W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
13th edition BESKIDY MTB TROPHY - LITE Distance, 4 racing days
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Adam Marciniak | AM Brakes | Poland | |
2 | Natalia Pokorna | - | Poland | |
3 | Seweryn Dobosz | Wawa Bike Team | Poland | |
4 | Michał Popowski | DUUST RACING | Poland | |
5 | Tomáš Sabol | PROefekt | Slovakia (Slovak Republic) | |
6 | Sebastian Kołodziej | SAP Serwis TEAM | Poland | |
7 | Marcin Walczyk | JK7 | Poland | |
8 | Mario Dolecek | EBM - Team | Germany | |
9 | Robert Zalewski | BokserskAutoserwis Bike Team | Poland | |
10 | Tadeusz Spilok | STS Focus Ustroń | Poland | |
11 | Jacek Cieślak | Xxx | Poland | |
12 | Mariusz Maniek Korolczuk | PTR Dojlidy | Poland | |
13 | A. Kcharamonenka | Ximik team | Belarus | |
14 | ARTSIOM SOBAL | Ximik team | Belarus | |
15 | Jan Sobkowiak | IGT MTB TEAM | Poland | |
16 | Jacek Michalak | DRUKFIRMOWY | Poland | |
17 | Martin Fedor | T4B Bike Team | Poland | |
18 | Paweł Kop-Ostrowski | RunExpert Team | Poland | |
19 | Zbigniew Komorowski | Severine Team | Poland | |
20 | Paweł Maniszewski | Boli mnie kolano | Poland | |
21 | Wojciech Bukry | Ewosoft Triathlon Team | Poland | |
22 | Małgorzata Gryszczuk | SEVEN - Perceptus Team | Poland | |
23 | Irek Trochimowicz | mtb squad hamm | Germany | |
24 | Michael Wilson Wilson | Father Ted | Ireland | |
25 | Konstantin Stelmakh | FERiders | Russian Federation | |
26 | Rafał Kazana | STNVA | Poland | |
27 | Giedrius Baliutavičius | Pro4mance.eu | Netherlands | |
28 | Robert Skrobol | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
29 | Wojciech Krom | Cryospace Olsztyn Team | Poland | |
30 | Damian Zakrzewski | KK Cyklon Warszawa | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Rafał Rakoczy | Adient Team / 40-latek Tychy | Poland | |
2 | Sabrina Glass | Glaß-feine Räder | Germany | |
3 | Hans T. Andersen | Pedal-Atleterne Fredensborg | Denmark | |
4 | Dominik Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
5 | Lukas Roubicek | FYZIO | Czech Republic | |
6 | Paula Stasiowska | Gomola Trans Airco | Poland | |
7 | Lars Christoffersen | Sponz MTB | Denmark | |
8 | Marcin Chruślak | ELVELO Factory Team | Poland | |
9 | Krzysztof Pawlak | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
10 | Paweł Lewandowski | BOGDZIEWICZ Team | Poland | |
11 | Izabela Gościańska | 64-sto | Poland | |
12 | Marek Strug | Way2Champ.pl | Poland | |
13 | KRZYSZTOF PASZKUDZKI | KRIS-ART Gdańsk | Poland | |
14 | Paulina Capanda | Gomola Trans Airco | Poland | |
15 | Andrzej Różański | niezrzeszony | Poland | |
16 | Wiesław Zalewski | KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów | Poland | |
17 | Paweł Młyński | KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów | Poland | |
18 | Vitaly Lysenko | mtb | Russian Federation | |
19 | Artur Mazur | Gomola Trans Airco | Poland | |
20 | Maciej Zajko | Nocny Patrol | Poland | |
21 | Vera Artsiukevich | - | Poland | |
22 | Olga Atraszkiewicz | - | Poland | |
23 | Niels Hannibalsen | Pedal-Atleterne | Denmark | |
24 | Lars Mortensen | Sponz | Denmark | |
25 | Adam Michalski | TORPOL Racing Team | Poland | |
26 | Tomasz Musioł | Romet Factory Team | Poland | |
27 | Piotr Chocholski | Lotos Running Team | Poland | |
28 | Tadeusz. Liszka | Gomola Pack-Center | Poland | |
29 | Robert Jazgara | NETCAT Bike Team | Poland | |
30 | Wojciech Semer | Gomola Pack-Center | Poland | |
31 | Michal Glowacki | Skullerud Singletrack Syndicate | Norway | |
32 | Yevhen Shylov | - | Ukraine | |
33 | Rafał Czyżewski | MTB | Poland | |
34 | Elżbieta Wydrowska | DiverseExtremeTeam | Poland | |
35 | Kamil MENŻYK | Gomola Trans Airco | Poland | |
