Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marcin Snopkowski Snoopy Poland
2 Marcin Windloch Retro Team Poland
3 Dariusz Skowroński TACHO-TAKS Ewa Kubicka Poland
4 Wojciech Wiktor Decathlon Polska Poland
5 Michał Rzeczycki Old School MTB Gdańsk Poland
6 Grzegorz Bryl ALFAPANEL MTB TEAM Poland
7 Piotr Cibart BALTIC HOME ŚWINOUJŚCIE Poland
8 Łukasz Kulesza Retro Stork Team 1 Poland
9 Adrian Piłat Poland
10 Marcin Pastusiak Bike Team Człuchów Poland
11 Piotr Gural MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
12 Tomasz Hoppe MTB-XC.PL Poland
13 Marek Kulik BaranCyclingTeam Poland
14 Toms Skujiņš Roadex Latvia
15 Piotr Leciejewski GCZ TEAM Poland
16 Radim Neuman CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
17 Miroslav Uhlíř CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
18 Przemysław Rydlewski Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
19 Łukasz Podwysocki MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
20 Jaromir Jeziorowski NEXTIE Bike Team Poland
21 Justyna Poeckh Przekop.Waty Poland
22 Bohdan Kozaczuk brak Poland
23 Kamil Charzyński Konica Minolta Team Poland
24 Eryk Gomoński DT4YOU TEAM Poland
25 Paweł Adamczyk MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
26 Michał Jabłonowski MCP & TOYOTA GRUPA CYGAN Poland
27 Robert Radoń Rowerowa DOIIB Poland
28 Adam Podkowiński . Poland
29 Rafal Napierała LS Plus Recycling Team Poland
30 Szymon Cisowski Komorniki MTB Team Poland
31 Karol Gajewski Grupa ANG Poland
32 Mareks Vītols Dtg-MySport Latvia
33 Marek Gaca BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Poland
34 KAROLINA Maczuga Trasa Masters MTB Zielona Góra Poland
35 Paweł Łukaszuk Brak Poland
36 Mateusz Kania WINTERTAL RACE TEAM Poland
37 Marek Zalewski MCP Bike Team Poland
38 Arvis Eņģelis ĀdažiVelo / KS Sportaklubs Latvia
39 Maris Zudans ĀdažiVelo / KS Sportaklubs Latvia
40 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
41 Tomasz Gościewicz Obudowa Grupa Pościgowa Poland
42 Maciej Miarka - Poland
43 Marek Michalik Grupetto Kampinos Poland
44 Dariusz Baran STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM Poland
45 Grzegorz Rusinowski Ks Energia Kozienice Poland
46 Bogumiła Kacprzak ESTILE Racing Team Poland
47 Mariusz Macegoniuk Mariusz33Macegoniuk Poland
48 Marcin Lamowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
49 Paweł Mikusek Akita Poland
50 Jacek Bojewski Brak Poland
51 Paweł Soczewski KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
52 Jacek Sozański in-motion team Poland
53 Joanna Bronikowska . Poland
54 Michał Słowik Yellow Cargo Express Poland
55 Paweł Bartosiak-Semków Peugeot Niedziółka Bike Team Poland
56 Michał Traut Grupa ANG Poland
57 Łukasz Szymański MCP & Toyota Grupa Cygan Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Marcin Bernatowicz - Poland
2 Lenka Fridrichová ELEVEN HEAD CST CYKLOLIVE TEAM Czech Republic
3 Karolina Kaszewiak Tomica Coaching Poland
4 Krzysztof Stasiewicz WAŁCZ Poland
5 Łukasz Głowacz - Poland
6 Michał Glanz JBG-2 Team Poland
7 Piotr Brzózka JBG2 CryoSpace Poland
8 Jacek Brzózka JBG2 CryoSpace Poland
9 Piotr Nowakowski Old School MTB Gdańsk Poland
10 Wojciech Augustyn MTB Delta Trans Poland
11 Patrycja Duma Team PKO BP Poland
12 Petr Kadleček Máčháč bike team Czech Republic
13 Jindra Knot Sweep Factory - R2 Czech Republic
