuania
90 Piotr Morawski Banach Sport Team Poland
91 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
92 Bartosz Grigoriew ZRYCIOLE Poland
93 Marcin Rydel IGT MTB TEAM Poland
94 Paweł Lewandowski TVL MTB Poland
95 Tomasz Mucha TOTEM Sport Team Poland
96 Mateusz Tygielski NEXUS Team Poland
97 Patryk Arct Marceli SLR Poland
98 Lars Nielsen De Portugale Denmark
99 Grzegorz CEBULSKI SEVEN - Perceptus Team Poland
100 MACIEJ CZUCZEŁO Lechia Gdansk Poland
101 Marek Bakuła MGG HELPEA Team Poland
102 Glenn Schmidt De Portugale Denmark
103 John Jensen De Portugale Denmark
104 Sandra Bohn Thomsen Dmk Denmark
105 Daniel Alochna MTB Pressing Team Poland
106 Artur Wesołowski MTB Gdańsk Poland
107 Stef Van Aken 2brothers Belgium
108 Dariusz Laskowski Finisher.pl Poland
109 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
110 Janek Maidla CC Rota Mobilis Estonia
111 Andrzej Różański niezrzeszony Poland
112 Jarosław Bońkowski MH Automatyka Poland
113 Kamil Hodyl Kudowianka Cyklon Proal Team Poland
114 Paul Warren SD:XC United Kingdom
115 Rick Ornelas SD:XC United Kingdom
116 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
117 Stanisław Run ORŁÓW RACING TEAM Austria
118 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
119 Marcin Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
120 Jan Szubert Tczewski Klub Rowerowy Poland
121 Koen Van Aken 2brothers Belgium
122 Michal Jarosiewicz XD Poland
123 Tomasz Szczęsny MH-Automatyka Poland
124 Krzysztof Łygas Finisher.pl Poland
125 Marcin Kędziora Poland
126 KRZYSZTOF PASZKUDZKI Kris Art Poland
127 Paweł Lis xxx Poland
128 Cris Lenting ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
129 Witold Zielonka Kibolski KS
130 Przemysław Rodziewicz Białe Czaszki Poland
131 Maciej Koniarski Białe Czaszki Poland
132 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
133 Jacek Olech MTB Eldar Świecie Poland
134 Marcin Sykuła BST RiK Poland
135 Marta Wyrzykowska Polonia Warszawa MTB Poland
136 Marcin Wyrzykowski Polonia Warszawa MTB Poland
137 Tom Braconier Duffel Belgium
138 ROBERT SZYMAŃSKI BIKEHEAD Poland
139 Siarhei Dashkevich Belarus Belarus
140 Michel Brenier Duffel Belgium
141 Thiery Moens Duffel Belgium
142 Wiktor Stankiewicz TEAM VERGE POLSKA Poland
143 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
144 Tomasz Gałęzowski Kraków Poland
145 Ahto Kruusmann CC Rota Mobilis Estonia
146 Hans Henrik Husted Kross-mtb.dk Denmark
147 Aleksander Sokoliński Romet Factory Team Poland
148 Jarosław Belt MTB ELDAR Świecie Poland
149 Tomasz Kość - Poland
150 ARTUR SZCZEPAŃSKI Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
151 Krzysztof Marciniak Poland
152 Tarmo Ennok CC Rota Mobilis Estonia
153 Konrad Kołacz ABSOLUTE BIKES TEAM Poland
154 Aleksej Barkhanov Belarus Belarus
155 LESZEK MARIAŃSKI Sanimar Poland
156 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
157 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
158 Izabela Gościańska DT4YOU MTB TEAM Poland
159 Gracjan Stankiewicz DT4YOU MTB TEAM Poland
160 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
161 Sławomir Olszewski MTB Team Ełk Poland
162 Anna Tomica Gomola Trans Airco Poland
163 Kinga Styczyńska Colex Racing Team Poland
164 Lech Brochacki MTB Ełk Prostki Poland
165 Aleksander Gręda New Age Fitness Skleprowerowy.pl Poland
166 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
167 Marcin Rogala R1DE43team Poland
168 Cezary Kozubski Kargowa TEAM Poland
169 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
170 Andrey Volchanin Minsk Belarus
171 Konstantin Burtsev Belarus Belarus
172 Jacek Grajser Komorniki Mtb Team Poland
173 Aleksandra Sawicka Absolute Bikes Team Poland
174 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
175 Joanna Balawajder Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
176 Jakub Rawicki Jaworze MTB Team Poland
177 Heidi Lemmens BIKE INN Belgium
178 Rafał Balawajder Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
179 Michał Rosiński Warszawa Poland
180 Dmitri Slobodko XiMik team Belarus
181 Aliaksandr Kharamonenka Belarus Belarus
182 Vitaliy Galeta galeta.org Ukraine
183 Roy Richardson Glenormiston United Kingdom