36 | Tomasz Mucha | TOTEM Sport Team | Poland | |
37 | Artur Wencel | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
38 | Patryk Müller | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
39 | Marcin Marcinkowski | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
40 | Michał Trapp | Damen Cycling Team | Poland | |
41 | Tomasz Libera | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
42 | Cris Lenting | ABC (Arnhemse Bagger Club) | Netherlands | |
43 | Jacek Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
44 | Dominik Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
45 | Kamil Nogalski | iFON KolarzKlub | Poland | |
46 | Tomasz Parchański | Gomola Trans Airco | Poland | |
47 | Adam Semmerling | LOTOS Running Team | Poland | |
48 | Dovydas Cepele | - | Sweden | |
49 | Audrius Ogunauskas | - | Lithuania | |
50 | Jarosław Chodnikiewicz | - | Poland | |
51 | Miroslav Sustr | rychlisrsni | Slovakia (Slovak Republic) | |
52 | Martin Spanik | rychlisrsni | Slovakia (Slovak Republic) | |
53 | Daniel Drga | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
54 | Lukas Gajdos | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
55 | Roman Piotrowski | Homo Grochoviensies | Poland | |
56 | Jacek Sufin | Gomola Pack-Center | Poland | |
57 | Mateusz Potaczek | Gomola Pack-Center | Poland | |
58 | Sebastian Marcinkiewicz | albo grubo albo wcale | Poland | |
59 | Bogusław Jankiewicz | Nasz Bike team | Poland | |
60 | Łukasz Minuth | LOTOS Running Team | Poland | |
61 | Rafał Kamiński | DT4YOU MTB TEAM | Poland | |
62 | Dominik Lipiec | GEODETIC DOBRYKURS TEAM | Poland | |
63 | MICHAŁ Wolniewicz | TOMCHEM TEAM | Poland | |
64 | Jan-Heiner Kröger | Veganes Reiten TO | Germany | |
65 | Fabian Moik | Veganes Reiten TO | Germany | |
66 | Max Nitsch | Veganes Reiten TO | Germany | |
67 | Edyta Jakubowska-Olech | MTB Świecie | Poland | |
68 | Jacek Olech | MTB Świecie | Poland | |
69 | Marius Burlega | - | Lithuania | |
70 | Szymon Stolarczyk | Cranberry Team Głuszyca | Poland | |
71 | Peter Grünert | MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. | Germany | |
72 | Jan Madej | Cranberry Team Głuszyca | Poland | |
73 | Rafał Kaczor | MRÓZROWERY FOLTYN TEAM | Poland | |
74 | Łukasz Sobol | Gomola Trans Airco | Poland | |
75 | Bartosz Łysak | Cranberry Team Głuszyca | Poland | |
76 | Jacek Kulesza | Korona-Auto | Poland | |
77 | Robert Tyran | Mosina Team | Poland | |
78 | Krzysztof Marciniak | Poland | ||
79 | Marek Maceček | Ostrava | Czech Republic | |
80 | Petr Macecek | Three Stars Team | Czech Republic | |
81 | Dariusz Laskowski | Finisher.pl | Poland | |
82 | Szymon Banach | Atak Sport Gliwice | Poland | |
83 | Horst Peters | RT Neumünster | Germany | |
84 | Przemysław Januszak | VEZUVIO TEAM | Poland | |
85 | Tomas Troscak | n/a | Slovakia (Slovak Republic) | |
86 | Andrzej Wierzbicki | BikeShop Radom | Poland | |
87 | Ivo Ozols | Velotrenini Latvia | Latvia | |
88 | Łukasz Marzoch | Nomad-MTB | Poland | |
89 | Andrzej Wygrzywalski | Kraków | Poland | |
90 | Adam Fira | Schneider Electric MTB team | Poland | |
91 | Rafał Rychlicki | Geodetic Howden Team 1 | Poland | |
92 | Marcin Wójcik | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
93 | Bartosz Piątkowski | Bapco.eu Bike.Me | Poland | |
94 | Agnieszka Bożko | ORŁÓW RACING TEAM | Poland | |
95 | Marcin Bożko | ORŁÓW RACING TEAM | Poland | |
96 | Kamil Pałyska | Geodetic Howden Team 1 | Poland | |
97 | Kacper Belt | MTB Eldar Świecie | Poland | |
98 | Jarosław Belt | MTB ELDAR Świecie | Poland | |
99 | Łukasz Rychlicki | Geodetic Howden Team 2 | Poland | |
100 | Piotr Kurzyca | - | Poland | |
101 | Jakub Nesterowicz | GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY | Poland | |