14 Petr Fojt R2 Ride Your Race Czech Republic
15 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
16 Jindra Knot Sweep Factory - R2 Czech Republic
17 Marek Stram Retro Team Poland
18 Rafał Brzyski Retro Team Poland
19 Ota Zima Fly4Sport Racing Czech Republic
20 Miroslav Rybáček Fly4Sport Racing Czech Republic
21 JANIS VIMBA VVV Latvia
22 Paweł Oborski Grupetto Kampinos Poland
23 Dariusz Lachowicz Bike Concept Poland
24 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
25 Mariusz Bartczak PKO BP Poland
26 Marek Olkowski MCP TOYOTA CYGAN Poland
27 Karel Bernard INS Atelier Náchod Czech Republic
28 Tomasz Adryan Poland
29 Regina Kasprzycka AUTO LAND MTB TEAM Poland
30 EDWARD DANIEC MMP BOCHNIA Poland
31 Witold Pulchny MMP Bochnia Poland
32 Marek Piszczek MMP Bochnia Poland
33 Dawid Kościuszko Rowerownia Rainbow Team Poland
34 PIOTR BAZIAK BODYiCOACH Poland
35 Łukasz Tytz Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych i Kartograficznych - Tytz Poland
36 Karol Mocniak Polski Klub MTB Poland
37 Miroslav Roček CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
38 Jaroslav Vymětalík CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
39 Viltė Kriaučiūnaitė RealBean.eu Lithuania
40 Valerijus Novikovas RealBean.eu Lithuania
41 Matas Dumčius RealBean.eu Lithuania
42 Mantas Gritėnas RealBean.eu Lithuania
43 Kostas Kardelis RealBean.eu Lithuania
44 Dovydas Grigaitis RealBean.eu Lithuania
45 Artūras Kazakevičius RealBean.eu Lithuania
46 Tomasz Pierwocha Bike.Store Bielsko Poland
47 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
48 Jan Czapliński Velcredo Factory Team Poland
49 Michał Preisner Prodenticum Poland
50 Paulius Čeponis RealBean.eu Lithuania
51 Dariusz Wiśniewski Cezary Fit Bike Poland
52 Stanisław Zaborowski Lipa MTB Poland
53 Adam Żuchliński Cezary Fit Bike Poland
54 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
55 Michal Piechocinski Gomola Pack-Center Germany
56 Miroslaw Kalinowski Gomola Pack-Center Poland
57 Jacek Mucha HPE-ESKOM Poland
58 Jacek Mucha HPE-ESKOM Poland
59 Wojciech Semer Gomola Pack-Center Poland
60 Ireneusz Miśkowiec Veloprofit Poland
61 Paweł Baron Forcebike.pl Poland
62 Tomas Bumbulevičius After Stats Lithuania
63 Tomasz Piziorski Dimen Poland
64 Oliwia Kamińska Gomola Pack-Center Poland
65 Martins Adamovics - Latvia
66 Michal Kozak Panattoni Poland
67 Mateusz Potaczek Gomola Pack-Center Poland
68 Szymon Gałczyński niezrzeszony Poland
69 Tomasz Stępień Bike Expo Narodowy Team Poland
70 Krzysztof Kaczyński Gomola Pack-Center Poland
71 Adam Gałkowski Ostróda Sport Team Poland
72 Dariusz Zielak Brak Poland
73 Michał Wesołowski DiMEN Poland
74 Slawomir Wewiora Fly4Sport Racing Czech Republic
75 Szymon Lazaj Gomola Pack-Center Poland
76 Anna Magoń Bike Fun Legionowo Poland
77 Tomasz Kamiński Bike Fun Legionowo Poland
78 Bartosz Antoszewski Moya Poland
79 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
80 Marcin Kudlak MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
81 Grzegorz Fijałkowski Szprycha Giżycko Poland
82 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko Poland
83 Jędrzej Żebrowski Ostróda Sport Team Poland
84 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko Poland
85 Cezary Chmielewski Bike Salon Team Poland
86 Karol Karwasiński Supersportowy MTB Team Poland
