Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Krystian Polcyn BDG Poland
2 Daniel Walenczykowski HM Familia Poland
3 Paulina Zielińska ITeam Poland
4 Ryszard Siemiński Gromada Włóczęgów 28Toruńska Drużyna Harcerzy Poland
5 Tomasz Rafeld PENTEL Poland
6 Paweł Zalewski LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
7 Dawid Kaniecki LTM Masters Team Poland
8 Sylwia Grygiel TBT Poznań Poland
9 Stanisław Turkowski Runcoholics Poland
10 Marek Rusin BEMBNISTA TEAM Poland
11 Marcin Stefaniak TTC Beretta Poland
12 Michał Gębicz niezrzeszony Poland
13 TOMASZ DORAWA GEPIDA Poland
14 Arkadiusz Młodzik Authorbike29 Poland
15 Michał Wolny - Poland
16 Norbert Walendziak Csw Poland
17 IWONA TURKOWSKA Szalone One Runcoholics Poland
18 Maciek Adamiak Łódź Kocha Sport Poland
19 Sylwia Wenc Łódź Kocha Sport Poland
20 Rafał Zientarski Kometa OBROWO Poland
21 Anna Szymańska Sztajfa Poland
22 MICHAŁ PIOTROWSKI ZAWSZE PRZED SIEBIE Poland
23 Daniel Wartała POLONIA BYDGOSZCZ Poland
24 Michał Bączkowski POLONIA BYDGOSZCZ Poland
25 MALWINA SPRYNGER-FOKSIŃSKA Sztajfa Gołaś Bikes Poland
26 Tomasz Modrzejewski - Poland
27 Tomasz Wende Toruń Poland
28 Adam ZALESKI LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
29 Bartek Manuszewski Niezrzeszony Poland
30 Paweł Boruch SISU-OWB team Poland
31 Karol Wróblewski SISU-OWB team Poland
32 Paweł Cierpikowski Rowery Jan Antkowiak Poland
33 Krzysztof Urban LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek Poland
34 Dawid Bembnista BEMBNISTA TEAM Poland
35 Jolanta Zaleska LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
36 Wojtek Kotowski łasin team Poland
37 Piotr Lewicki /// Poland
38 Włodzimierz Majchrzak SPB Torkret Poland
39 Dawid Szymański Amator Poland
40 Michał Waldman . Poland
41 Jacek Gajewski JG SPORT Poland
42 Maciej Bartkowski - Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Zygmunt Bania K Poland
2 Robert Zakrzewski - Brak Poland
3 Agata Gilewicz 2 Koła Imielno Poland
4 Weronika Krajniak Pacific Toruń Poland
5 Paulina Sobotka Pacific Toruń Poland
6 Sebastian Kamiński Pacific Toruń Poland
7 Kamil Stefanski -Brak Poland
8 Mariusz Berendt Toruński Klub Triathlonowy Poland
9 Gerard Burdziąg Gerdi Poland
10 Krzysztof Siewert PESA Poland
11 Łukasz Kwiatkowski #PowiatŻnińskiAktywnie Poland
12 Aleksander Mądrzyk KeyUsers Poland
13 Amelia Żuk Zielony Koncept Poland
14 Michał Józefowicz LicioTeam Poland
15 Marcin Żuk Zielony Koncept Poland
16 Izabella Wieścicka zgrupka Luboń Poland
17 Anna Gellert zgrupka Luboń Poland
18 Marek Czuk Toruń Poland
19 Bartosz Ryniec LUMAC LIKE BIKE WTR Włocławek Poland
20 Maciej Bączkowski POLONIA BYDGOSZCZ Poland
21 Michał Gąsiorowski POLONIA BYDGOSZCZ Poland
22 Hubert Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
23 Michał Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
24 Michał Nagow Bydgoszcz Poland
25 Piotr Lesiński Dataland Hobby Poland
26 Malina Opatowiecka LADY MALINA/Włochate giry Poland
27 Paweł Lis Bike Serwis Scott Team Poland
28 Monika Nikołajew Brak Poland
29 Michał Stępień Miguelito Poland
30 Mateusz Krawczyk Carabinieri Poland
31 Krzysztof Krawczyk Carabinieri Poland
32 Przemyslaw Janowski Poland
33 Kamila Skrzypkowiak Drużyna Szpiku Poland
34 Dawid Lubiszewski OpusRangers Poland