102 | Marcel Lucius | - | Germany | |
103 | Wiktor Horszwald | Zalando Lounge | Poland | |
104 | MIrosław Szkoda | Romet Factory Team | Poland | |
105 | Łukasz Maziarek | KAMARO SPORT LINE | Poland | |
106 | Łukasz Szpara | Romet Factory Team | Poland | |
107 | Łukasz Wierzbicki | TRENUJROWER.PL | Poland | |
108 | Maksim Pashkov | MTB School | Russian Federation | |
109 | Mikhail Chuprakov | MTB School | Russian Federation | |
110 | Piotr Sawicki | - | Poland | |
111 | Waldemar Skolimowski | MH Automatyka | Poland | |
112 | Eduards Rēns | Velotreniņi Latvia | Latvia | |
113 | Tomasz Stelmaszyński | MRÓZROWERY FOLTYN TEAM | Poland | |
114 | Benny Michler | BikersOnFire | Belgium | |
115 | Pascal Szekely | BikersOnFire | Belgium | |
116 | Taras Kryshtal | echelon | Ukraine | |
117 | Andrzej Kalinowski | MH Automatyka | Poland | |
118 | ANDRZEJ BOJARSKI | Proservice Racing Team | Poland | |
119 | Jakub Baran | Rogate Torpedy | Poland | |
120 | Anton Stepanov | MTB School | Russian Federation | |
121 | Mateusz Tygielski | MH Automatyka | Poland | |
122 | Tomasz Szczęsny | MH Automatyka | Poland | |
123 | Jarosław Bońkowski | MH Automatyka | Poland | |
124 | Konrad Ludwiniak | MH AUTOMATYKA | Poland | |
125 | Irina Popova | Paropop | Ukraine | |
126 | Marko Synowzik | Ostwest-Express e.V. | Germany | |
127 | Ingo Dettenbach | Ostwest-Express e.V. | Germany | |
128 | Michael Fedke | Ostwest-Express e.V. | Germany | |
129 | Alex Zaleski | FreeBelarus | Poland | |
130 | Andrey Volchanin | Minsk | Belarus | |
131 | Roman Leshchinskiy | Decathlon-Rockrider | Russian Federation | |
132 | Oksana Sugakova | --- | Ukraine | |
133 | Daniel Alochna | Pressing Bike-System Ice-Went Team | Poland | |
134 | Tomasz Kamiński | Romet Factory Team | Poland | |
135 | Tomáš Kozak | Cyklo Atom | Czech Republic | |
136 | Kuba Litawiński | 72D Oshee | Poland | |
137 | Tomasz Żak | - | Poland | |
138 | Kinga Styczyńska | Gniezno | Poland | |
139 | Iryna Lietikova | MTBInAction | Ukraine | |
140 | Kamil Mrowiec | BIKE SALON TEAM | Poland | |
141 | Rafał Balawajder | Zielona Góra MTB Team | Poland | |
142 | Maciej Zielonka | VO2max MTB Team | Poland | |
143 | Sebastian Kołodziejski | Kamaro Sport Line | Poland | |
144 | Dariusz Nagórski | Crazy Racing Team | Poland | |
145 | Sergey Akifev | Kaliningrad | Russian Federation | |
146 | Joanna Balawajder | Zielona Góra MTB Team | Poland | |
147 | Grzegorz Grabarek | Zielona Góra MTB Team | Poland | |
148 | Grzegorz Cebulski | Zielona Góra MTB Team | Poland | |
149 | Aliaksandr Kharamonenka | Belarus | Belarus | |
150 | DZMITRY SLABODZKA | Ximik Team | Belarus | |
151 | Marek Jaromin | - | Poland | |
152 | Andrii Vashchenko | echelon | Ukraine | |
153 | Yurii Haidai | Kyiv | Ukraine | |
154 | Maurice Heuveling | ABC (Arnhemse Bagger Club) | Netherlands | |
155 | Thomas Keimling | EBM Team Seiffen | Germany | |
156 | wojciech krawczyk | ifon kolarz klub | Poland | |
157 | Evgeny Efimkin | MTB School | Russian Federation | |
158 | Daniil Suvorov | Школа МТБ | Russian Federation | |
159 | Radek Rajczyk | Patnet Team | Poland | |
160 | Łukasz Witkowski | XBOX BIKE TEAM | Poland | |
161 | Sławomir Gerek | XBOX BIKE TEAM | Poland | |
162 | Grzegorz Żołna | PLATAN MTB TEAM | Poland | |
163 | Aleksander Brich | - | Poland | |
164 | Aleksej Barkhanov | PL | Poland | |
165 | Christian Krug | Triabolos Hamburg / Blau-Weiss Buchholz | Germany | |
166 | Heinze Christoph | Family block | Germany | |
167 | Ireneusz Kula | - | Poland | |
168 | Michał Rosiński | Warszawa | Poland | |
169 | Bartosz Grigoriew | ZRYCIOLE | Poland | |
170 | Daniel Guszczak | SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