87 Piotr Talmont Polska Poland
88 Marcin Gałkowski 28 toruńska drużyna harcerzy Poland
89 Bartłomiej Kwapisz RIDE43TEAM Poland
90 Marek Křepelka Rohozec Amix Team Czech Republic
91 Patryk Maćkowiak - Poland
92 Magdalena Góra NEXTIE Bike Team Poland
93 Hubert Pędziwiatr MTB Zryw Pilchowo Team Poland
94 Mateusz Rybak . Poland
95 Daniel Dost be your own hero Germany
96 Arkadiusz Sosnowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
97 Antoni Krotowski Old School MTB Gdańsk Poland
98 Tomasz Krupiński Torpol Racing Team Poland
99 Izabela Dorynek Torpol Racing Team Poland
100 Marek Wieczorek Cycling Team Schweinfurt Germany
101 Przemysław Chudzicki Torpol Racing Team Poland
102 Marcin Marchlewski AUTO LAND Mtb Team Poland
103 Tomasz Bal KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA Poland
104 Kacper Danielewski AUTO LAND MTB Team Poland
105 Barbara Kleczaj . Poland
106 Vojtěch Novák MESSENGER / NOVAK & Co. Czech Republic
107 Tomáš Novák MESSENGER / NOVAK & Co. Czech Republic
108 David Voverka MESSENGER / NOVAK & Co. Czech Republic
109 Janis Vanags Valmieras Velo Vienība Latvia
110 Kateřina Adámková CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
111 Vlastimil Janoušek CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
112 Jakub Šimek CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
113 Dominik Petrnoušek CYKLOPROFI GOLDFREN Czech Republic
114 Jakub Kołotusza Team PKO BP Poland
115 Pavel Nosek Rohozec Amix Team Czech Republic
116 Sławek Kanownik MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
117 Michał Kwiatkowski PKO BP Poland
118 Ādolfs Žunna Valmieras velo vienība Latvia
119 Krzysztof Majkowski Velcredo Factory Team Poland
120 Tomasz Zawistowski BRAK Poland
121 Tomasz Suligowski 1 Team Poland
122 Marek Winsczyk Hi-Tron Marek Winsczyk Poland
123 Marcin Kostur Marcin Kostur Imaginary Part Poland
124 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
125 Maciej Sokołowsko Tandhem NTOnBike Poland
126 Tomasz Hruświcki Movement Care Poland
127 Krzysztof Marciniak Poland
128 Bartosz Wacławski PKO BANK POLSKI Poland
129 Darek Kurek ABSOLUTEBIKES Poland
130 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
131 Tomasz Binkowski brak Poland
132 Kaspars Holsteins - Latvia
133 Piotr Guz vel Guzowski NEXTIE Bike Team Poland
134 Donatas Gudelis Šiandien lengvai Lithuania
135 Grzegorz Łukasiewicz MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
136 Carsten Löser Bike24 Germany
137 Arminas Ruzgas Šiandien lengvai Lithuania
138 Paweł Ścibisz G-Team Poland
139 Michał Misiaszek 28 Toruńska Drużyna Harcerzy Poland
140 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
141 Michał Walęcki MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
142 Kanstantsin Balabanau echelon Poland
143 Mateusz Bański MB Poland
144 SŁAWOMIR MISIASZEK 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
145 Mantas Zakarauskas Panevezio Klubas Dviraciai Lithuania
146 Paweł Kołodziejek Paweł Kołodziejek Poland
147 Mariusz Ugniewski Timbud Team Poland
148 Krzysztof Sadowski DIMEN Poland
149 Rytis Taura Panevezio klubas Dviraciai Lithuania
150 Bogdan Tomaszewski Timbud Team Poland
151 Stanislau Kulibaba - Poland
152 Weronika Zajko bvinternet.pl Nocny Patrol Poland
153 Sebastian Chowaniec TIMBUD TEAM Poland
154 Dariusz Patalan TIMBUD TEAM Poland
