Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Adam Marciniak AM Brakes Poland
2 Natalia Pokorna - Poland
3 Mykola Dudko CSC Cycling Ukraine
4 Seweryn Dobosz Wawa Bike Team Poland
5 Michał Popowski DUUST RACING Poland
6 Tomáš Sabol PROefekt Slovakia (Slovak Republic)
7 Sebastian Kołodziej SAP Serwis TEAM Poland
8 Marcin Walczyk JK7 Poland
9 Mario Dolecek EBM - Team Germany
10 Robert Zalewski BokserskAutoserwis Bike Team Poland
11 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
12 Jacek Cieślak Xxx Poland
13 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
14 A. Kcharamonenka Ximik team Belarus
15 ARTSIOM SOBAL Ximik team Belarus
16 Jan Sobkowiak IGT MTB TEAM Poland
17 Jacek Michalak drukfirmowy.pl Poland
18 Martin Fedor T4B Bike Team Poland
19 Paweł Kop-Ostrowski RunExpert Team Poland
20 Zbigniew Komorowski Severine Team Poland
21 Paweł Maniszewski Boli mnie kolano Poland
22 Wojciech Bukry Ewosoft Triathlon Team Poland
23 Małgorzata Gryszczuk SEVEN - Perceptus Team Poland
24 Irek Trochimowicz mtb squad hamm Germany
25 Michael Wilson Wilson Father Ted Ireland
26 Konstantin Stelmakh FERiders Russian Federation
27 Rafał Kazana styropianova.pl Poland
28 Giedrius Baliutavičius Pro4mance.eu Netherlands
29 Robert Skrobol TOMAZI BIKE TEAM Poland
30 Wojciech Krom CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN TEAM Poland
31 Damian Zakrzewski KK Cyklon Warszawa Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Rafał Rakoczy Adient Team / 40-latek Tychy Poland
2 Sabrina Glass Glaß-feine Räder Germany
3 Hans T. Andersen Pedal-Atleterne Fredensborg Denmark
4 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
5 Lukas Roubicek FYZIO Czech Republic
6 Paula Stasiowska Gomola Trans Airco Poland
7 Lars Christoffersen Sponz MTB Denmark
8 Marcin Chruślak Geodetic Dobry Kurs Team Poland
9 Krzysztof Pawlak DT4YOU MTB TEAM Poland
10 Paweł Lewandowski Never Give Up MTB Team Gdynia Poland
11 Izabela Gościańska 64-sto Poland
12 Marek Strug Way2Champ Poland
13 KRZYSZTOF PASZKUDZKI KRIS-ART Gdańsk Poland
14 Paulina Capanda Gomola Trans Airco Poland
15 Andrzej Różański niezrzeszony Poland
16 Wiesław Zalewski KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
17 Paweł Młyński KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
18 Vitaly Lysenko mtb Russian Federation
19 Artur Mazur Gomola Trans Airco Poland
20 Maciej Zajko bvinternet.pl Nocny Patrol Poland
21 Vera Artsiukevich Klify Poland
22 Olga Atraszkiewicz - Poland
23 Niels Hannibalsen Pedal-Atleterne Denmark
24 Lars Mortensen Sponz Denmark
25 Adam Michalski TORPOL Racing Team Poland
26 Tomasz Musioł Romet Factory Team Poland
27 Piotr Chocholski Lotos Running Team Poland
28 Tadeusz. Liszka Gomola Trans Airco Poland
29 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
30 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
31 Michal Glowacki Skullerud Singletrack Syndicate Norway
32 Yevhen Shylov - Ukraine
33 Rafał Czyżewski MTB Poland
34 Elżbieta Wydrowska DiverseExtremeTeam Poland
35 Kamil MENŻYK Gomola Trans Airco Poland
36 Tomasz Mucha TOTEM Sport Team Poland
37 Artur Wencel DT4YOU MTB TEAM Poland
38 Patryk Müller DT4YOU MTB TEAM Poland
39 Marcin Marcinkowski DT4YOU MTB TEAM Poland
40 Michał Trapp Damen Cycling Team Poland
41 Tomasz Libera KSPO Dentinea 1A Poland
42 Cris Lenting ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
43 Jacek Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
44 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
45 Kamil Nogalski Klub Kolarski Łowicz Poland
46 Tomasz Parchański Gomola Trans Airco Poland
47 Adam Semmerling LOTOS Running Team Poland
48 Dovydas Cepele - Sweden
49 Audrius Ogunauskas - Lithuania
50 Jarosław Chodnikiewicz - Poland
51 Miroslav Sustr rychlisrsni Slovakia (Slovak Republic)
52 Martin Spanik rychlisrsni Slovakia (Slovak Republic)
53 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
54 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
55 Roman Piotrowski Homo Grochoviensies Poland
56 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
57 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
58 Sebastian Marcinkiewicz Świat Rowerów Racing Team Poland
59 Bogusław Jankiewicz Świat Rowerów Team Poland
