Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Rafał Mazur Ultrek MTB Team Poland
2 Krzysztof Dziemba Brak Poland
3 Dariusz Baranowski Eurosport Specialized Danielo Sportswear Team Poland
4 wojciech pudełko brak imielin Poland
5 Tadeusz Kisza Konstruktor market ogólnobudowlany Tadeusz Kisza Poland
6 Monika Kaiser Poland
7 Wojciech Fraś - Poland
8 Mateusz Gawelczyk CEZISteam Poland
9 Marek Mirosławski Kolejarz Jura Częstochowa Poland
10 Tomasz Pajak - Poland
11 Wojciech Bartyński PGE Obrót S.A. Poland
12 Zygmunt Tuszyński PGE Obrót S.A. Poland
13 Adam Warzywoda MAKi Poland
14 Michał Słowik Yellow Cargo Express Poland
15 Arthur Gągała SPORTING TAVIRA Norway
16 Norbert Krawczyk Musli4u Poland
17 Szymon Biel Cube Szok Poland
18 Piotr Michalski Xbox Bike Team Poland
19 Adam Mijakowski MIJAKOWSKI Team Poland
20 Bartłomiej Grodecki PGE Obrót S.A. Poland
21 Jacek Lewandowski Poland
22 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
23 Piotr Siedlak SAY MORE Poland
24 Tomasz Grimnitz Kwiaciarnia Sympatia Team Poland
25 Grzegorz Burzawa FENIX TYCHY Poland
26 Karol Rąpała Rąpała Rowerem przez Jasło Poland
27 Marcin Drzewiecki Loyality Point powered Hotel Zamek Ryn Poland
28 Marcin Raczyński Rozpruwacze Poland
29 Jakub Huza Sports Camp Poland
30 Przemysław Piotrowski Cube Szok Lion Motors Team Poland
31 Bartłomiej Pamuła Cube Szok Lion Motors Team Poland
32 Stanisław Szubierajski Banany23 Poland
33 Marcin Iwański JKK Jędrzejów Poland
34 Bartłomiej Węglewski Go4Life Poland
36 Maciej Popiołek Bez Poland
37 Jacek Stokłosa StoklosaTeam Poland
38 Robert Jabłoński kolejarz jura częstochowa Poland
39 Adrian Oleśniewicz GKC Gorlice Poland
40 Paweł Berdyczko Berdyk Team Portugal
41 Adrian Puc ŁYDA MUSI PODAWAĆ Poland
42 Maciej Arcipowski Retro BikeAcademy.pl Poland
43 Wiesław Jasieniecki TTC Beretta Poland
44 Grzegorz Tomasiak Mayday Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Bartosz Gocał Jaworzno Poland
2 José Carlos Robles Castilla Spain
3 Michał Słowik Yellow Cargo Express Poland
4 PIOTR DEJA niezrzeszony Poland
5 Błażej Koput Wydolnosc.pl Poland
6 Marcin Wystrychowski bfagencja.pl Poland
7 Marcin Zając 77CATS Poland
8 maciek chmielewski Polonia Warszawa MTB Poland
9 ANDRZEJ MARCINEK 50upAT Poland
10 Andrzej Fijak NIEZRZESZONY Poland
11 Piotr Grubka Passionbike Oświęcim Poland
12 Przemysław Mońko Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
13 Gabriel Janowski Ekofront Poland
14 Piotr Piechnik None Poland
15 Tomasz Kubarek PolishTeam MANRESA Spain
16 Łukasz Wòjcik . Poland
17 Mieczysław Pawlukiewicz Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
18 Marek Duklanowski RM Szczecin Poland
19 Kamil Jurczak Rambo Team Poland
20 Grzegorz Jurczak Morecambe Poland
21 Grzegorz Gizler - Poland
22 Andrzej Andrzejewski Gliwice Poland
23 Witold Filas Ultrek Poland
24 Bartosz Klosinski PolishTeam MANRESA Spain
25 Marcin Reszka Cube Szok Lion Motors Team Poland
26 Piotr Albin JKK Jędrzejów Poland
27 Kazimierz Deja Niezrzeszony Poland