35 Łukasz Niedziółko Rekreacja Poland
36 Tomasz Sołtysiak Geriatria on Tour Poland
37 Agata Sautycz Geriatria on Tour Poland
38 Krzysztof Sawinski Szczecin Poland
39 Marek Tuczyński 2 Koła Imielno Poland
40 Adrian Bolewski Brak Poland
41 Dawid Wenda Szkoła Jazdy TOMAS Poland
42 Dawid Zborała Szkoła Jazdy Tomas Poland
43 Maciej Ksyta 3rotherhood Team Poland
44 Ryszard Gadomski Brak Poland
45 Elżbieta Gadomska Brak Poland
46 Łukasz Chrzanowski 0 Poland
47 Piotr Charyga Kometa OBROWO Poland
48 Zuzanna Charyga Charyga Kometa OBROWO Poland
49 Wojciech Charyga Kometa OBROWO Poland
50 Marek Szaładziński Kometa Obrowo/Copernicus Poland
51 Kacper Okruciński Lumac Like Bike WTR Włocławek Poland
52 Miłosz Szaładziński Kometa Obrowo Poland
53 Piotr Eljasik Szczecin Poland
54 Adam Soboczynski . Poland
55 Stanisław Radach niezrzeszony Poland
56 sylwia grabska Bydgoszcz Poland
57 radosław zieliński Bydgoszcz Poland
58 Barbara Tuczyńska 2 Koła Imielno Poland
59 Karol Różański GTW Poland
60 Agata Rybacka TORUŃ Poland
61 Grażyna Dzięgielewska Toruń Poland
62 Anita Hyra brak Poland
63 Marta Olczak - Poland
64 Bartosz Pawlikowski STC Stargard Poland
65 Marek Kamiński Pacific Toruń Poland
66 Bolesław Czupajło Janikowo Poland
67 Sławomir Szwaba SAS Tuchola Poland
68 Zbigniew Skiba amator Poland
69 Mateusz Wróblewski Pacific Toruń Poland
70 Wojciech Ksyta 3ROTHERHOOD TEAM Poland
71 Dariusz Piotrowski DJ Świecie Poland
72 Andrzej Wisniewski Carbon Team Torun Poland
73 Marcin Kałdowski Łasin Team Poland
74 Jerzy Ornowski Łasin Team Poland
75 Aleksandra Klepczyńska SK Kijewo Królewskie Poland
76 Szymon Flis SK Kijewo Królewskie Poland
77 Natalia Walecka SK Kijewo Królewskie Poland
78 Marcin Rempuszewski GO Wąpielsk Poland
79 Tomasz Błażejewski Kometa OBROWO Poland
80 Robert Błażejewski Kometa OBROWO Poland
81 Agnieszka Zielińska Borucik Tri Team Poland
82 Karol Kmieć Brak Poland
83 Jakub Martyński - Poland
84 Piotr Chmieliński - Poland
85 Adrianna Osińska - Poland
86 Leszek Wojtalik Rock Racing Poland
87 Agnieszka Adamczyk Rebellion Of Free Runners Poland
88 Łukasz Kucharski K.S. Celironman Poland
89 Artur Prusakiewicz - Poland
90 Łukasz Olszewski Carbon Kłecko Poland
91 Konrad Kołodziejski Poland
92 Andrzej Kołodziejski Poland
93 Justyna Pietrucka 2 Koła Imielno Poland
94 Dariusz Kania SKS Poland
95 Piotr Orłowicz Chełmno Poland
96 Anna Król brak Poland
97 Konrad Bobowski H-TECH Poland
98 Paweł Woźniak Dataland Hobby Poland
99 Andrzej Łakomski Józefów Poland
100 Katarzyna Stelmach SK Kijewo Królewskie Poland
101 Anita Stelmach ST Orbea Poland
102 DARIUSZ Stelmach ST Chełmża Poland
103 Radosław Wilgocki Gąbin biega Poland
104 Karol Banaszek Route 66 Poland
105 Aleksandra Kot Fitkot Poland
106 Karol Olszewski LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
107 Marcin Lewicki Chillitorun.pl Poland
108 Piotr Brzozowski Brzoza Tri Team Poland
109 Marek Oniszko EITE Poland
110 Juliusz Kurczewski brak Poland
111 Przemysław Zasada EITE Poland
112 Katarzyna Błaszak TBT Poznań Poland
113 Wojciech Kubiński BEMBNISTA TEAM Poland
114 Jakub Kasparow Kometa OBROWO Poland
115 Krzysztof Wolski MEDIC TEAM Poland
116 Beata Omielczenko TBT Poznań Poland
117 ARKADIUSZ TURONEK TURONEK Carbon Kłecko Poland
118 Janusz Wójcik Klub Kolarski Wda Świecie Poland
