W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
Majka Days by Hansgrohe, dystans "45"
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Adrian Oleśniewicz | GKC Gorlice | Poland | |
2 | Tomasz Tyrawa Tyrawa | TKKF UKLEJNA MYŚLENICE | Poland | |
3 | Angelika Grabiec | JAS-KÓŁKA | Poland | |
4 | Krzysztof Nalepa | XXX | Poland | |
5 | Rafał Sawczyn | Grupetto Gorlice | Poland | |
6 | Dawid FIUT | Regen Team | Poland | |
7 | Maciej Proficz | 72D Windsport Powered by Oshee | Poland | |
8 | Wojciech Dołkowski | Szukam-Inwestora.com | Poland | |
9 | Sebastian Piecha | Niezrzeszony | Poland | |
10 | BOGUSŁAW KRAMARCZYK | ROGELLI TEAM | Poland | |
11 | Jarosław Wąs | Dr. SuperPharm | Poland | |
12 | Paweł Jagódka | TC Orzeł Spytkowice | Poland | |
13 | Mirosław Stokłosa | EWODD TEAM | Poland | |
14 | Marek Pintal | BSK Miód Kozacki | Poland | |
15 | Anna Banaszek | HUROM TEAM | Poland | |
16 | Grzegorz Kuźnar | DSR Krosno | Poland | |
17 | Wojciech Łyszczarz | DAT | Poland | |
18 | Mariusz Palka | Dąbrowa Górnicza | Poland | |
19 | ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI | RETRO BIKEACADEMY.PL | Poland | |
20 | Marek Bobakowski | niezrzeszony | Poland | |
21 | ARTUR MAJEWSKI | RETRO BIKEACADEMY.PL | Poland | |
22 | Peter Haykowski | RCC | Sweden | |
23 | MICHAŁ BRZEZIŃSKI | MBIKE | Poland | |
24 | Jakub Brożek | Valmet Cycling Team | Poland | |
25 | Tomasz Kołtun | TKDP | Poland | |
26 | HENRYK GOLIŃSKI | EWODD TEAM | Poland | |
27 | Michał Źróbek | Kraków | Poland | |
28 | Maciej Karwiński | mkr | Poland | |
29 | GRZEGORZ PAWŁOWSKI | EWODD TEAM | Poland | |
30 | Krzysztof Stawarz | 1981 | Poland | |
31 | Patryk Sankowski | Madrid cycling | Poland | |
32 | Szymon Szpiech | Fenix Tychy | Poland | |
33 | Dariusz Lechowicz | JKK Jędrzejów | Poland | |
34 | Łukasz Lechowicz | JKK Jędrzejów | Poland | |
35 | wojciech pudełko | brak imielin | Poland | |
36 | Arkadiusz Szygenda | SGR Racing Team | Poland | |
37 | Tomasz Szygenda | SGR RACING TEAM | Poland | |
38 | Konrad Frach | RRRR | Poland | |
39 | Michał Słowik | Yellow Cargo Express | Poland | |
40 | Grzegorz Lesniak | KCKL Wlodawa | Poland | |
41 | Wiesław Sęk | KSRG OSP Pruchnik I | Poland | |
42 | Karol Malec | Lekarzsport.pl | Poland | |
43 | Paweł Sitko | SCS OSOZ Racing Team | Poland | |
44 | Jacek Lewandowski | Poland | ||
45 | Paweł Balcerzak | TREK MADONE | Poland | |
46 | Mariusz Cała | Zby szkoda Andrespol Team | Poland | |
47 | Jakub Huza | Sports Camp | Poland | |
48 | Jacek Kierkowski | - | Poland | |
49 | Paweł Biegaj | ROCK and ROWER team | Poland | |
50 | Adrian Puc | ŁYDA MUSI PODAWAĆ | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Łukasz Kulesza | Retro Stork Team 1 | Poland | |
2 | Andrzej Gulba | Pentel | Poland | |
3 | Krzysztof Rajtar | Unlimited Sport | Poland | |
4 | Wojciech Deręgowski | - | Poland | |
5 | Piotr Kosiński | - | Poland | |
6 | GRZEGORZ ZIĄBEK | Krzczonów | Poland | |
7 | Adam Żywicki | Cisowianka TEAM | Poland | |
8 | Andrzej Ziemiński | Retro Bike Academy.pl | Poland | |
9 | Sylwia Szeliga | Bike Atelier | Poland | |
10 | Wojtek J Gubała | Grupetto Gorlice | Poland | |
