Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jarek Kopeć Hyenateam Poland
2 Adam Sworowski Pobiedziskach running team Poland
3 Robert Miłogrodzki ttc Poland
4 Mariusz Walczak Norda Active Team Poland
5 MACIEJ SIKORSKI Centrum Nurkowe Podwodna Bydgoszcz Poland
6 Roman Odoszewski Oasis TEAM Poland
7 dariusz felicjaniak - Poland
8 Marek Bartkowski Polpharma Tri Team Poland
9 Dariusz Romański Darekr Poland
10 Jarosław Czarnecki Team SHIMANO POLSKA Poland
11 Dariusz Baranowski Eurosport Specialized Danielo Sportswear Team Poland
12 Dorota Pawłowicz Kuźnia Triathlonu Poland
13 Igor Zbrzeźniak :) Poland
14 Wojciech Rutecki Neon Poland
15 Aureliusz Woźniak ASM Poland
16 Dariusz Czerwiński TECHPO Dariusz Czerwiński Poland
17 Mariusz Kowal LPP team Poland
18 Piotr Szyszyński DANIELO SPORTSWEAR TEAM Poland
19 Jarosław Krzemiński Pacific Toruń Poland
20 Daniel Leśniczak Euro Logistic Poland
21 Przemysław Ośka brak Poland
22 Piotr Kutschenreiter FTI Racing Team Poland
23 Marek Przanowski Team Łasin Poland
24 Krzysztof Kaczmarek Grodzisk Wielkopolski Poland
25 Piotr Wojewoda Grodzisk Wielkopolski Poland
26 Jan Nowaczyński Klub Aktywnego Pelpliniaka Poland
27 Marcin Panuś Puls TRI Team Poland
28 Roman Fantini LuftTriTeam Slovenia
29 Dariusz Kletkiewicz WKKR Cyklista Włocławek Poland
30 Jacek Sargalski Ustawki Olsztyńskie Poland
31 Michał Nowakowski Thule Team Poland
32 Eduard Alickun Sii Cycling Team Lithuania
33 Tomasz Bilski THULE TEAM Poland
34 Paweł Grześkowiak THULE TEAM Poland
35 Michał Malak niezrzeszony Poland
36 Jarek Stajszczyk jaro Poland
37 Maciej Kasperczak Thule Team Poland
38 Tomasz Kaczmarek THULE Team Poland
39 Piotr Banecki Thule Team Poland
40 Rafał Tomaszewski Kameleonteam Poland
41 Adrian Krawczyk Bike Team Łąkta Górna Poland
42 Rafał Gacka LUPUS TEAM Poland
43 Krzysztof Ignaszewski SGR Słupca Poland
44 Sebastian Drela Granatowi Poland
45 Maciej Kamiński UKS MRÓZ JEDYNKA Kórnik Poland
46 Marcin Maciejczak 3Gravity Poland
47 Marcin Wójcik WRONKI Poland
48 Stanislaw Chomiak Sulima Rowery Team Poland
49 Dawid Budziński TTS Cycling Team Poland
50 Andrzej Jędrzejczak Rolla Poland
51 Łukasz Wysocki niezrzeszony Poland
52 Mirosław Mazurowski JF Duet Poland
53 Jarosław Kowalczyk GK GRYF TCZEW Poland
54 Robert Łapeta SOLGAST Poland
55 Maciej Cichoń KS Tęcza Poland
56 Andrzej Warszewski Contador Team Poland
57 Tobiasz Walczak Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. Poland
58 Andrzej Kot OTC Oborniki Poland
59 Paweł Słomski Golub-Dobrzyn Poland
60 Mariusz Filewicz UMP Poland
61 Maciej Nowak DROG-CAD Poland
62 Artur Gackowski Od jutra nie biegam Poland
63 Piotr Sroka Małpka Team Afghanistan
64 Dariusz Jamielucha Zgrupka Team Poland
65 Artur Lazar Ciclismo Deichmann Poland
66 Marcin Sroczyński KS Tęcza / tiramisu.net.pl Poland
67 Robert Rewers Niezrzeszony Poland
68 Daniel Adamowski Yanosik Team Poland
69 Bartłomiej Pamuła Cube Szok Lion Motors Team Poland