171 | Łukasz Farulewski | Komorniki MTB Team | Poland | |
172 | Marek Ardelli | SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
173 | Krzysztof Paluszek | SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
174 | Piotr Stachowiak | Torpol Racing Team | Poland | |
175 | Marcin Dębowski | Browerzyści.tm | Poland | |
176 | Wojciech Wojtyczka | Traver Wojciech Wojtyczka | Poland | |
177 | Marek Bakuła | Geodetic Howden Team 3 | Poland | |
178 | Dmytro Sokolov | MTBInAction | Ukraine | |
179 | Nataliia Shershneva | PNPPK Perm | Russian Federation | |
180 | Maciej Bogaczyk | Polski Klub MTB | Poland | |
181 | Krisjanis Cers | Latvia | Latvia | |
182 | Zanda Rutkovska | AdaziVelo | Latvia | |
183 | Artur Karbownik | Lider Team Skarzysko | Poland | |
184 | Vitali Yazvinski | _ | Poland | |
185 | Konstantin Burtsev | Belarus | Belarus | |
186 | Aliaksei Shkantau | echelon | Belarus | |
187 | Ewa Janowska | MyBike.pl | Poland | |
188 | Vladimir Nosov | BMSTU | Russian Federation | |
189 | Sebastian Bogacki | -- | Poland | |
190 | Piotr Łudzik | Lider Team Skarżysko | Poland | |
191 | Anna Niziolek | AKAN MTB | Poland | |
192 | Tomasz Winek | MTB Jedlina Zdrój | Poland | |
193 | Marek Piskornik | . | Poland | |
194 | Artur Wesołowski | VO2max MTB Team | Poland | |
195 | Rimas Czernialis | HutchisonPorts Gdynia | Poland | |
196 | Kenneth Aitken | Team Aitken | United Kingdom | |
197 | Marek Thorz | Zryciole MTB | Poland | |
198 | Adam Kuśka | - | Poland | |
199 | Grzegorz Rek | X-Ray Devils | Poland | |
200 | Alexey Serov | Saint-Petersburg | Russian Federation | |
201 | Anton Serov | РосСпецПрицеп | Russian Federation | |
202 | Anna Wer | Tomica Coaching | Poland | |
203 | Dmitrii Kupriianov | 9RUSMTB | Russian Federation | |
204 | Christian Elbers | Team2Beat | Germany | |
205 | Marcin Porembski | Atak Sport Gliwice | Poland | |
206 | Waldemar Trzciński | GardenFlora MTB Team | Poland | |
207 | Marcin Tomiak | MRÓZROWERY FOLTYN TEAM | Poland | |
208 | Bartosz Foltyn | MRÓZROWERY TEAM | Poland | |
209 | Leszek Marianski | SANIMAR BYDGOSZCZ | Poland | |
210 | Jo Ouderits | FiFeJo | Belgium | |
211 | Filip Mues | FiFeJo | Belgium | |
212 | Piotr Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
213 | Miroslaw Kalinowski | Gomola Pack-Center | Poland | |
214 | Aleksander Sokoliński | Romet Factory Team | Poland | |
215 | Mikołaj Kukurba | Gomola Pack-Center | Poland | |
216 | Errol Kobus | Nomad MTB | United Kingdom | |
217 | Jacek Podgórski | TOMCHEM | Poland | |
218 | Stefan Belmans | FiFeJo | Belgium | |
219 | Roy Richardson | Nomad-MTB | United Kingdom | |
220 | Paweł Kryszak | ZRYCIOLE MTB | Poland | |
221 | Marina Tumanova | 9RusMTB | Russian Federation | |
222 | Marek Broz | Tychy | Poland | |
223 | Michał Wierzejski | Ambasada Kampinosu | Poland | |
224 | Piotr Morawski | Banach Sport Team | Poland | |
225 | Mirosław Ziółkowski | BST - Banach Sport Team | Poland | |
226 | Paweł Gołębicki | Torus Grom Gdańsk | Poland | |
227 | Valerijus Trimailovas | Dviratai-Daistatus | Lithuania | |
228 | Tomasz Gałęzowski | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
229 | Povilas Trimailovas | Jokers | Lithuania | |
230 | Tomasz Hyla | studiodesire.pl | Poland | |
231 | MARCIN BORKOWSKI | Polski Klub MTB | Poland | |
232 | Artur Wosiński | #BrakRuchuJestZly | Poland | |
233 | Arkadiusz Buczyński | VO2max MTB Team | Poland | |
234 | Neil Veitch | Nomad-MTB | United Kingdom | |
235 | Ewa Niewieczerzal | Northern XC Sports Club | Sweden | |
236 | Tim Rees | Peebles Cycling Club | United Kingdom | |
237 | Rafał Chojnacki | Crazy Racing Team | Poland | |
238 | Alexey Kudryashov | 9RusMTB | Russian Federation | |
239 | Igor Pentinen | 9RusMTB | Russian Federation |