11 | Jarosław Niedźwiedzki | Model Bike Team | Poland | |
12 | Manuel Uribe | Way2Champ | Mexico | |
13 | Michał Podolak | --- | Poland | |
14 | Elżbieta Rej | 72D OSHEE WINDSPORT TEAM | Poland | |
15 | Bartłomiej Kmak | Regen Team | Poland | |
16 | Sławomir Szwarc | PIRAMIDION CYCLING | Poland | |
17 | Andrzej Kornaś | KUKUCZSPORT.PL | Poland | |
18 | Justyna Justyna | niezrzeszona | Poland | |
19 | Grzegorz Borsuk | Mebleblero | Poland | |
20 | Bartłomiej Borsuk Borsuk | #mebleblero | Poland | |
21 | Ryszard Cygańczuk | Gorlicki Klub Cyklistów | Poland | |
22 | Sebastian Chłanda | Grupetto Gorlice | Poland | |
23 | Dariusz Iwan | noname | Poland | |
24 | Rafał Borkowski | sky | Poland | |
25 | Bogdan Kawaler | niezrzeszony | Poland | |
26 | Maciej Arcipowski | Retro Stork Team | Poland | |
27 | Mateusz Mruk | DBK Group | Poland | |
28 | Karol Karasiński | Kolarski.eu | Poland | |
29 | Ireneusz Michalski | JKK Jedrzejow | Poland | |
30 | Jan Głowacki | Roweromania | Poland | |
31 | Dawid Dąbrowski | XXXX | Poland | |
32 | Krzysztof Rainer | ACS-STAL RUSTICA TEAM | Poland | |
33 | Szymon Bekas | Partystop | Poland | |
34 | Krzysztof Bochnak | Nowotarski Klub Kolarski | Poland | |
35 | Mateusz Hurkała | BSK Miód Kozacki | Poland | |
36 | Mieczysław Rolka | nierzeszony | Poland | |
37 | Bartłomiej Bałut | Bikebrothers Tarnów | Poland | |
38 | Marcin Spłuszka | Poland | ||
39 | Tomasz Myśliwiec | brak | Poland | |
40 | Marcin Wojciechowski | Wojciechowski Team | Poland | |
41 | DAMIAN URBAŃSKI | MTBB - BIELSKA DRUŻYNA MTB | Poland | |
42 | Olaf Rozwadowski | Kukuczsport | Poland | |
43 | Bartosz Pustułka | brak | Poland | |
44 | Wojciech Tarasek | Stara Wieś Team | Poland | |
45 | Mateusz Bieda | N/A | Poland | |
46 | Stanisław Świąder | Oshee Bikebrothers | Poland | |
47 | Sławomir Wilkoński | Sławomir Wilkoński | Poland | |
48 | Krzysztof Celary | 7R Rowmix Team | Poland | |
49 | Michał Węc | Tarnów | Poland | |
50 | Tomasz Bodurka | Cyklo Jura Zabierzów | Poland | |
51 | Andrzej Baryluk | Euromed Baryluk Racing Team | Poland | |
52 | Wincenty Rolka | brak | Poland | |
53 | Ryszard Bartosz | JKK JEDRZEJOW | Poland | |
54 | Beata Prusak | Regen Team | Poland | |
55 | Sebastian Prusak | Regen Team | Poland | |
56 | Konrad Tront | - | Poland | |
57 | Marian Rolka | Nie zrzeszony | Poland | |
58 | Jan Graboń | indywidualny | Poland | |
59 | Robert Sanecki | Sprint Gorzyce | Poland | |
60 | Bartosz Lipowski | brak | Poland | |
61 | Michał Długosz | brak | Poland | |
62 | Grzegorz Musiał | . | Poland | |
63 | Tomasz Bajak | XC 80 | Poland | |
64 | Wojciech Kopkowicz | Kopkowicz-Manage.com | Poland | |
65 | Magdalena Szymańska | XC 80 | Poland | |
66 | Sławek Kogut | - | Poland | |
67 | Paulina Szaryńska | Paula & Grzegorz | Poland | |
68 | Robert Cop | Jedynka Serwis | Slovakia (Slovak Republic) | |
69 | Paweł Kukla | Jedynka Serwis | Poland | |
70 | Janusz Kukla | Jedynka Serwis | Poland | |
71 | Mateusz Kubacki | ROPCZYCE | Poland | |
72 | Krzysztof Prosniak | Busko | Poland | |
73 | Jakub Prośniak | - | Poland | |
74 | Michał Oleksy | SA PSP Kraków | Poland | |
