Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Dawid Duława ELASTOTECH BOHEMA MTB TEAM Poland
2 Arek Gross Mtb Team Głuszyca Germany
3 Przemysław Strzałkowski Zespół Mechanizmu Korbowego Poland
4 Ronni Tønder Skanderborg MTB Denmark
5 Giorgio di Palma RRE Consultants Spain
6 Tina Mechlenborg TeamFit4Run Denmark
7 JUN WANG QUAN 2 China
8 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
9 Tim Jensen Tria Echterdingen Germany
10 Regina Marunde Scott/Fizik Germany
11 Jacek Kleczek SST Lubcza Poland
12 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
13 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
14 Rita Malinkiewicz CST 7R MTB TEAM Poland
15 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
16 Sander Vonk Bike Friends Salzburg Netherlands
17 Markus Beck Bike Friends Salzburg Germany
18 Paweł Gołębicki DAMEN-TORUS CYCLING TEAM Poland
19 Yevhen Shylov - Ukraine
20 Javier Puente Pérez Tuning homologaciones Spain
21 Marcin Kozioł Centrum Rowerowe Olsztyn Poland
22 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
23 Sven Puusepp Spordipartner MTB Team Estonia
24 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
25 Jasper Verhoeven Vitsers Belgium
26 Madis Kollo Veloplus Torq ProTeam Estonia
27 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
28 Rick Ornelas SD:XC United Kingdom
29 Feytens Steven Moorduvels Belgium
30 Mario Puente Sierra tuning homologaciones Spain
31 Adrian Klekowski Orbit One Cycling Poland
32 Kamil Łyżwa Kaczmarski Group MTB Team Poland
33 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
34 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
35 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
36 Kennet Waldenryd Fredrikshov #1 Sweden
37 Jan Axell Fredrikshov #1 Sweden
38 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
39 Morten Lind hmtbk Denmark
40 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
41 Pascal TROLES DixHeuresDix France

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
2 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
3 Schneitter Michael SChneittys FUN Club Switzerland
4 Nathalie Schneitter The FUN Club Switzerland
5 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
6 MANUEL CARAMES MORGADE GLOBALDXT TEAM Spain
7 Arthur van den Brink Skinny skeletons Netherlands
8 Arjen de Boer Skinny skeletons Netherlands
9 Adam Sajenko BST - Banach Sport Team Poland
10 Michiel Stubbe - Belgium
11 Patryk Galiński BST - Banach Sport Team Poland
12 Marek Bielowicz BST-BanachSportTeam Poland
13 Jakub Solarski BST-Banach Sport Team Poland
14 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
15 Marcin Urbaniak Chłopaki Poland
16 Jarosław Bielakowicz - Poland
17 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
18 Mirosław Ziółkowski BST - Banach Sport Team Poland
19 Radosław Hermaszewski BST Poland
20 Jan Kosmalski - Poland
21 Bartłomiej Jarząbek GardenFlora MTB Team Poland
22 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
23 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
24 JOSE VICTOR CIMADEVILA GONZALEZ GLOBALDXT TEAM Spain
25 francisco jose Valiñas carbia GLOBALDXT TEAM Spain