Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jakub Wółkiewicz HP Cycling Team Poland
2 Marek Ardelli SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
3 Daniel Bojko RSV Gütersloh Germany
4 Paweł Rudziński Twister Team Poland
5 sascha moryson Moryson ROCKERSRACING100 Germany
6 Edyta Jakubowska-Olech MTB Świecie Poland
7 Jacek Olech MTB Świecie Poland
8 Krzysztof Cywiński MajBike Team Poland
9 Andrzej Jędrej Ifon KolarzKlub Poland
10 Rafał Roppel Rafos Racing Team Poland
11 Małgorzata Gogolewska GOGOL MTB TEAM Poland
12 SŁAWOMIR MISIASZEK 28 TORUŃSKA DRUŻYNA HARCERZY Poland
13 Kamil Lenard BH Poland
14 Michał Wesołowski DiMEN Poland
15 Jarosław Belt MTB ELDAR Świecie Poland
16 Maciej Mirowski Lucy In The Sky Poland
17 Adam Kudła Lucy in the Sky Poland
18 Tomasz Świerczyński Lucy In The Sky Poland
19 Adrian Zawadzki Brak Poland
20 Paweł Koźmiński Michelin Team Poland
21 Mateusz Adamkiewicz SK1 Eagles Poland
22 Tomasz Niedźwiecki Reanimacjia Rowerowa Poland
23 Ana Rumiha Adventure Race Croatia Croatia (Hrvatska)
24 Igor Dorotić Adventure Race Croatia Croatia (Hrvatska)
25 Dawid Szczepański ANG MTB Team Poland
26 Marek Nocuń Tomchem TEAM Poland
27 Mirosław Turkiewicz Gryfus Szczecin Poland
28 Sebastian Golczak - Poland
29 Eryk Gomoński DT4YOU MTB TEAM Poland
30 Arek Gross Cranberry Team Głuszyca Germany
31 Tomasz Dąbrowski Plant Power Poland
32 Zbyszek Król COZMO BIKE TEAM Poland
33 Michał Skrzypczak Ls Plus Recycling Team Poland
34 Sławek Kanownik MCP BIKE TEAM Poland
35 Adam Ostrowski OSTRY TRENER Team Poland
36 Krzysztof Kuczyński Bike Atelier Team Poland
37 Adam Wiśniewski Ambit Racing Team Poland
38 Michal Skokowski Dream Jumpers Poland
39 PAWEL KOSMOWSKI Vezuvio Team Poland
40 Mariusz Tąporowski Zatorze też może Poland
41 ŁUKASZ SĘDKOWSKI SENDEX Poland
42 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
43 Krzysztof Paluszek SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH Poland
44 Jan Cirut Olsztyńskie Ustawki Szosowe Poland
45 Stefan Bødker Laustsen Fri BikeShop Randers Denmark
46 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
47 Tomek Ruszkowski P4EVA Team Poland
48 Normunds Stanevics KS Sporta klubs Latvia
49 Szczepan Kuś OWL MOUNTAINS MTB TEAM Poland
50 Szymon Cisowski Komorniki MTB Team Poland
51 Piotr Uhruski - Poland
52 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
53 Tomasz Gościewicz Obudowa Grupa Pościgowa Poland
54 Marek Dmitruk Grupa Szalonych Rowerzystów Poland
55 Justyna Tarnowska GO SPORT AK SPED TEAM Poland
56 Grzegorz Gruszecki G Poland
57 Mariusz Tomaszkiewicz ... Poland
58 Sławomir Wawrzyniak CryoSpace Olsztyn Poland
59 Piotr Romaszewski Polska
60 Robert Pierzchała Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
61 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
62 Jacek Knap J. K.fit&sport Poland
63 Piotr Wójcik E30 Bike Team Poland
64 Łukasz Kot Triathlon Training Center Poland
65 WOJCIECH WÓJTOWICZ Enea KS Energia Kozienice Poland
66 Wiktor Porakowski SKPB Warszawa Poland
67 Tomasz Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
68 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
69 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
70 Bernard Prusinowski Gdynia Poland
71 Piotr Kędziorek BIKE SALON TEAM Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Michał Nowacki kolarz.pl Poland
2 PIOTR NOWACKI kolarz.pl Poland
3 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
4 Michał Felon ZdrowyRower Poland
5 Daniel Majkowski MajBike Team Poland
6 Bartosz Foltyn MRÓZROWERY TEAM Poland
7 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
8 Artur Brzeziński POMERANIA MTB TEAM Poland
9 Izabela Malikowska POMERANIA MTB TEAM Poland
10 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
11 MARCIN WICHŁACZ Gomola Trans Airco Poland
12 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
