Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Lenka Fridrichová Nilfiskalto procycling Czech Republic
2 Renars Arajs , Latvia
3 Piotr Wrona KK Cyklon Warszawa Poland
4 Lynn Genius Geländefahrrad Aachen Germany
5 Dorota Rajska KKT Wiraż Poland
6 Ewelina Bojdzińska Girls On Bikes Poland
7 Jacek Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
8 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
9 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
10 Anna Niziolek AKAN MTB Poland
11 Jeffry Goethals Beachbikers Belgium
12 Mikołaj Pańka CSZ KIELCE Poland
13 Yulya Tsalahuz Belarus Belarus
14 Karol TYokarczyk SAP SERWIS TEAM Poland
15 Radosław Kozal FTI Racing Team Poland
16 Bartłomiej Sroczyński FTI Racing Team Poland
17 Evgenia Kolohmatova AZS University of Silesia Poland
18 Piotr Wójcik - Poland
19 Michał Błaszkiewicz Poland
20 Łukasz Warżała PM RIder Team www.pmrider.pl Poland
21 Wojciech Grygierczyk Jaworze MTB Team Poland
22 Roman Leshchinskiy none Russian Federation
23 Marcin Porembski Atak Sport Gliwice Poland
24 Anastasiya Ryabochkina Serpantin Russian Federation
25 Mirosław Paździora ROMET FACTORY TEAM Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Piotr Siebert MERX TEAM Wągrowiec Poland
2 Mirek Warzybok GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
3 Piotr Wójcik SGR SPECIALIZED Poland
4 Dariusz Tiffert Gomola Trans Airco Poland
5 Anne Waddington Solo United Kingdom
6 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
7 Marta Gogolewska Merx Team Wągrowiec Poland
8 Dorota Szmyt GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
9 Marek Zubrzycki GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
10 DOMINIKA SMYK GOGOL MTB TEAM WĄGROWIEC Poland
11 Małgorzata Gogolewska Gogol MTB Team Poland
12 Joshua Moore JandN United States
13 Nina Moore JandN Germany
14 Monika Kulling KLIF MTB Team Poland
15 Grzegorz Kołodzik KLIF MTB Team Poland
16 Łukasz Witkowski XBOX BIKE TEAM Poland
17 Sławomir Gerek XBOX BIKE TEAM Poland
18 Radek Rajczyk Patnet Team Poland
19 Alexander Blau Ballistic Unicorns Germany
20 Olav Jahn Ballistic Unicorns Germany
21 Sean Williams Live life Always South Africa
22 Irina Budakova Amazonki bike team Russian Federation
23 Ewa Janowska WAWA BIKE TEAM Poland
24 Detlef Bruckmueller HTL WN Austria
25 Egon Ploetzeneder HTL WN Austria
26 Marcin Suchomski - Poland
27 Mirosław Bertowski Patnet Team Poland
28 Kostiantyn Karachov VELOVUYKI Ukraine
29 Michał Małysz Go Sport Ak-Sped Team Poland
30 Małgorzata Kaczmarek Kibolski KS Poland
31 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland
32 Benjamin Bugge Team 4h Belgium
33 Sebastiaan Bugge Team 4h Belgium
34 woytek stolp team MTB Chojnice Poland
35 Marc Hofman Veloraptors Belgium
36 Wojciech Maćkowiak ' - ' Poland
37 Tom Wouters team 4h Belgium
38 Amy Ford United Kingdom
39 Jarosław Chodnikiewicz - Poland
40 Albert Jarosz Poland
41 Leszek Gawerski Truchtem O Brzasku Olsztyn Poland
42 Ewa Niewieczerzal CK Sävast Sweden
43 Piotr Niewieczerzal CK Sävast Sweden
44 Kuba Litawiński 72D Oshee Poland
45 Tomasz Grzegorczuk PATNET Team Poland
46 Pascal Szekely FreeRidersBE Belgium
47 Esther Bekkers Team EPICC Belgium
48 Sam Van Rossom Team EPICC Belgium
49 Paweł Archiciński chlorki.pl Poland
50 Neil Veitch Glenormiston United Kingdom
51 Michał Kulej Draexlmaier MTB Team Poland
52 Maja Rebecca Jensen AMUR.DK Denmark