155 Sławomir Kąkol TIMBUD TEAM Poland
156 Paweł Oktaba Szprycha Giżycko Poland
157 Maciej Sitarski Nextie Bike Team Poland
158 Paweł Winczaszek STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM Poland
159 Rafael Konieczny Cyclocross Hamburg Germany
160 Lasse Karrasch Cyclocross Hamburg Germany
161 patryk kowalik Kowalik Team Poland
162 Õnne-Liina Jakobson fastEST Estonia
163 Alex Zaleski FreeBelarus Poland
164 Krzysztof Mrożewski MyBike.pl Poland
165 Anna Kruszyńska AUTO LAND MTB TEAM Poland
166 Damian Glinicki NEXTIE Bike Team Poland
167 Bartosz Cegielski MTB MEBLOPOL Poland
168 Piotr Sozański 7R ROWMIX TEAM p/b 72D Poland
169 Michał Peksa Askon Bike Team Poland
170 Tomasz Sokołowski SoQŁ 84 Poland
171 Maciej Stawarz 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
172 Przemysław Olejnik TRYTON BIKE TEAM Poland
173 Arkadiusz Jusiński EVANLITE Poland
174 paulius sprindys Panevėžio klubas dviračiai Lithuania
175 Domas Manikas RealBean.eu Poland
176 Vitali Yazvinski _ Poland
177 Michał Mańczak Teleyard Poland
178 Piotr Pyra Kaszubiak KS STOMIL POZNAŃ Poland
179 Karolina Chwiej Velcredo Factory Team Poland
180 Krzysztof Bednarek Askon Bike Team Poland
181 Frank Skaaning Skanderborg Mtb Denmark
182 Adam Rozwadowski TIMBUD TEAM Poland
183 Sebastian Siwiak MSX International Nox Group Poland
184 Oskars Dombrovskis INTERVALS.LV Latvia
185 Bartosz Mikler Victoria Jarocin Accent Poland
186 Radosław Jeziorski - Poland
187 Tomasz Frąckowiak PKO Bank Polski Poland
188 Patryk Helwig ŚRODA RACING TEAM Poland
189 Bartłomiej Mokrogulski MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
190 Jolanta Bojarska Bojarska Poland
191 SLAWOMIR DŁONIAK Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
192 Maciej Moczyński Luxon LED Team Poland
193 Mikołaj Kominek NEXTIE Bike Team Poland
194 Piotr Antoniuk Live and replay Poland
195 Michal Bernaciak WC de Pedaalridders Netherlands
196 Wojciech Jegliński Old School MTB Gdańsk Poland
197 Przemek Smołuch MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
198 Robert Janeczek Międzymiastowi Weilandt Elektronik Team Poland
199 Mateusz Bojarski ProTour Cycling Club Poland
200 Andreas Kellner radynebike.cz Germany
201 Wojciech Mełnicki Luxon LED Team Poland
202 Krystian Rokosik Luxon LED Team Poland
203 Oskars Saulītis Velo klubs Sigulda Latvia
204 Łukasz Majewski LS Plus Recycling Team Poland
205 Mateusz Adamkiewicz SK1 Eagles Poland
206 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
207 Marcin Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
208 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
209 tomas cada REDPOINT-ELEVEN TEAM Czech Republic
210 Robert Bednarz brak Poland
211 Dominik Urbaniak Enervit Yoko XC Life Team Poland
212 Arseni Zhdanouski - Poland
213 Paweł Piskorski BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Poland
214 PAWEL KOSMOWSKI Vezuvio Team Poland
215 Łukasz Wójciak Vezuvio Team Poland
216 Aigars Lebedoks Velo klubs Sigulda Latvia
217 Piotr Witkowski 1 Team Poland
218 Marcin Gawron 1 Team Poland
219 Jan Škoda Kasper Swix Team Czech Republic
220 Damian Owczarz VezuvioTeam Poland
221 Bartosz Jędrzejczak VezuvioTeam Poland
222 Wiktor Berkowski Secura Sp. z o.o. Poland
223 Krzysztof Kraszewski Krzysiek Poland
224 Kristaps Egle Velo klubs Sigulda Latvia