70 Grzegorz Krejner Krejner Pan Poland
71 Marcin Reszka Cube Szok Lion Motors Team Poland
72 Paweł Aleksiński NJS MTB Włocławek Poland
73 Tomasz Gorgol LP 500 Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Sebastian Tercjak Niezrzeszony Poland
2 Szymon Kwiatkowski Jeppesen Poland Poland
3 Artur Gawrych Pobiedziska Racing Team Poland
4 Marcin Tylicki Airpol Sport Team Poland
5 Grzegorz Karczyński Karczoch Team Poland
6 Łukasz Andrzejewski FTI Racing Team Poland
7 Michał Spiczak-Brzezinski SENSEbike Poland
8 Maciej Kuberacki Dziki Puszczykowo Poland
9 Marcin Kemnitz 3GRAVITY Poland
10 Marcin Gryboś FTI Racing Team Poland
11 Michał Gościniak 3Gravity Poland
12 Michał Kwiatkowski Kwiatek Deaf Sky Poland
13 Marcin Banach 3Gravity Poland
14 Stanisław Szubierajski Banany23 Poland
15 Mariusz Sadło EndorfinS Poland
16 Grzegorz Geisler Swarzędzki Peleton Poland
17 Bartosz Krawczyński Dziki Puszczykowo Poland
18 Maciej Brończyk Jambo Cafe Poland
19 Mieczysław Pawlukiewicz Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
20 Mirosław Guth triniflex Poland
21 Marcin Rybczyński Szybcy&Wściekli Poland
22 Przemysław Rosiński Trispace/Sisu Team Poland
23 Dawid Lewandowski COGNIFIDE TEAM Poland
24 Krzysztof Sobieraj TTC Beretta Toruń Poland
25 Mariusz Barański LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK Poland
26 Czarek Kwiatkowski LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK Poland
27 Robert Kiszka Malta Pro Tour Poland
28 Paweł Wojtkiewicz Płocki Klub Kolarski Poland
29 Piotr Cichecki STC STARGARD Poland
30 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team Poland
31 Damian Przesław B'twin Poland
32 Marcin Bartoszewski - Poland
33 Radosław Staszkiewicz STASHKY TEAM Poland
34 Paweł Lisiecki Grupa Woda Poland
35 Michał Wołoszyński Pączuś Media Poland
36 Mateusz Sekida brak Poland
37 Adam Strzelecki weterani WTW Poland
38 Sylwester Matusiak Michelin Bloomnet Team Poland
39 Andrzej Ławniczak Nasza3 Poland
40 Łukasz Ciepłucha Płocki Klub Kolarski Poland
41 Maciej Fogt CB163 Poland
42 Artur Baturo FTI Racing Team Poland
43 Włodzimierz Czyżniewski TTC Beretta Toruń Poland
44 Janusz Jeż EHAKI Poland
45 Wojciech Frącek PEKABEX Poland
46 Mateusz Kielczyk . Poland
47 Andrzej Kubicz DnA Poland
48 RAFAL GELLERT zgrupka Luboń Poland
49 Jakub Olech STC STARGARD Poland
50 Bartosz Łużyński Decathlon Rumia Poland
51 Bogusław Kardas Pabianice Poland
52 Daniel Lipinski TTC Beretta Toruń Poland
53 Zbigniew Rakoczy - Poland
54 Leszek Kusiowski LTM Masters Team Poland
55 Michał Błażejewski FTI Racing Team Poland
56 Konrad Krulikowski Poland
57 Wojtek Syrocki AZS TORUŃ Poland
58 Robert Wojnar Pacific Toruń Poland
59 Dominika Nowacka - Poland
60 Jarek Fijołek opony3miasto.pl Poland
61 Leszek Gołębiewski TTC Beretta Toruń Poland
62 Eugeniusz Jóźwiak Stowarzyszenie Rozwoju Inicjatyw activextreme Poland
63 Andrzej Zarachowicz Nico Poland
64 Kamil Łaz RUN BYDGOSZCZ Poland