119 Szymon Serbin Carbon Kłecko Poland
120 Michał Serbin Carbon Kłecko Poland
121 Cezary Karasek SKS Poland
122 Mirosław Garbiec BYDGOSZCZ Poland
123 Sławomir Krzyżykowski KS Sprint Grębocin Poland
124 Jakub Krzyzykowski KS Sprint Grębocin Poland
125 Urszula Puławska niezrzeszony Poland
126 Paweł Puławski Pale Poland
127 Marcin Wodzyński - Poland
128 Marcin Różański jaga Poland
129 Halina Romanowska Carbon Team Toruń Poland
130 Dorota Gorońska NIE Poland
131 Krzysztof Kasparow Kometa OBROWO Poland
132 Michał Wawrzyńczak brak Poland
133 Andrzej Wodzyński FOCUS Team Golub-Dobrzyń Poland
134 Mirosław Słomski Golub-Dobrzyń Poland
135 Ilona Suchanecka Suchary Team Poland
136 Adam Tomaszewski brak Poland
137 Tomasz Borowski Gmina Wąpielsk Poland
138 Patrycja Burdziąg KJ STAJNIA Z KOPYTEM Poland
139 Filip Burdziąg KJ STAJNIA Z KOPYTEM Poland
140 Krzysztof Kawalerski nbikeacademy Poland
141 PAWEŁ SOSIŃSKI bezpiecznyoperator.pl Poland
142 Grzegorz Szymczak Kolorado Team Poland
143 Daria Hejnowska AGROLOK SPORT TEAM Poland
144 Marcin Woźniak Dataland Hobby Poland
145 Tomasz Pietrowski - Poland
146 Michał Jagodziński LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie Poland
147 Wojciech Rochowiak Poznań Poland
148 MARCIN OSTROWSKI Team Łasin Poland
149 Marcin Mischke Team Łasin Poland
150 Agnieszka Gajda brak Poland
151 Bartosz Strzelecki Brak Poland
152 Marek Rosiński MORS Brodnica Poland
153 Tomasz Kaszyński Luboń Poland
154 Jarosław Wróblewski - Poland
155 Jakub Zieliński Świecie Poland
156 Aghata Lisiecka FTI Cycling Poland
157 Filip Woźniak Dataland Hobby Poland
158 Adam Woźniak Dataland Hobby Poland
159 karol Liebrecht Świecie Poland
160 Tomasz Syrkowski Orgullo Antioqueño Poland
161 Agata Madej Fabryka Mazakow Poland
162 Tadeusz Junak Choszczno Poland
163 Piotr Iwanowski Złodzieje Zapalniczek Poland
164 Jan Kołsut brak Poland
165 Paweł Arent ARENT P. TEAM Poland
166 Zdzisław Strakszyc Akademia Kolarska Michała Kwiatkowskiego "Copernicus" Poland
167 Olga Gmerek - Poland
168 Radosław Gmerek Poland
169 Gerard Patok CCC Poland
170 Mateusz Tadych Kometa OBROWO Poland
171 Krzysztof Tadych Kometa OBROWO Poland
172 Grzegorz Dziurlikowski EITE Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Maciej Bartkowski
-
Poland
2 Grzegorz Dziurlikowski
EITE
Poland
3 Krzysztof Tadych
Kometa OBROWO
Poland
4 Mateusz Tadych
Kometa OBROWO
Poland
5 Michał Waldman
.
Poland
6 Olga Gmerek
-
Poland
7 Jan Kołsut
brak
Poland
8 karol Liebrecht
Świecie
Poland
9 Adam Woźniak
Dataland Hobby
Poland
10 Filip Woźniak
Dataland Hobby
Poland
11 Jakub Zieliński
Świecie
Poland
12 Jarosław Wróblewski
-
Poland
13 Bartosz Strzelecki
Brak
Poland
14 Agnieszka Gajda
brak
Poland
15 Michał Jagodziński
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
Poland
16 Tomasz Pietrowski
-
Poland
17 Marcin Woźniak
Dataland Hobby
Poland
18 Filip Burdziąg
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
Poland
19 Patrycja Burdziąg
KJ STAJNIA Z KOPYTEM
Poland
20 Adam Tomaszewski
brak
Poland
21 Michał Wawrzyńczak
brak
Poland
22 Krzysztof Kasparow
Kometa OBROWO
Poland
23 Marcin Wodzyński
-
Poland
24 Urszula Puławska
niezrzeszony
Poland
25 Jakub Krzyzykowski
KS Sprint Grębocin
Poland
26 Sławomir Krzyżykowski
KS Sprint Grębocin
Poland
27 Cezary Karasek