13 Paweł Gomola Gomola Trans Airco Poland
14 Piotr Ludwicki M Liga Racing Team Poland
15 Ewelina Cywińska MajBike Team Poland
16 Tomasz Tomiak PENTAGRAM Poland
17 Igor Maruszak Gomola Trans Airco Poland
18 Bogusław Jankiewicz Bama Poland
19 Piotr Warzocha RAK Rzeszów Poland
20 Sylwester Kuśmierz MCP BIKE TEAM Poland
21 Kacper Belt MTB Eldar Świecie Poland
22 Dariusz Piotrowski MTB ELDAR ŚWIECIE Poland
23 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
24 Błażej Surowiec Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
25 Konrad Barański Lucy In The Sky Poland
26 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
27 Paweł Oktaba TK Masters Giżycko Poland
28 Roman Kolodziejczyk Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
29 Piotr Gural Gural MCP Bike Team Poland
30 KLAUDIA CICHACKA MetroBikes.pl Poland
31 Krzysztof Latoszek - Poland
32 Piotr Szuba iKSORIS MTB TEAM Poland
33 Paweł Bartkiewicz AXEL SPORT STAL RZESZÓW Poland
34 Przemysław Rydlewski Euro Bike Kaczmarek Electric Team Poland
35 Tomasz Wolbiński TRB Poland
36 Marcin Kudlak MCP BIKE TEAM Poland
37 Przemyslaw Dziubinski Radzio Rowery Poland
38 Wojciech Chmieliński RAK Rzeszów Poland
39 Michał Jabłonowski MCP Bike Team Poland
40 Rafał Kowalski Lucy in the sky Poland
41 Krzysztof Kucia Fizjo-MAN Rehabilitacja Poland
42 Hubert Pędziwiatr MTB Meblopol Poland
43 Evgeny Sidorenko toMotion Racing by black tusk Germany
44 Andrus Pilt Sportlove Estonia
45 Martin Mäggi Sportlove Estonia
46 Sammul Janno Sportlove Estonia
47 Erik Risto Sportlove Estonia
48 Liina Romandi RRK Special Mixed Edition Estonia
49 Arvi Romandi RRK Special Mixed Edition Estonia
50 Janek Saareoks RRK Special Mixed Edition Estonia
51 Janar Janno fastEST Estonia
52 Piotr Grzonek DPPA Poland
53 Jonathan Lenz Narbendynamo Biesenthal Germany
54 Vitalijs Jumajevs JVK Pro Team Latvia
55 Łukasz Brycki TOMCHEM TEAM Poland
56 Andrzej Onyśko IMMOTION SPECIALIZED ŚKODA GALL-ICM Poland
57 Õnne-Liina Jakobson fastEST Estonia
58 Eero Jakobson fastEST Estonia
59 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
60 Mateusz Wolniewicz TOMCHEM TEAM Poland
61 Wojciech Augustyn HOŁDA TEAM Poland
62 Jolanta Bojarska Bojarska Poland
63 Waldemar Modranka 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
64 TOMASZ SOCHA 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
65 Waldemar Warguła Kibolski KS Poland
66 Jakub Kacprzak Kibolski KS Poland
67 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
68 Tomasz Łebkowski brak Poland
69 Edgars Podgornijs JVK Pro Team Latvia
70 Mariusz Machura Cranberry Team Poland
71 Jan Madej Cranberry Team Głuszyca Poland
72 Peter Eibl Bike Friends Salzburg Austria
73 Mateusz Bojarski MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCŁAW Poland
74 Wojciech Winiarz MTB VOTUM ORBEA TEAM WROCLAW Poland
75 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
76 Jacek Koziróg 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
77 Jakub Golak WERNER KENKEL SPORT TEAM Poland
78 Krzysztof Kamiński 4MTB IMMERGAS ŁÓDŹ Poland
79 Krzysztof Jeger Kibolski KS Poland
80 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland
81 Adam Ossowski RV Einsiedeln Switzerland
82 Maria Ossowska - Switzerland
83 Tomasz Cieloch MCP BIKE TEAM Poland
84 Piotr Leciejewski Komorniki MTB Team Poland
85 Adrian Jusiński Damovo Bike Team Poland
86 sebastian Łontka Łontka Jaksbud Biedrusko Poland
87 Paweł Soczewski brak Poland
88 Bogusław Adamczyk MCP BIKE TEAM Poland
89 Paweł Adamczyk MCP BIKE TEAM Poland
90 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
91 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
92 Przemek Bronikowski PRZEMOCAR.PL Poland
93 Filip Mańczak Czerwonak Biega Poland
94 Artur Janik Ambit Racing Team Poland
95 Marcin Lamowski ADCLEANING.PL Poland
96 Michał Siekierski Kibolski KS Poland
97 Andrzej Choynowski MTB Poland