65 Marta Sobierajczyk REHAU Cycling Team Poland
66 Łukasz Sobierajczyk Rehau Cycling Team Poland
67 Przemyslaw Piotrowski - Poland
68 Elwira Olejniczak PULS TRI TEAM Poland
69 Karolina Lutomska UKS CITYZEN_ Poland
70 Daniel Dobrolinski polska północna Poland
71 Lech Przybylski Swarzedzki Peleton Poland
72 Tomasz Kaczorowski Bogdziewicz.com Poland
73 Przemysław Mońko Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
74 Mateusz Tomaszewski KLIMA LESZNO TEAM Poland
75 Przemo Lutomski COREclinic Poland
76 Maciej Krawisz LP500 Poland
77 Mateusz Kuchtyk wattage Poland
78 Rafał Marchwiński Tri Aktywny Piotrków Poland
79 Piotr Ciemielewski TMT Poland
80 Filip Odważny Fantastici Quattro Poland
81 Daniel Szewczak WAWABIKE Poland
82 Miron Toboła AMBIT Racing Team Poland
83 Sławomir Kucharski TTC Beretta Toruń Poland
84 Karolina Domagała DuKa Adventure Poland
85 Dawid Rejment Ujście Poland
86 Przemysław Walaszczyk RAP RACE TEAM Poland
87 Mariusz Toboła DEMOCO Team Poland
88 Wojciech Salamon PolishTeam MANRESA Poland
89 Paweł Jóźwiak DHL TEAM Poland
90 Mateusz Danielski KIBOLSKI KS Poland
91 Monika Kowalska No Limit Fitness Chełmża Poland
92 Wojciech Cerba Amator Poland
93 Sławomir Kamiński FIX-CAR Poland
94 Tadeusz Damski VTD Cycling Team Poland
95 Rafał Szkwarek Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
96 Jarosław Potyrała Poland
97 Joanna Toporek EKOCENY Poland
98 Robert Omielczenko TBT Poznań Poland
99 Maciej Maciejewski Pobiedziska Racing Team Poland
100 Przemysław Janiak FUNDACJA FIONA Poland
101 Marcin Szczepański Żuchliński Rowery Poland
102 Wojciech Jurasz Van Hooy Bike Manufaktur Poland
103 Olek Krzyżaniak WWW.GRZECZKOWICZ.PL Poland
104 Krzysztof Krzywy NEXUS Team Poland
105 Szymon Milner Tęcza Poland
106 Tomasz Lambryczak brak Poland
107 Artur Błaszak TBT Poznań Poland
108 Dariusz Juręczyk AZS Energa Toruń Poland
109 MACIEJ KOPCZYNSKI Znikający punkt Poland
110 Tomasz Mieczkowski Team Mustang Pasłęk Poland
111 Krystian Bałamącek OTR INTERKOL Poland
112 Tomasz Wawrzyniak TBT Poznań Poland
113 Sebastian Szaraniec KS Tęcza Poland
114 Marcin Jezierski - Poland
115 Łukasz Kurek xxx Poland
116 Milena Kołodziejczyk plywanietrojmiasto.pl Poland
117 Filip Kotasiński plywanietrojmiasto.pl Poland
118 Andrzej Piotrowiak Hotel Kopernik Poland
119 Zbigniew Przybylski Niezrzeszony Poland
120 Bartosz Jagodzki Fizjobar Profesjonalna Rehabilitacja Poland
121 Wojciech Dobrowolski BIKEBOYS.pl CADMARIO TEAM Poland
122 ROBERT PASTERNAK LUMAC WTR Włocławek Poland
123 Grzegorz Bidziński Mrówki Poland
124 Jakub Mleczak Pączuś Media Team Poland
125 Mikołaj Kuropatwa PTC Alpina Pabianice Poland
126 Marcin Chleborowicz CHLEBOR Poland
127 Katarzyna Albrecht Smashing Pąpkins Poland
128 Dominika Konowałów Swarzędzki peleton Poland
129 Marcin Horożaniecki Brak Poland
130 Karol Ładny Poland
131 Piotr Sternal Szatanizm Poland
132 Grzegorz Chabasiński Biegnij Tata Biegnij! Poland
133 Przemysław Krzanowski Drużyna Szpiku Poland