75 | Paweł Mucha | Cyklo Jura Zabierzów | Poland | |
76 | Tomasz Piętoń | Dobra | Poland | |
77 | Maciej Chmielewski | STC Stargard | Poland | |
78 | Monika Kloc | Biuro Doradztwa Podatkowego s.c. | Poland | |
79 | Maciej Warmijak | KGB Kolarska Grupa Bialska | Poland | |
80 | KRZYSZTOF GULBA | PENTEL | Poland | |
81 | wojciech sajtyna | JKK Jędrzejów | Poland | |
82 | Michał Bąkiewicz | JKK Jędrzejów | Poland | |
83 | Łukasz Szajerka | Bez klubu | Poland | |
84 | Maciej Niewiadomski | Enamor International | Poland | |
85 | Jacek Jackowski | JKK Jędrzejów | Poland | |
86 | Jarosław Gawęda | JKK Jędrzejów | Poland | |
87 | Łukasz Kaczor | Anstal | Poland | |
88 | Maciej Chrzanowski | . | Poland | |
89 | Marian Celary | - | Poland | |
90 | Tomasz Gościński | 1976 | Poland | |
91 | Michal Janikowski | Burcak | Poland | |
92 | Karol Rąpała | Rowerem przez Jasło | Poland | |
93 | Miłosz Jakielaszek | - | Poland | |
94 | Arkadiusz Jedryka | Cyklo | Poland | |
95 | Janusz Siedlak | Say More | Poland | |
96 | Monika Szotowicz | STC STARGARD | Poland | |
97 | Paweł Skorupa | SKORUPA TRIATHLON | Poland | |
98 | Witold Jaśkowiec | Cyklo Jura Zabierzów | Poland | |
99 | Tomasz Koszarek | Nowotarski Klub Kolarski | Poland | |
100 | Szczepan Płusa | Lider Motosport | Poland | |
101 | Adam Bohusław Podhorecki | Ortotop | Poland | |
102 | Paweł Pilch | - | Poland | |
103 | Tomasz Put | - | Poland | |
104 | Tomasz Bobrowski | BRAK | Poland | |
105 | Jarosław Bogusz | RETRO STORK TEAM | Poland | |
106 | Daniel Przydryga | Cis | Poland | |
107 | Jacek Marć | Studio EXPRESS | Poland | |
108 | Michał Migdał | Skyler Kraków | Poland | |
109 | Jan Biskup | JKK Jędrzejów | Poland | |
110 | Krzysztof Dziemba | Brak | Poland | |
111 | Andrzej Krawczyk | Bike Team Łąkta Górna | Poland | |
112 | Marek Skowronek | niezrzeszony | Poland | |
113 | Paweł Ostrowski | JKK Jędrzejów | Poland | |
114 | Bogusław rowery Pruciak | BB BEST BIKE PIEKARY Śl | Poland | |
115 | Jerzy Czubaj | MAPEI POLSKA | Poland | |
116 | Grzegorz Gajewski | brak | Poland | |
117 | Robert Połeć | wlk | Poland | |
118 | Bartosz Gocał | Jaworzno | Poland | |
119 | Przemysław Kotara | brak | Poland | |
120 | MATEUSZ KRZESZEWSKI | - | Poland | |
121 | Sebastian Inglot | SI | Poland | |
122 | Michał Słowik | Yellow Cargo Express | Poland | |
123 | Jacek Szczupak | Lańcuckie Towarzystwo Cyklistów | Poland | |
124 | Kuba Sagan | Brak | Poland | |
125 | Adam Warzywoda | MAKi | Poland | |
126 | Błażej Koput | Wydolnosc.pl | Poland | |
127 | Karol Boreczek | Bike Atelier Team | Poland | |
128 | Adrian Krawczyk | Bike Team Łąkta Górna | Poland | |
129 | Piotr Siedlak | SAY MORE | Poland | |
130 | maciek chmielewski | Polonia Warszawa MTB | Poland | |
131 | Tomasz Trzeszczoń | ewodd | Poland | |
132 | Konrad Kościółek | - | Poland | |
133 | Adam Mijakowski | MIJAKOWSKI Team | Poland | |
134 | Waldemar Jabłoński | EWODD | Poland | |
135 | Piotr Grubka | Passionbike Oświęcim | Poland | |
136 | Szymon Urban | www.wyscigrowerowy.pl | Poland | |
137 | Piotr Piechnik | SPOKOJNIE SPOKOJNIE | Poland | |
138 | Łukasz Wòjcik | . | Poland | |
139 | Marcin Apostoł | Aktywna strona życia | Poland | |