225 Karin Iepsma ATB vereniging Oldebroek Netherlands
226 Samantha Sinninghe Stappenbelt Sportfietsen Netherlands
227 Marcin Różański Szwagry Poland
228 Luboš Smola DHK tools Myška stavby Czech Republic
229 Sebastian Dużyński MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
230 Paweł Bieschke BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Poland
231 Piotr Klimkiewicz MSR & Toyota Grupa Cygan Poland
232 Thomas Eifer Skanderborg MTB Denmark
233 Ariel Deja BEZ HAMULCÓW MTB TEAM PAN BIKE Poland
234 Simon Hæstrup Skanderborg MTB Denmark
235 Grzegorz Jabłonka MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
236 Michał Staniewski Grupa ANG Poland
237 Zbigniew Kubiak Auto szyby Poland
238 Wouter Dierckx VTDL Belgium
239 Willem Dierckx ALEA IACTA EST Belgium
240 Adrian Mojzykiewicz A Poland
241 Jakub Šerý ValachMTB Czech Republic
242 Marcin Bogdański Konfitury Wojciech Poland
243 Bartosz Stelmaszyk LS Plus Recycling Team Poland
244 Agata Lichocka Sklep Bicykl Piaseczno Poland
245 Henrik Helmer Skanderborg MTB Denmark
246 Kristaps Zalupe Velo klubs Sigulda Latvia
247 Dariusz Adach Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein Poland
248 Artur Nowinka LS Plus Recycling Team Poland
249 Ronni Tønder Skanderborg MTB Denmark
250 Thomas Pelch Skanderborg MTB Denmark
251 Robert Piątkowski FogtBikes Team Poland
252 Leszek Kuczyński Bizun.eu/Grupa Szalonych Rowerzystów Poland
253 Marek Dmitruk Bizun.eu/Grupa Szalonych Rowerzystów Poland
254 Leon van Capelle Licht Verzet Netherlands
255 Tuczko Bombiczka BombyFurt Slovakia (Slovak Republic)
256 Karolina Mickevičiūtė Juodišienė OSK Fortūna Lithuania
257 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
258 Jesper Christensen Solrød cykling Denmark
259 Gustavs Zatlers Velohooligans Keizari1 Latvia
260 Marcin Malinowski YOLOBIKE MARBA TEAM Poland
261 Nerijus Rukstela Porteris Lithuania
262 Przemek Kiszka KGS Legends Poland
263 Marcin Szatkowski Aluna®️ MTB Racing Team Poland
264 WITOLD KORBANEK POZYTYWNIE ZAKRĘCENI Poland
265 Tomasz Thiel GRUPA ANG Poland
266 Cezary Mrozowicz Cezary Fit Bike Poland
267 Salvis Lulaks private Latvia
268 Kristaps Meija Velohooligans/Ķeizari-1 Latvia
269 Olgierd Wejner MCP & Toyota Grupa Cygan Poland
270 Tomasz Jasnowski Bobrallyteam Poland
271 Kristian Olsen Skanderborg MTB Denmark
272 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
273 Michał Rymanowski NEXTIE Bike Team Poland
274 Michał Dąbrowski NEXTIE Bike Team Poland
275 Adam Kostrzewski Biciclista Racing Team Poland
276 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
277 Paweł Błaszczyk Strabag Bike Team Poland
278 Andrzej Michalak POJEMNIKI-METALOWE.COM Poland
279 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko Poland
280 Matúš Saro Bohémska družina Slovakia (Slovak Republic)
281 Janar Janno fastEST Estonia
282 Eero Jakobson fastEST Estonia
283 Paweł Weber Kibolski KS Poland
284 Age Jaanimets Haaslava MTB Estonia
285 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
286 Michał Jabłonka PS8 Racing Team Poland
287 Adam Rogala Optyk-Okular AlchimowiczBike Poland
288 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
289 Wojtek Kamiński Grupa ANG Poland
290 Michał Adamaszek Tomica Coaching Poland
291 Arturas Remeika The Team Lithuania
292 Tomasz Skawiński Bike Fit Cezary Poland