Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Lionel POLETTI MB Race France
2 Martin Kaestner RC Blau Gelb Langenhagen Germany
3 Axel Lombaerts Lombaerts Linthoutbikers Belgium
4 Michael Neubourg MTB Overijse Belgium
5 Peter Meinert Nielsen MTB 7130+ Denmark
6 Przemek Kiszka KGS Legends Poland
7 Marek Skupień Sup Lifting MTB Team Bugla Bike Service Poland
8 Martins Adamovics TEAM AMIR Poland
9 Mariusz Różański BikeShop Radom Poland
10 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
11 jan Heesters Heesters Netherlands
12 Rik Heesters Heesters Netherlands
13 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
14 ŁUKASZ RYPIŃSKI STALIGMA Poland
15 Ivars Romancevics IM TEAM Latvia
16 Piotr Berdzik IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team Poland
17 Patrick McMahon Pisgah United States
18 Paula Budzyńska Cyklo Kwidzyn Poland
19 Daniel Smolarz Gomola Pack-Center Poland
20 Maciej Zajko Nocny Patrol Poland
21 Jacek Badura Gomola Pack Center Poland
22 Andrius Jukna - Lithuania
23 Przemysław Malinowski Ku przygodzie Poland
24 Janis Silins Lat Latvia
25 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
26 Zbigniew Kiszka Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
27 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
28 Tomasz Łebkowski brak Poland
29 Ridas Karaška Kaunas Cycling Team Lithuania
30 Matas Dumčius Kaunas Cycling Team Lithuania
31 Donatas Šertvytis Kaunas Cycling Team Lithuania
32 Marcus von Harlessem RSV Osthelden Germany
33 Dirk Vetter RSV Osthelden Germany
34 Julien Gaulandeau XC 63 France
35 Michiel Claes Team Belgium Belgium
36 Wojciech Kędzierski WKI Poland
37 siel beghin beghin ATOM6 Belgium
38 Paweł Mieszczak Romet Factory Team Poland
39 Antoine van den Bogaert We Ride Belgium
40 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
41 Michał Kołodziejczyk Fundacja Aktywne Beskidy Poland
42 Daniel Panachida OŚ Racing Team Poland
43 Jacek Gotowczyc 000 Poland
44 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
45 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
46 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
47 Adam Skrzecz Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka Poland
48 Francisco Jose Valiñas Carbia GlobalDxt Team Spain
49 Michael Fleischer Slow Momentum Germany
50 Łukasz Nadolski VeloGd Poland
51 Marcin Urbaniak Chłopaki Poland
52 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
53 Grzegorz Rusinowski Ks Energia Kozienice Poland
54 Godon Wright Team awesome United Kingdom
55 Mikołaj Kukurba Gomola Pack-Center Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Rego Strazdiņš Hawaii Express Scott Latvia
2 Ints Celmaraugs Gandrs-Merida Latvia
3 Aigars Krasts NN Sporta Klubs Latvia
4 Tomasz Pietrzycki Dabarti / Pie3cki Team Poland
5 Forrest David Hirsh ivelo Poland
6 Steven Dierickx Wacky racers Belgium
7 Przemysław Maciejowski wertykal.com Poland
8 Steve Giraldo Wacky racers Belgium
9 Martins Adamovics AMIR Latvia
10 Ivars ROMANCEVICS AMIR Latvia
11 Hubert Pöhl Velo Flütsch Switzerland
12 Edwin Hofstee Hotseflots Netherlands
13 Luc Delahaij Hotseflots Netherlands
14 Konstantins Smotrovs Ebike Latvia
15 Dariusz Wiśniewski --- Poland
16 Eryk Gomoński DT4YOU TEAM Poland
17 Gracjan Stankiewicz DT4YOU TEAM Poland
18 Lars Spangberg CK Lunedi Sweden
19 Carsten Löser Bike24 Germany
20 Krzysztof Zastawny DiverseExtremeTeam Poland
21 Bartosz Mikler Victoria Jarocin Accent Poland
22 Agris Krievans - Latvia
23 Pawel Weber Mobile Coders - BMW Kodowanie Poland
24 Joren Van Pelt WKTB Belgium
25 Roel Van Gorp WKTB Belgium
26 Andreas Järpmyr Kungsbacka CK Sweden
27 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com Poland
28 Morten B. Hansen TEAM SMARTCYKLER DENMARK Denmark
29 Andy Conn Bike Scene/MTB Guis United Kingdom
30 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
31 Gerard Fort bike&Moià Spain
32 Sebastià Clusella bike&Moià Spain
33 Robert Bednarz brak Poland
34 Julià Clusella Bike&Moià Spain
35 Monika Kulling - Poland
36 Erwin de Veer Mco Oss Netherlands
37 Jurgen Bon Beachbikers Belgium
38 Karol Górecki mybike.pl Poland
39 Tomasz Żak - Poland
40 Magdalena Kosko brak Poland
41 Søren Jakobsen DK Annisse MTB Denmark
42 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
43 Michał Lenz Lenz Poland
44 René Konijn Stammes Recruitment Netherlands
45 Nicolai Madsen GS.Stronzo Denmark
46 wesley Borgmans Bokkerijders Belgium
47 Wim Van Roey Bokkerijders Belgium
48 Łukasz Klimaszewski Mitutoyo AZS Wratislavia Poland
49 Maarten Pombreu Los Jamberes Belgium
50 Łukasz Kajoch Kajoch Design Poland
51 Koen Vandepaer Bokkerijders Belgium
52 Sam Broeckx Bokkerijder Belgium
53 ROEL PEETERS Blowfieldbiker Belgium
54 Artur Broda Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
55 Stijn Vandermotten BELGIUM Belgium
56 Tommy De Vos Elektrohuis Belgium
57 Øyvind Nesdal Ottestad SK Norway
58 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
59 Mateusz Klepacki Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka Poland
60 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
61 Julius Kriaunaitis 1987 Denmark
62 Vaidas Gaurilka 1987 Denmark
63 Szymon Szymiec Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
64 Rafał Siennicki MCP Bike Team Poland
65 Sebastian Fischer Slow Down Clan Germany
66 Michael Fleischer The Wheel Deal Germany
67 Danny Sleeckx Rijwielen Hermans Belgium
68 Martin Lundblad TEAM RMI Sweden
69 Christian Assmus Trollhättan SOK Sweden
70 Karol Koguciuk Koguciki Poland
71 Grzegorz Koguciuk Koguciki Poland
72 Ralph Boman Team NGU Sweden
73 Mariusz Nadany Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka Poland
74 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
75 Artur Brzeziński Pomerania MTB Team Poland
76 Izabela Malikowska Pomerania MTB Team Poland
77 Maciej Skowron - Poland