Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Sławomir Prymak Prymak Poland
2 Edyta Grzewińska LUKS Trójka Piaseczno Poland
3 Marcin Stefaniak TTC Beretta Toruń Poland
4 Adam Nożykowski Noble Tri Team Poland
5 Łukasz Górecki Poland
6 Tomasz Kwiatkowski FogtBikes Team Poland
7 Robert Lemański START Poland
8 Basia Pitus Armag sport Poland
9 Arkadiusz Szczerbiak Active Jet Poland
10 Dariusz Pacuk osoba prywatna Poland
11 Paweł Cierpikowski Rowery Jan Antkowiak Poland
12 Miłosz Bieniek Klinika Triathlonu Bydgoszcz Poland
13 Paweł Ratajczak N-Bike Academy Poland
14 Robert Ratajczak IRON MAX TEAM Poland
15 Karolina Radzikowska Radziki Poland
16 Przemeysław Weznerowicz tpelabor Poland
17 Jakub Borowski - Poland
18 Karolina Stanisławska AluConcrete Poland
19 Krystian Bałamącek OTR INTERKOL Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Rafal Warmbier eCom CUK Racing Team Poland
2 Sławomir Pastewski MGA Poland
3 Agnieszka Lewartowska KTB Kuny Strzeszyn Poland
4 Konrad Lewardowski KTB Kuny Strzeszyn Poland
5 maciek Wyszyński wyszyńscy Poland
6 Ksenia Tylicka Airpol Sport Team Poland
7 Joanna Wyszyńska wyszyńscy Poland
8 Kasia Żywica Mierzynek Poland
9 Monika Ziółkowska Pani Poland
10 Krzysztof Tadych Kometa OBROWO Poland
11 Emil Kowalski brak Poland
12 Michał Kwiatkowski Fogtbikes Team Poland
13 Lena Kwaśniewska toruń Poland
14 Bartosz Michalski Retro Rowery Duda Team Poland
15 Stanisław Małkowski SpinBike Poland
16 Aleksandra Wesołowska Brak Poland
17 robert wyszyński brak Poland
18 Wojciech Olszewski Niko Poland
19 Tomasz Małecki malek Poland
20 Liliana Małecka malek Poland
21 Lena Szarszewska Szarszewscy Team Poland
22 Paulina Nawrocka Toruń Poland
23 Justyna Bajbak Toruń Poland
24 Krzysztof Bajbak Toruń Poland
25 Marcin Leśny - Poland
26 Łukasz Małkowski SpinBike Poland
27 Monika Banicka-Prugar ALLE JAZDA Poland
28 Michał Kwaśniewski Kwas Poland
29 Mateusz Kubjaczyk Toruń Poland
30 Tomasz Frąszczak Frąszczaki Poland
31 Paulina Frąszczak Frąszczaki Poland
32 Piotr Frąszczak Frąszczaki Poland
33 Michał Ratajczyk Familija Poland
34 Magda Okońska RKS Skarpa Poland
35 Mateusz Okoński AZS UMK Poland
36 Ewa Leszczyńska Leszcze Poland
37 RAFAŁ JANICKI Janiki Team Poland
38 Marcelina Kanarek MAKAIKA Poland
39 Artur Kanarek MAKAIKA Poland
40 Zuzanna Kanarek MAKAIKA Poland
41 Izabela Ziółkowska-Kanarek MAKAIKA Poland
42 Maciej Misztalewski Misiaki Poland
43 Grzegorz Misztalewski Misiaki Poland
44 Jolanta Jaguś-Gajewska Poland
45 Julia Topp-Szymańska bez Poland
46 Arek Szymański Szymańscy Poland
47 magdalena olkiewicz Polska Poland
48 Aleksandra Kempa - Poland
49 Janusz Kempa - Poland
50 Anna Młodzik Author Poland
51 Tymoteusz Młodzik Author Poland
52 Izabella Wieścicka zgrupka Luboń Poland
53 Konrad Bobowski H-TECH Poland
54 Krzysztof Wolski MEDIC TEAM Poland
55 Paweł Puławski Pale Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jakub Borowski
-
Poland
2 Tymoteusz Młodzik
Author
Poland
3 Anna Młodzik
Author
Poland
4 Janusz Kempa
-
Poland
5 Aleksandra Kempa
-
Poland
6 Grzegorz Misztalewski
Misiaki
Poland
7 Maciej Misztalewski
Misiaki
Poland
8 Izabela Ziółkowska-Kanarek
MAKAIKA
Poland
9 Zuzanna Kanarek
MAKAIKA
Poland
10 Artur Kanarek
MAKAIKA
Poland
11 Marcelina Kanarek
MAKAIKA
Poland
12 Piotr Frąszczak
Frąszczaki
Poland
13 Paulina Frąszczak
Frąszczaki
Poland
14 Tomasz Frąszczak
Frąszczaki
Poland
15 Mateusz Kubjaczyk
Toruń
Poland
16 Łukasz Małkowski
SpinBike
Poland
17 Marcin Leśny
-
Poland
18 Krzysztof Bajbak
Toruń
Poland
19 Justyna Bajbak
Toruń
Poland
20 Paulina Nawrocka
Toruń
Poland
21 Liliana Małecka
malek
Poland
22 Tomasz Małecki
malek
Poland
23 robert wyszyński
brak
Poland
24 Stanisław Małkowski
SpinBike
Poland
25 Emil Kowalski
brak
Poland
26 Joanna Wyszyńska
wyszyńscy
Poland
27 maciek Wyszyński
wyszyńscy
Poland
28 Konrad Lewardowski
KTB Kuny Strzeszyn
Poland
29 Agnieszka Lewartowska
KTB Kuny Strzeszyn
Poland