140 | Konrad Sołtys | brak | Poland | |
141 | Tomasz Latański | Mżawka Rzeczyca | Poland | |
142 | Tomasz Lambryczak | brak | Poland | |
143 | Bartosz Erdmann | - | Poland | |
144 | Kamil Jurczak | Rambo Team | Poland | |
145 | Grzegorz Jurczak | Morecambe | Poland | |
146 | Damian Deszyński | ista biegAmy | Poland | |
147 | Marcin Raczyński | Rozpruwacze | Poland | |
148 | Łukasz Ważydrąg | Łukasz Ważydrąg | Poland | |
149 | Grzegorz Gizler | - | Poland | |
150 | Zbigniew Ulmaniec | Niezrzeszony | Poland | |
151 | Kazimierz Deja | Niezrzeszony | Poland | |
152 | Andrzej Różański | niezrzeszony | Poland | |
153 | Rafał Radwanek | Husaria Race Team | Poland | |
154 | Eugeniusz Jarczyk | SCHC Chrzanów | Poland | |
155 | Marek Wrzecionek | niezrzeszony | Poland | |
156 | Michał Chrzanowski | - | Poland | |
157 | Cezary Pietraszko | Tolki i Lolki | Poland | |
158 | Paweł Buchwald | Tolki i Lolki | Poland | |
159 | Mateusz Półrola | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | Poland | |
160 | Tomasz Nowosad | MayDay Lublin | Poland | |
161 | Michał Wicherek | - | Poland | |
162 | Marcin Rosiek | OTR Kraków | Poland | |
163 | Sebastian Walczyński | STC Skarżysko | Poland | |
164 | Tomasz Kosiba | Brak klubu | Poland | |
165 | Ewa Brzozowska-Wicherek | niestowarzyszona | Poland | |
166 | Tomasz Maciuszek | Limanowa | Poland | |
167 | Bartosz Więckowski | nz | Poland | |
168 | Paweł Ulmaniec | Kraków | Poland | |
169 | Stanisław Krzyżanowski | Elizabeth Team <3 | Poland | |
170 | Dominik Kaczmarek | Clouds On Mars | Poland | |
171 | Krzysztof Wróbel | 3M | Poland | |
172 | Paweł Dutka | DUTKA | Poland | |
173 | Piotr Antusiak | - | Poland | |
174 | Janusz Antusiak | Niezrzeszony | Poland | |
175 | Radosław Siołkowski | Valmet Cycling Team | Poland | |
176 | Janusz Jeż | EHAKI | Poland | |
177 | Paweł Kierat | Valmet Cycling Team | Poland | |
178 | Bartosz Borkowski | hardbooters | Poland | |
179 | Michał Streer Streer | brak | Poland | |
180 | MIŁOSZ SUDOŁ SUDOŁ | Klub Nocny | Poland | |
181 | Krzysztof Okrzesik | - | Poland | |
182 | Jerzy Kieller | Rzeszów | Poland | |
183 | Zenon Mikołajczyk | niezrzeszony | Poland | |
184 | Mateusz Moskal | Tarnów | Poland | |
185 | Karol Pastwa | MTBB - Bielska Drużyna MTB | Poland | |
186 | Bartłomiej Ochman | - | Poland | |
187 | Tomasz Salachna | - | Poland |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj |
---|---|---|---|
1 | Tomasz Salachna | - |
Poland |
2 | Bartłomiej Ochman | - |
Poland |
3 | Mateusz Moskal | Tarnów |
Poland |
4 | Zenon Mikołajczyk | niezrzeszony |
Poland |
5 | Krzysztof Okrzesik | - |
Poland |
6 | Michał Streer Streer | brak |
Poland |
7 | Paweł Kierat | Valmet Cycling Team |
Poland |
8 | Radosław Siołkowski | Valmet Cycling Team |
Poland |
9 | Janusz Antusiak | Niezrzeszony |
Poland |
10 | Piotr Antusiak | - |
Poland |
11 | Paweł Ulmaniec | Kraków |
Poland |
12 | Michał Wicherek | - |
Poland |
13 | Paweł Buchwald | Tolki i Lolki |
Poland |
14 | Cezary Pietraszko | Tolki i Lolki |
Poland |
15 | Michał Chrzanowski | - |
Poland |
16 | Marek Wrzecionek | niezrzeszony |
Poland |