98 Jacek Grajser Komorniki Mtb Team Poland
99 Piotr Pojawis KSPO Dentinea 1A Poland
100 Wojciech Polcyn RYBCZYŃSKI-BIKES TEAM Poland
101 Andrzej Krupa Bike Salon Team Poland
102 Emil Krupa Bike Salon Team Poland
103 Mateusz Kuczewski Luxtorpedy Poland
104 Monika Kulling - Poland
105 Krzysztof Bartosik MobiliPerCasa.pl Poland
106 Bartosz Cegielski Komorniki MTB Team Poland
107 Jacek Dobryniewski Magic Team Digitronic Autogas Poland
108 Jacek Rządca Tetra Pak Poland
109 Tomasz Radziejowski Jacht Klub Nisko Poland
110 Nicholas Holdcraft M's Poland
111 Tomasz Klicki MCP Bike Team Poland
112 Łukasz Szymański MCP Poland
113 Piotr Panasiuk Geodetic Team Poland
114 Olgierd Wejner MCP Bike Team Poland
115 Tomasz Stępień Orion art-stal TEAM Poland
116 Sandra Adamczyk Orion art stal team Poland
117 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
118 Arek Trzciński Szczytno MTB Tails Poland
119 Paweł Cygański MCP Bike Team Poland
120 Przemysław Turski MCP Bike Team Poland
121 Piotr Bańka Banior MCP BIKE TEAM Poland
122 Marek Bakuła GEODETIC DOBRY KURS TEAM Poland
123 Jędrzej Quoos Werner Kenkel Sport Team Poland
124 Kamil Marczak BIKE TAXI PL Poland
125 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
126 Jan Wilczewski Nordea Poland
127 Krzysztof Krygielski CryoSpace Olsztyn Poland
128 Adam Buczyński Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
129 Roland Socha Komorniki MTB Team Poland
130 Dariusz Geniusz-Mikusinski Patchworkowa WATAHA Poland
131 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
132 Grzegorz Bryl ALFAPANEL MTB TEAM Poland
133 Grzegorz Rusinowski Ks Energia Kozienice Poland
134 Dawid Kaczmar SPORT-PROFIT AMP TEAM WROCŁAW Poland
135 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
136 Marcin Przybyła Komorniki MTB TEAM Poland
137 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
138 Michał Ranik more cycling Poland
139 Lauris Ermansons KS Sporta Klubs Latvia
140 Tomasz Murdzia Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
141 Cezary Chmielewski Bike Salon team Poland
142 Łukasz Nadolski . Poland
143 Lukasz Kuzma KPS Poznań Poland
144 Maciej Miarka - Poland
145 Patryk Mazurek Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
146 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
147 Bartłomiej Kwapisz RIDE43TEAM Poland
148 Marcin Rogala RIDE43TEAM Poland
149 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
150 Paweł Papis MCP BIKE TEAM Poland
151 Adam Safiański Volvo Polska Cycling Team Poland
152 Michał Jażdżewski _ Poland
153 Leszek Palka Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów Poland
154 Paweł Terlecki Komorniki MTB team Poland
155 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
156 Rudolfs Peslaks KS Sporta klubs Latvia
157 David Ladek Ladek Germany
158 Pascal Bings TeufelsWheelies Germany
159 Jan Wellbrock TeufelsWheelies Germany
160 Stefan Stechhoefer Stadtwaldracer Germany
161 Micha Ladek Stadtwaldracer Germany
162 Ansis Peslaks KS sporta klubs Latvia
163 Luuk Jaja TVH Netherlands
164 Karlis Smilktens KS Sporta klubs Latvia
165 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
166 Gustavs Zatlers Velohooligans Keizari1 Latvia
167 Janis Vanags Valmieras Velo Vienība Latvia
168 Carsten Löser Bike24 Germany
169 Torben Saßnick MTV Bad Bevensen Germany
170 Stefan Danowski Stevens MTB Racing Team Germany
171 Rafael Konieczny - Germany
172 Berton Massimo Acido lattico team Italy
173 Miklos Kovacs Rolling Mick Hungary
174 Oksana Sugakova --- Ukraine
175 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
176 Marcin Gębala ESKA TEAM Poland
177 Tomasz Tajchman - Poland
178 Borys Kawałkowski nie wiem Poland
179 Tomek Szymański rowerowykampinos.pl Poland
180 Krzysztof Krówczyński Werner Kenkel Sport Team Poland
181 Paweł Kołodziejek BIKE SALON TEAM Poland
182 Łukasz Bolius Bolek Team Poland