60 Łukasz Minuth LOTOS Running Team Poland
61 Rafał Kamiński DT4YOU MTB TEAM Poland
62 Dominik Lipiec GEODETIC DOBRYKURS TEAM Poland
63 Michał Wolniewicz Consdata Supersportowy Poland
64 Jan-Heiner Kröger Veganes Reiten TO Germany
65 Fabian Moik Veganes Reiten TO Germany
66 Max Nitsch Veganes Reiten TO Germany
67 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
68 Jacek Olech MTB Świecie Poland
69 Marius Burlega - Lithuania
70 Szymon Stolarczyk Cranberry Team Głuszyca Poland
71 Peter Grünert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
72 Jan Madej Cranberry Team Głuszyca Poland
73 Rafał Kaczor MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
74 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
75 Bartosz Łysak Cranberry Team Głuszyca Poland
76 Jacek Kulesza Korona-Auto Poland
77 Robert Tyran Mosina Team Poland
78 Krzysztof Marciniak Poland
79 Marek Maceček Ostrava Czech Republic
80 Petr Macecek Three Stars Team Czech Republic
81 Dariusz Laskowski Finisher.pl Poland
82 Szymon Banach Atak Sport Gliwice Poland
83 Horst Peters RT Neumünster Germany
84 Przemysław Januszak TEAM JANO Poland
85 Tomas Troscak n/a Slovakia (Slovak Republic)
86 Andrzej Wierzbicki BikeShop Radom Poland
87 Ivo Ozols Velotrenini.lv/Sufferfest Latvia
88 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
89 Andrzej Wygrzywalski Kraków Poland
90 Adam Fira Schneider Electric MTB team Poland
91 Rafał Rychlicki Geodetic Dobry Kurs Team Poland
92 Marcin Wójcik TOMAZI BIKE TEAM Poland
93 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
94 Agnieszka Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
95 Marcin Bożko ORŁÓW RACING TEAM Poland
96 Kamil Pałyska GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
97 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
98 Jarosław Belt MTB ELDAR Świecie Poland
99 Łukasz Rychlicki Geodetic Dobry Kurs Team Poland
100 Piotr Kurzyca - Poland
101 Jakub Nesterowicz Sport21 Bike Team Poland
102 Marcel Lucius - Germany
103 Wiktor Horszwald MCP Poland
104 MIrosław Szkoda Romet Factory Team Poland
105 Łukasz Maziarek KAMARO SPORT LINE Poland
106 Łukasz Szpara Romet Factory Team Poland
107 Łukasz Wierzbicki TRENUJROWER.PL Poland
108 Maksim Pashkov MTB School Russian Federation
109 Mikhail Chuprakov MTB School Russian Federation
110 Piotr Sawicki - Poland
111 Waldemar Skolimowski MH Automatyka Poland
112 Eduards Rēns Velotrenini.lv/Sufferfest Latvia
113 Tomasz Stelmaszyński MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
114 Benny Michler BikersOnFire Belgium
115 Pascal Szekely BikersOnFire Belgium
116 Taras Kryshtal echelon Ukraine
117 Andrzej Kalinowski MH Automatyka Poland
118 ANDRZEJ BOJARSKI Pressing Bike System Ice Went Team Poland
119 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
120 Anton Stepanov MTB School Russian Federation
121 Mateusz Tygielski MH Automatyka Poland
122 Tomasz Szczęsny MH Automatyka Poland
123 Jarosław Bońkowski MH Automatyka Poland
124 Konrad Ludwiniak MH AUTOMATYKA Poland
125 Irina Popova Paropop Ukraine
126 Marko Synowzik Ostwest-Express e.V. Germany
127 Ingo Dettenbach Ostwest-Express e.V. Germany
128 Michael Fedke Ostwest-Express e.V. Germany
129 Alex Zaleski Belarus Belarus
130 Andrey Volchanin Minsk Belarus
131 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
132 Oksana Sugakova echelon Ukraine
133 Daniel Alochna Pressing Bike-System Ice-Went Team Poland
134 Tomasz Kamiński Romet Factory Team Poland
135 Tomáš Kozak Cyklo Atom Czech Republic
136 Kuba Litawiński 72D Oshee Poland
137 Tomasz Żak - Poland
138 Kinga Styczyńska Gniezno Poland
139 Iryna Lietikova MTBInAction Ukraine
140 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
141 Rafał Balawajder Zielona Góra MTB Team Poland
142 Maciej Zielonka VO2max MTB Team Poland
143 Sebastian Kołodziejski Kamaro Sport Line Poland
144 Dariusz Nagórski Crazy Racing Team Poland
145 Sergey Akifev Kaliningrad Russian Federation
146 Joanna Balawajder Zielona Góra MTB Team Poland
147 Grzegorz Grabarek Zielona Góra MTB Team Poland
148 Grzegorz Cebulski Zielona Góra MTB Team Poland
149 Aliaksandr Kharamonenka Belarus Belarus
150 DZMITRY SLABODZKA Ximik Team Belarus
151 Marek Jaromin - Poland