SKS
Poland
28 Michał Serbin
Carbon Kłecko
Poland
29 Szymon Serbin
Carbon Kłecko
Poland
30 ARKADIUSZ TURONEK TURONEK
Carbon Kłecko
Poland
31 Beata Omielczenko
TBT Poznań
Poland
32 Jakub Kasparow
Kometa OBROWO
Poland
33 Wojciech Kubiński
BEMBNISTA TEAM
Poland
34 Katarzyna Błaszak
TBT Poznań
Poland
35 Przemysław Zasada
EITE
Poland
36 Juliusz Kurczewski
brak
Poland
37 Marek Oniszko
EITE
Poland
38 Karol Olszewski
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
Poland
39 Jolanta Zaleska
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
Poland
40 Katarzyna Stelmach
SK Kijewo Królewskie
Poland
41 Paweł Woźniak
Dataland Hobby
Poland
42 Anna Król
brak
Poland
43 Dawid Bembnista
BEMBNISTA TEAM
Poland
44 Dariusz Kania
SKS
Poland
45 Justyna Pietrucka
2 Koła Imielno
Poland
46 Karol Wróblewski
SISU-OWB team
Poland
47 Łukasz Olszewski
Carbon Kłecko
Poland
48 Artur Prusakiewicz
-
Poland
49 Adrianna Osińska
-
Poland
50 Paweł Boruch
SISU-OWB team
Poland
51 Piotr Chmieliński
-
Poland
52 Jakub Martyński
-
Poland
53 Karol Kmieć
Brak
Poland
54 Robert Błażejewski
Kometa OBROWO
Poland
55 Tomasz Błażejewski
Kometa OBROWO
Poland
56 Natalia Walecka
SK Kijewo Królewskie
Poland
57 Szymon Flis
SK Kijewo Królewskie
Poland
58 Aleksandra Klepczyńska
SK Kijewo Królewskie
Poland
59 Jerzy Ornowski
Łasin Team
Poland
60 Marcin Kałdowski
Łasin Team
Poland
61 Mateusz Wróblewski
Pacific Toruń
Poland
62 Marek Kamiński
Pacific Toruń
Poland
63 Marta Olczak
-
Poland
64 Anita Hyra
brak
Poland
65 Grażyna Dzięgielewska
Toruń
Poland
66 Barbara Tuczyńska
2 Koła Imielno
Poland
67 radosław zieliński
Bydgoszcz
Poland
68 sylwia grabska
Bydgoszcz
Poland
69 Stanisław Radach
niezrzeszony
Poland
70 Adam Soboczynski
.
Poland
71 Wojciech Charyga
Kometa OBROWO
Poland
72 Zuzanna Charyga Charyga
Kometa OBROWO
Poland
73 Tomasz Wende
Toruń
Poland
74 Piotr Charyga
Kometa OBROWO
Poland
75 Elżbieta Gadomska
Brak
Poland
76 Ryszard Gadomski
Brak
Poland
77 Adrian Bolewski
Brak
Poland
78 Marek Tuczyński
2 Koła Imielno
Poland
79 Agata Sautycz
Geriatria on Tour
Poland
80 Tomasz Sołtysiak
Geriatria on Tour
Poland
81 Krzysztof Krawczyk
Carabinieri
Poland
82 Mateusz Krawczyk
Carabinieri
Poland
83 Tomasz Modrzejewski
-
Poland
84 Monika Nikołajew
Brak
Poland
85 Piotr Lesiński
Dataland Hobby
Poland
86 Michał Nagow
Bydgoszcz
Poland
87 Michał Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
88 Hubert Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
89 Michał Bączkowski
POLONIA BYDGOSZCZ
Poland
90 Michał Gąsiorowski
POLONIA BYDGOSZCZ
Poland
91 Daniel Wartała
POLONIA BYDGOSZCZ
Poland
92 Maciej Bączkowski
POLONIA BYDGOSZCZ
Poland
93 Marek Czuk
Toruń
Poland
94 Anna Gellert
zgrupka Luboń
Poland
95 Izabella Wieścicka
zgrupka Luboń
Poland
96 Marcin Żuk
Zielony Koncept
Poland
97 Amelia Żuk
Zielony Koncept
Poland
98 Rafał Zientarski
Kometa OBROWO
Poland
99 Sylwia Wenc
Łódź Kocha Sport
Poland
100 Sebastian Kamiński
Pacific Toruń
Poland
101 Paulina Sobotka
Pacific Toruń
Poland
102 Maciek Adamiak
Łódź Kocha Sport
Poland
103 Agata Gilewicz
2 Koła Imielno
Poland
104 Michał Wolny
-
Poland
105 Michał Gębicz
niezrzeszony
Poland
106 Marek Rusin
BEMBNISTA TEAM
Poland
107 Sylwia Grygiel
TBT Poznań
Poland
108 Paweł Zalewski
LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie
Poland