17 | Andrzej Różański | niezrzeszony |
Poland |
18 | Kazimierz Deja | Niezrzeszony |
Poland |
19 | Jacek Kierkowski | - |
Poland |
20 | Zbigniew Ulmaniec | Niezrzeszony |
Poland |
21 | Grzegorz Gizler | - |
Poland |
22 | Bartosz Erdmann | - |
Poland |
23 | Tomasz Lambryczak | brak |
Poland |
24 | Konrad Sołtys | brak |
Poland |
25 | Łukasz Wòjcik | . |
Poland |
26 | Konrad Kościółek | - |
Poland |
27 | Adrian Krawczyk | Bike Team Łąkta Górna |
Poland |
28 | Michał Słowik | Yellow Cargo Express |
Poland |
29 | Kuba Sagan | Brak |
Poland |
30 | Michał Słowik | Yellow Cargo Express |
Poland |
31 | MATEUSZ KRZESZEWSKI | - |
Poland |
32 | Przemysław Kotara | brak |
Poland |
33 | Grzegorz Gajewski | brak |
Poland |
34 | Paweł Ostrowski | JKK Jędrzejów |
Poland |
35 | Marek Skowronek | niezrzeszony |
Poland |
36 | Andrzej Krawczyk | Bike Team Łąkta Górna |
Poland |
37 | Krzysztof Dziemba | Brak |
Poland |
38 | Łukasz Lechowicz | JKK Jędrzejów |
Poland |
39 | Dariusz Lechowicz | JKK Jędrzejów |
Poland |
40 | Jan Biskup | JKK Jędrzejów |
Poland |
41 | GRZEGORZ PAWŁOWSKI | EWODD TEAM |
Poland |
42 | Michał Źróbek | Kraków |
Poland |
43 | HENRYK GOLIŃSKI | EWODD TEAM |
Poland |
44 | Jakub Brożek | Valmet Cycling Team |
Poland |
45 | Tomasz Put | - |
Poland |
46 | Paweł Pilch | - |
Poland |
47 | Tomasz Koszarek | Nowotarski Klub Kolarski |
Poland |
48 | Witold Jaśkowiec | Cyklo Jura Zabierzów |
Poland |
49 | Miłosz Jakielaszek | - |
Poland |
50 | ARTUR MAJEWSKI | RETRO BIKEACADEMY.PL |
Poland |
51 | Marek Bobakowski | niezrzeszony |
Poland |
52 | ANDRZEJ NIENAŁTOWSKI | RETRO BIKEACADEMY.PL |
Poland |
53 | Marian Celary | - |
Poland |
54 | Maciej Chrzanowski | . |
Poland |
55 | Jarosław Gawęda | JKK Jędrzejów |
Poland |
56 | Jacek Jackowski | JKK Jędrzejów |
Poland |
57 | Michał Bąkiewicz | JKK Jędrzejów |
Poland |
58 | wojciech sajtyna | JKK Jędrzejów |
Poland |
59 | Paweł Mucha | Cyklo Jura Zabierzów |
Poland |
60 | Jakub Prośniak | - |
Poland |
61 | Janusz Kukla | Jedynka Serwis |
Poland |
62 | Paweł Kukla | Jedynka Serwis |
Poland |
63 | Robert Cop | Jedynka Serwis |
Slovakia (Slovak Republic) |
64 | Sławek Kogut | - |
Poland |
65 | Magdalena Szymańska | XC 80 |
Poland |
66 | Tomasz Bajak | XC 80 |
Poland |
67 | Grzegorz Musiał | . |
Poland |
68 | Michał Długosz | brak |
Poland |
69 | Bartosz Lipowski | brak |
Poland |
70 | Konrad Tront | - |
Poland |
71 | Sebastian Prusak | Regen Team |
Poland |
72 | Beata Prusak | Regen Team |
Poland |
73 | Wincenty Rolka | brak |
Poland |
74 | Michał Węc | Tarnów |
Poland |
75 | Bartosz Pustułka | brak |
Poland |
76 | Mirosław Stokłosa | EWODD TEAM |
Poland |
77 | Tomasz Myśliwiec | brak |
Poland |
78 | Krzysztof Bochnak | Nowotarski Klub Kolarski |
Poland |
79 | Bogdan Kawaler | niezrzeszony |
Poland |
80 | Sebastian Chłanda | Grupetto Gorlice |
Poland |
81 | Sebastian Piecha | Niezrzeszony |
Poland |
82 | Bartłomiej Kmak | Regen Team |
Poland |
83 | Wojtek J Gubała | Grupetto Gorlice |
Poland |
84 | Dawid FIUT | Regen Team |
Poland |
85 | Piotr Kosiński | - |
Poland |
86 | Rafał Sawczyn | Grupetto Gorlice |
Poland |
87 | Wojciech Deręgowski | - |
Poland |