134 Józef Kubiak Orlen Running Team Poland
135 Jacek Michalski KubAla Poland
136 Adam Dubiella Deutsche Bank Bike Team Poland
137 Tomasz Gorgol LP 500 Poland
138 Jarosław Brzozowski BRZOZA TRI TEAM Poland
139 Jarosław Nasiłowski WAWA Bike Team Poland
140 Daniel Grabski jolly rogers Poland
141 Bartosz Erdmann - Poland
142 grzegorz stelmaszczyk wawa bike team Poland
143 Dariusz Fabiszewski TTC Beretta Poland
144 Sławomir Szczepaniak Okole Poland
145 Janusz Kwaśniewski TTC Beretta Toruń Poland
146 Rafał Wieczorek PKO Bank Polski Poland
147 Robert Mila roger Poland
148 Bartosz Kalisz niezrzeszony Poland
149 Marcin Lipiński GT Team Poland
150 Zbyszko Klockiewicz Płonące Racice Poland
151 Maciej Gąsiorowski - Poland
152 Kamil Romanowski Wysportowani Racing Team Poland
153 Dawid Stankowski Płonące Racice Poland
154 Krzysztof Baj BAJ team Poland
155 Przemysław Momot Ratusz Maszewo Poland
156 Piotr Kamiński POBIEDZISKA RACING TEAM Poland
157 Robert Gąsiorowski RUN BYDGOSZCZ Poland
158 Łukasz Bartochowski Van Hooy Bike Manufaktur Poland
159 Mieczysław Solek NYPEL Reda Poland
160 Rafał Paradowski Pan Poland
161 Tomasz Frontczak Tomek Poland
162 Piotr Hoffmann ACE OF SPADES Poland
163 Krzysztof Lamański KPP INO Poland
164 Mikołaj Chocieszyński brak Poland
165 Beata Modlińska FTI Racing Team Poland
166 Kamil Kornacki KPP INO Poland
167 GRZEGORZ PRZYBYŁEK STC STARGARD Poland
168 Paweł Balcerzak TREK MADONE Poland
169 Piotr Lisiecki REHAU CYCLING Team Poland
170 Artur Sztor ---------- Poland
171 Marcin Skrzypczak - Poland
172 Wojciech Peszyński brak Poland
173 Wojciech Lipiński Lipińscy Velo Kolektyw Poland
174 Krzysztof Gackowski TRENER PERSONALNY Poland
175 Mateusz Trzeciakowski CTBIKE Poland
176 Jakub Stanczyk Fantastici Quattro Poland
177 Rafał Starszow . Poland
178 Tomasz Wnuk Toruń Poland
179 Jacek Lewandowski Poland
180 Mariusz Kowalski Brak Poland
181 Marcin Świerczyński Athleticomed.pl / To Tylko Triathlon Poland
182 Wojciech Czupryn Warsaw Masters Team Poland
183 Tomasz Mazurkiewicz ZWIFT TEAMPL Poland
184 Szymon Kuczyk CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM Poland
185 Tomasz Gagatek T4G Poland
186 Jacek Ilmer RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
187 Patryk Wrona WSKG Rowery Jamróz Kenda Team Poland
188 Piotr Berus-Sokołowski Gozdowo Poland
189 Jakub Kociołowicz Kuźnia Triathlonu Poland
190 WOJCIECH JANICZEK amator Poland
191 Sławomir Lewandowski LUMAC WTR Włocławek Poland
192 Patryk Badura Michelin Bloomnet Team Poland
193 Wojciech Lorek Olsztyn Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Patryk Badura
Michelin Bloomnet Team
Poland
2 Sławomir Lewandowski
LUMAC WTR Włocławek
Poland
3 Tomasz Gorgol
LP 500
Poland
4 Marcin Reszka
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
5 Grzegorz Krejner Krejner
Pan
Poland
6 Bartłomiej Pamuła
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
7 Mariusz Kowalski
Brak
Poland
8 Rafał Starszow
.
