Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Elżbieta Pietrasik Geodetic Dobry Kurs Team Poland
2 Wojciech Wojciechowski Wyszków Poland
3 Adam Śmich - Poland
4 Justyna Zając Kusy Bardo Poland
5 JOANNA SMOGÓR GogolMTB Team Poland
6 Sebastian Bindacz - Poland
7 Maciej Cieciera Maciej Cieciera - PUNDIT Poland
8 Zbigniew Chudzicki SKS Oborniki Poland
9 Jakub Rysz MTB WALIM Poland
10 Michał Tomczak GogolMTB Team Poland
11 Tatsiana Sakalinskaya Belarus Belarus
12 Paweł Onuszkanicz FAMILY BIKE TEAM Czech Republic
13 Joanna Kubicka - Jakuczun YolobikeSypniewskiMTB Poland
14 Tadeusz Skwarczyński Gomola Trans Airco Poland
15 Jakub Dereń SCOTT CYKLOMANIAK ZIELONA GÓRA Poland
16 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
17 Dawid Szczepański brak Poland
18 Piotr Holtzer SUPERCAR Poland
19 Tadeusz Spilok STS Focus Ustroń Poland
20 WOJCIECH Gogolewski GOGOL MTB TEAM Poland
21 Stanisław Zaborowski Lipa MTB Poland
22 Sławomir Lewandowski Lipa MTB Poland
23 Bartek Borkowicz LIPA MTB Poland
24 Łukasz Kościk MCP Bike Team Poland
25 Jarosław Zając BSR Team Bytom Poland
26 Jarosław Adamczak Komorniki MTB Team Poland
27 Jakub Baran Rogate Torpedy Poland
28 Kamil Maślanka RIDE43TEAM Poland
29 waldemar piątek gluniu Poland
30 Bartosz Piątkowski Bapco.eu Bike.Me Poland
31 Tomasz Juranek Kwaczak Solo Poland
32 Stanislaw Kuna DABARTI / PIE3CKI TEAM Poland
33 Łukasz Łatkowski Grupa Biegowa CHTMO Poland
34 Marek Piskornik . Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Elżbieta Liskowiak-Małecka MTB Komorniki Poland
2 Daniel Dudkiewicz LOTTO Poland
3 Robert Czarnowski LOTTO Poland
4 Jacek Łykawka STS Maraton Poland
5 Adam Maroszek niezrzeszony Poland
6 Andrzej Jelonek Maruderzy Poland
7 Marek Wójcikowski Maruderzy Poland
8 Rafał Cyrny Maruderzy Poland
9 Grzegorz Orłowski Maruderzy Poland
10 Olga Żarlińska BIKE SALON TEAM Poland
11 Waldemar Rybarczyk Komorniki MTB Team Poland
12 Agnieszka Troinska Bike Salon Team Poland
13 Jacek Troinski Bike Salon Team Poland
14 Patryk Kubicki MCP Bike Team Poland
15 Gosia Wiśniewska-Jurkowska dzikusy Olsztyn Poland
16 Tomasz Ryciuk AIRBIKE Poland
17 Katarzyna Małysz BIKE SALON TEAM Poland
18 Michał Małysz BIKE SALON TEAM Poland
19 Tomasz Rudnicki AXEL SPORT STAL Rzeszów Poland
20 Dorota Hoeft Yolobike Sypniewski MTB Poland
21 Jarosław Kinal Kondycja. Net. Team Poland
22 Piotr Kędziorek BIKE SALON TEAM Poland
23 Adam Pająk R Poland
24 Paulina Milewska MCP Bike Team Poland
25 Arek Kosmala YOLOBIKE Sypniewski MTB Poland
26 ŁUKASZ KŁOSOWICZ OBORNIKI 1 Poland
27 Karol Wrzesiński KCN Racing Team Poland
28 Daniel Kuczmara Polski Klub MTB Poland
29 Lesław Kula Opolski Klub Rowerowy Poland
30 Sławek Kanownik MCP BIKE TEAM Poland
31 Bartosz Stelmaszyk GARCHEM TEAM Poland
32 Katarzyna Szymanek Bike Room Team Poland
33 Mateusz Wydro Bike Room Team Poland
34 Izabela Michalak Komorniki MTB TEAM Poland
35 Jarosław MATŁOKA Komorniki Mtb Team Poland
36 Krystian Wójcik Pelikan Poland
37 Michael Turski Komorniki MTB Team Poland
38 Aleksandra Socha Komorniki MTB Team Poland
39 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
40 Kamila Sosnowska Komorniki MTP Team Poland
41 sebastian romaniuk Mcpbiketeam Poland
42 Marcin Piątek Komorniki MTB Team Poland
43 Olgierd Wejner MCP Bike Team Poland
44 Sebastian Inczewski Komorniki MTB Team Poland
45 Mateusz Ratajczak Komorniki MTB Team Poland
46 Grzegorz Berłowski Komorniki MTB Team Poland
47 Urszula Ludkowska Alpejskie Mamuty Poland
48 Mariusz Ludkowski Alpejskie Mamuty Poland
49 Krzysztof Kurdej Alpejskie Mamuty Poland
50 Piotr Worach ABSOLUTEBIKES TEAM Poland
51 Łukasz Kujawiak . Poland
52 Tomasz Kuczewski Trezado wolfpack mtb team Poland
53 Zbigniew Wójcik BIKE_TEAM_GOLESZÓW Poland
54 Marcin Malinowski Yolobike Sypniewski MTB Poland
55 Zbigniew Nisztuk Yolobike Sypniewski MTB Poland
56 Wojciech Rytel CTS Czaja Training System Poland