152 Andrii Vashchenko echelon Ukraine
153 Yurii Haidai Kyiv Ukraine
154 Maurice Heuveling ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
155 Thomas Keimling EBM Team Seiffen Germany
156 Wojtek Krawczyk IFON KOLARZ KLUB Poland
157 Evgeny Efimkin MTB School Russian Federation
158 Daniil Suvorov Школа МТБ Russian Federation
159 Radek Rajczyk Patnet Team Poland
160 Łukasz Witkowski XBOX BIKE TEAM Poland
161 Sławomir Gerek XBOX BIKE TEAM Poland
162 Grzegorz Żołna PLATAN MTB TEAM Poland
163 Aleksander Brich - Poland
164 Aleksej Barkhanov Belarus Belarus
165 Christian Krug Triabolos Hamburg / Blau-Weiss Buchholz Germany
166 Heinze Christoph Family block Germany
167 Ireneusz Kula - Poland
168 Michał Rosiński Warszawa Poland
169 Bartosz Grigoriew ZRYCIOLE Poland
170 Daniel Guszczak SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
171 Łukasz Farulewski Komorniki MTB Team Poland
172 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
173 Krzysztof Paluszek SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
174 Piotr Stachowiak Torpol Racing Team Poland
175 Marcin Dębowski Browerzyści.tm Poland
176 Wojciech Wojtyczka Traver Wojciech Wojtyczka Poland
177 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
178 Dmytro Sokolov MTBInAction Ukraine
179 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
180 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
181 Krisjanis Cers AdaziVelo Latvia
182 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
183 Artur Karbownik Kamaro Poland
184 Vitali Yazvinski Ximik team Belarus
185 Konstantin Burtsev Belarus Belarus
186 Aliaksei Shkantau echelon Belarus
187 Ewa Janowska MyBike.pl Poland
188 Vladimir Nosov BMSTU Russian Federation
189 Sebastian Bogacki -- Poland
190 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
191 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
192 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
193 Marek Piskornik . Poland
194 Artur Wesołowski VO2max MTB Team Poland
195 Rimas Czernialis HutchisonPorts Gdynia Poland
196 Kenneth Aitken Team Aitken United Kingdom
197 Marek Thorz Zryciole MTB Poland
198 Adam Kuśka Mikesz Poland
199 Grzegorz Rek X-Ray Devils Poland
200 Alexey Serov Saint-Petersburg Russian Federation
201 Anton Serov РосСпецПрицеп Russian Federation
202 Anna Tomica Tri Babe MIP Powered by Ewosoft.com & Trek Poland
203 Dmitrii Kupriianov 9RUSMTB Russian Federation
204 Christian Elbers Team2Beat Germany
205 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
206 Waldemar Trzciński GardenFlora MTB Team Poland
207 Marcin Tomiak MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
208 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
209 LESZEK MARIAŃSKI SANIMAR BYDGOSZCZ Poland
210 Jo Ouderits FiFeJo Belgium
211 Filip Mues FiFeJo Belgium
212 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
213 Miroslaw Kalinowski Atak Sport Gliwice Poland
214 Aleksander Sokoliński Romet Factory Team Poland
215 Mikołaj Kukurba Romet Factory Team Poland
216 Errol Kobus Kobus Peebles Triathlon Club United Kingdom
217 Jacek Podgórski TOMCHEM Poland
218 Stefan Belmans FiFeJo Belgium
219 Roy Richardson Nomad-MTB United Kingdom
220 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland
221 Marina Tumanova 9RusMTB Russian Federation
222 Marek Broz Structures Poland
223 Michał Wierzejski Ambasada Kampinosu Poland
224 Piotr Morawski Banach Sport Team Poland
225 Mirosław Ziółkowski BST - Banach Sport Team Poland
226 Paweł Gołębicki DAMEN-TORUS CYCLING TEAM Poland
227 Valerijus Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
228 Tomasz Gałęzowski Kraków Poland
229 Povilas Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
230 Tomasz Hyla winner.pl Poland
231 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
232 Artur Wosiński #BrakRuchuJestZly Poland
233 Arkadiusz Buczyński VO2max MTB Team Poland
234 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
235 Ewa Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
236 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
237 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
238 Alexey Kudryashov 9RusMTB Russian Federation
239 Igor Pentinen 9RusMTB Russian Federation