Poland
9 Jakub Stanczyk
Fantastici Quattro
Poland
10 Robert Rewers
Niezrzeszony
Poland
11 Wojciech Peszyński
brak
Poland
12 Marcin Skrzypczak
-
Poland
13 GRZEGORZ PRZYBYŁEK
STC STARGARD
Poland
14 Kamil Kornacki
KPP INO
Poland
15 Beata Modlińska
FTI Racing Team
Poland
16 Mikołaj Chocieszyński
brak
Poland
17 Krzysztof Lamański
KPP INO
Poland
18 Rafał Paradowski
Pan
Poland
19 Łukasz Bartochowski
Van Hooy Bike Manufaktur
Poland
20 Robert Gąsiorowski
RUN BYDGOSZCZ
Poland
21 Dawid Stankowski
Płonące Racice
Poland
22 Maciej Gąsiorowski
-
Poland
23 Zbyszko Klockiewicz
Płonące Racice
Poland
24 Bartosz Kalisz
niezrzeszony
Poland
25 Janusz Kwaśniewski
TTC Beretta Toruń
Poland
26 Bartosz Erdmann
-
Poland
27 Tomasz Gorgol
LP 500
Poland
28 Marcin Horożaniecki
Brak
Poland
29 ROBERT PASTERNAK
LUMAC WTR Włocławek
Poland
30 Zbigniew Przybylski
Niezrzeszony
Poland
31 Filip Kotasiński
plywanietrojmiasto.pl
Poland
32 Milena Kołodziejczyk
plywanietrojmiasto.pl
Poland
33 Marcin Jezierski
-
Poland
34 Sebastian Szaraniec
KS Tęcza
Poland
35 Artur Błaszak
TBT Poznań
Poland
36 Tomasz Lambryczak
brak
Poland
37 Wojciech Jurasz
Van Hooy Bike Manufaktur
Poland
38 Maciej Cichoń
KS Tęcza
Poland
39 Maciej Maciejewski
Pobiedziska Racing Team
Poland
40 Robert Omielczenko
TBT Poznań
Poland
41 Rafał Szkwarek
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
42 Łukasz Wysocki
niezrzeszony
Poland
43 Sławomir Kucharski
TTC Beretta Toruń
Poland
44 Marcin Maciejczak
3Gravity
Poland
45 Filip Odważny
Fantastici Quattro
Poland
46 Przemysław Mońko
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
47 Przemyslaw Piotrowski
-
Poland
48 Kamil Łaz
RUN BYDGOSZCZ
Poland
49 Leszek Gołębiewski
TTC Beretta Toruń
Poland
50 Dominika Nowacka
-
Poland
51 Robert Wojnar
Pacific Toruń
Poland
52 Michał Błażejewski
FTI Racing Team
Poland
53 Zbigniew Rakoczy
-
Poland
54 Jakub Olech
STC STARGARD
Poland
55 Mateusz Kielczyk
.
Poland
56 Włodzimierz Czyżniewski
TTC Beretta Toruń
Poland
57 Piotr Banecki
Thule Team
Poland
58 Maciej Kasperczak
Thule Team
Poland
59 Artur Baturo
FTI Racing Team
Poland
60 Michał Malak
niezrzeszony
Poland
61 Paweł Grześkowiak
THULE TEAM
Poland
62 Tomasz Bilski
THULE TEAM
Poland
63 Łukasz Ciepłucha
Płocki Klub Kolarski
Poland
64 Sylwester Matusiak
Michelin Bloomnet Team
Poland
65 Mateusz Sekida
brak
Poland
66 Michał Nowakowski
Thule Team
Poland
67 Marcin Bartoszewski
-
Poland
68 Piotr Cichecki
STC STARGARD
Poland
69 Paweł Wojtkiewicz
Płocki Klub Kolarski
Poland
70 Czarek Kwiatkowski
LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK
Poland
71 Mariusz Barański
LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK
Poland
72 Krzysztof Sobieraj
TTC Beretta Toruń
Poland
73 Mieczysław Pawlukiewicz
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
74 Bartosz Krawczyński
Dziki Puszczykowo
Poland
75 Marcin Banach
3Gravity
Poland
76 Michał Gościniak
3Gravity
Poland
77 Marcin Gryboś
FTI Racing Team
Poland
78 Piotr Kutschenreiter
FTI Racing Team
Poland
79 Maciej Kuberacki
Dziki Puszczykowo
Poland
80 Przemysław Ośka
brak
Poland
81 Łukasz Andrzejewski
FTI Racing Team
Poland
82 Jarosław Krzemiński
Pacific Toruń
Poland
83 Artur Gawrych
Pobiedziska Racing Team
Poland
84 Sebastian Tercjak
Niezrzeszony
Poland
85 dariusz felicjaniak
-
Poland