28 Andrzej Różański niezrzeszony Poland
29 Piotr Skowronski HBA Huzar Bike Academy Poland
30 Tomasz Radomski x Poland
31 Marek Wrzecionek niezrzeszony Poland
32 Mateusz Półrola Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko Poland
33 Mateusz Dałek Fujitsu Łódź Team Poland
34 Rafał Szkwarek Smurfit Kappa Adventure Team Poland Poland
35 Michał Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
36 Hubert Iwankiewicz Zgrupka Luboń Poland
37 Sebastian Walczyński STC Skarżysko Poland
38 Tomasz Kosiba Brak klubu Poland
39 Marcin Szanter Szanter Poland
40 Bartosz Więckowski nz Poland
41 TOMASZ KOWALSKI BIKE CENTER ATAK SPORT ŚWIDNICA Poland
42 Maciej Matusiak PolishTeam MANRESA Poland
43 Wojciech Salamon PolishTeam MANRESA Poland
44 Jacek Nalepa Fenix Tychy Poland
45 Krzysztof Wróbel 3M Poland
46 Tomasz Kołacz LegioRaceTeam Poland
47 Cezary Baran RAM cycling Poland
48 Krzysztof Trojanowski Velo Ćmiłów Poland
49 Robert Skwarek LegioRaceTeam Poland
50 Lech Gradziński Varso Poland
51 Michał Przybysz niezrzeszony Poland
52 Janusz Jeż EHAKI Poland
53 Marcin Makowski MAYDAY TEAM Poland
54 WŁADYSŁAW KWAŚNICKI WLADYSLAW KWASNICKI Switzerland
55 Krzysztof Puchałka Berdyk Team Poland
56 Jarosław Wiatr SLW Poland
57 Dawid Budziński TTS Cycling Team Poland
58 Alan Michalski JKK Jędrzejów Poland
59 Tomasz Brzdąk Tomek Poland
60 Dawid Kotlarz KS Limanowa Forrest Poland
61 Katarzyna Stelmach SK Kijewo Królewskie Poland
62 Zenon Mikołajczyk niezrzeszony Poland

Drużyny

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Zenon Mikołajczyk
niezrzeszony
Poland
2 Alan Michalski
JKK Jędrzejów
Poland
3 Krzysztof Puchałka
Berdyk Team
Poland
4 Paweł Berdyczko
Berdyk Team
Portugal
5 Michał Przybysz
niezrzeszony
Poland
6 Robert Skwarek
LegioRaceTeam
Poland
7 Tomasz Kołacz
LegioRaceTeam
Poland
8 Wojciech Salamon
PolishTeam MANRESA
Poland
9 Maciej Matusiak
PolishTeam MANRESA
Poland
10 Marcin Iwański
JKK Jędrzejów
Poland
11 Hubert Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
12 Michał Iwankiewicz
Zgrupka Luboń
Poland
13 Rafał Szkwarek
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
14 Marek Wrzecionek
niezrzeszony
Poland
15 Andrzej Różański
niezrzeszony
Poland
16 Piotr Albin
JKK Jędrzejów
Poland
17 Marcin Reszka
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
18 Bartłomiej Pamuła
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
19 Bartosz Klosinski
PolishTeam MANRESA
Spain
20 Grzegorz Gizler
-
Poland
21 Przemysław Piotrowski
Cube Szok Lion Motors Team
Poland
22 Mieczysław Pawlukiewicz
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
23 Tomasz Kubarek
PolishTeam MANRESA
Spain
24 Przemysław Mońko
Smurfit Kappa Adventure Team Poland
Poland
25 Bartłomiej Grodecki
PGE Obrót S.A.
Poland
26 Michał Słowik
Yellow Cargo Express
Poland
27 Zygmunt Tuszyński
PGE Obrót S.A.
Poland
28 Wojciech Bartyński
PGE Obrót S.A.
Poland
29 PIOTR DEJA
niezrzeszony
Poland
30 Tomasz Pajak
-
Poland
31 Michał Słowik
Yellow Cargo Express
Poland
32 Wojciech Fraś
-
Poland