184 Sebastian Bogacki -- Poland
185 Rafał Brzostek NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
186 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
187 Vasil Zabrodski XiMik team Belarus
188 Peter Ohlsson Team RMI Sweden
189 Oleksandr Briukhanov DreamTeam Ukraine
190 Luk Grala DSaaS Poland
191 Dirk Simoens DirtyDirk Belgium
192 Adam Sajenko SajFly Poland
193 Tomasz Skrzypczak Zryciole MTB Poland
194 Mariusz Migda FeByS Bike Team Poland
195 Marek Thorz Zryciole MTB Poland
196 ARTSIOM SOBAL Belarus Belarus
197 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team Gdańsk Poland
198 Mirosław Paździora ROMET FACTORY TEAM Poland
199 Mikalai Varankou Belarus Belarus
200 Piotr Rek Polonia Warszawa MTB Poland
201 Aliaksei Shkantau Belarus Belarus
202 Anna Jagiełło CST 7R MTB Team Poland
203 Marcin Obel ByteCarrot.com Poland
204 Zbigniew Małkowski Komorniki MTB Team Poland
205 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
206 Artur Wosiński #BrakRuchuJestZly Poland
207 Raivis Klieders LIZUMS Latvia
208 Robert Nordenhof MTB 7130+ Denmark
209 Tomasz Kot CONVERT MRÓZ ROWERY FOLTYN TEAM Poland
210 Arkadiusz Zieliński Polski Klub MTB Poland
211 Natalia Pokorna - Poland
212 Paweł Adamus Polonia Warszawa MTB Poland
213 Taras Kyshtal BikeHub Ukraine
214 Bartłomiej Jarząbek GardenFlora MTB Team Poland
215 Sebastian Nowacki Kibolski KS Poland
216 Igor Pentinen 9RusMTB Russian Federation
217 Leif Jeppesen 7130+Juelsminde Denmark
218 Sławomir Wysocki PATNET Team Poland
219 Artur Karbownik Kamaro Sport Line Skarzysko - Kamienna Poland
220 Sebastian Krzeszowski GOOD RIDE Poland
221 Katarzyna Galewicz Poland
222 Wojciech Sendecki Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
223 Paweł Nowosielski Beko Mountain Bikers Poland
224 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland
225 Karol Mazurkiewicz Oracle MTB Racing Team Poland
226 Zbigniew Komorowski Crazy Racing Team Poland
227 Tomasz Kamiński Romet Factory Team Poland
228 Andrzej Baryluk Tomazi Bike Team Poland
229 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
230 Tomasz Hyla winner.pl Poland
231 Tim Rees Glenormiston United Kingdom
232 Neil Veitch Glenormiston United Kingdom
233 Tomasz Zgliński 4teaMTB Poland
234 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
235 sebastian łamek has team Poland
236 Agata Hamera SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
237 Krzysztof Paluszek SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
238 GRZEGORZ PRZYBYŁA GREGOR Poland
239 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
240 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
241 DANIEL GUSZCZAK SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
242 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
243 Miroslaw Kalinowski Gomola Trans Airco Poland
244 Marcin Pojasek Private Poland
245 Robert Skrobol Tomazi Bike Orbea Team Poland
246 Waldemar Trzciński GardenFlora MTB Team Poland
247 Adam Ptak Romet Factory Team Poland
248 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
249 Bartłomiej Osmański VO2max MTB Team Poland
250 Sebastian Marcinkiewicz Nasz Bike Team Poland
251 Marcin Suchomski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
252 Michał Wetoszka ICBC Poland
254 Jan Skorek KK Cyklon Warszawa Poland
255 Jacek Michalak drukfirmowy.pl Poland
256 Michał Wierzejski Ambasada Kampinosu Poland
257 Mikołaj Kukurba AtakSport C67 Racing Team Poland
258 Rafał Michalski Poland
259 Marek Piskornik . Poland
260 Konrad Ludwiniak Team Verge Polska Poland
261 Łukasz Pawikowski Absolute Bikes Redingo Team Poland
262 Dominik Legierski - Poland
263 Rafał Polter GOOD RIDE Poland
264 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
265 ARTUR WIDECKI VIKING on BIKE Poland
266 Marcin Komsta BauMar Brothers Poland
267 Radosław Jokiel Team Verge Polska Poland
268 Marcin Porembski ATAK SPORT C67 RACING TEAM Poland
269 Alexandra Vulpe Daimon Women Cycling Team Romania
270 Teodor Cosmin Ionescu - Romania
271 Paweł Gołębicki Torus Team Gdańsk Poland
272 Tomek Stopczyński Punk Terror MTB Team Poland
273 Piotr Uhruski Poland
274 Piotr Przestrzelski BST Poland