W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
11th edition BESKIDY MTB TROPHY 2017 - Classic Distance
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Leszek Marianski | SANIMAR BYDGOSZCZ | Poland | |
2 | Adam Szaniec | xxx | Poland | |
3 | Marek Bartůněk | EthicSport | Czech Republic | |
4 | Michał Neumann | CST 7R MTB TEAM | Poland | |
5 | Krzysztof Celary | 7R Rowmix Team | Poland | |
6 | Aneta Imielska | MTB VOTUM TEAM WROCŁAW | Poland | |
7 | Jakub Michalec | VeloCity | Slovakia (Slovak Republic) | |
8 | Jarosław Hałas | bikeBoard | Poland | |
9 | Gert Storms | No team | Belgium | |
10 | Ewelina Ortyl | TWOMARK SPORT SPECIALIZED TEAM | Poland | |
11 | Wojciech Kozłowski | Sudety MTB Challenge | Poland | |
12 | Maciej Kasprzak | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
13 | Wojciech Wydro | Poland | ||
14 | Janis Auzins | Brt | Latvia | |
15 | Grzegorz Filary | Poland | ||
16 | Fedor Kuruts | Триспорт-WAY | Russian Federation | |
17 | Craig Tindall | Hackney GT | United Kingdom | |
18 | Daniel Steen | Græsted MTB | Denmark | |
19 | Ward Mertens | Bikeaholic MTBHA8 | Belgium | |
20 | Zbigniew Siarkowski | VOLTAGEN-MTB | Poland | |
21 | Paweł Ugarenko | PG | Poland | |
22 | Teodor Cosmin Ionescu | - | Romania | |
23 | Tomasz Fidytek | Ocynkownia Śląsk SCHC TEAM Chrzanów | Poland | |
24 | Stef Van Looveren | Willem Tell | Belgium | |
25 | Roland Markworth | DDMC Solling e.V. | Germany | |
26 | Toms Dinsbergs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
27 | Arkadiusz Gogojewicz | Asea-Wheelworx | Poland | |
28 | Tomasz Andrzejewski | Piwiarnia Gniezno MTB Team | Poland | |
29 | Tomasz Filipiuk | SISU-OWB team | Poland | |
30 | Kamil Kruszyński | SISU-OWB rowertour.com | Poland | |
31 | Tomasz Kochanowski | Bikeshop Radom | Poland | |
32 | Johan Åsebrant | u-blox | Sweden | |
33 | Paula Hinczewska | 7r Logistic Politechnika Gdańska | Poland | |
34 | Leonid Makolkin | FGM | Russian Federation | |
35 | Klimentiy Chumak | - | Russian Federation | |
36 | Tomek Lubowiecki | Poland | ||
37 | Tomasz Libera | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
38 | krystian kaczmarczyk | Poland | ||
39 | Andrzej Wisniewski | gran turismo | Poland | |
40 | Mateusz Czopek | Absolute Bikes | Poland | |
41 | Bartek Męziński | FINISHER.PL | Poland | |
42 | Przemysław Koss | Lew Lębork | Poland | |
43 | Kuba Michoński | Project: SKI | Poland | |
44 | Michał Baranowski | AdiOstry | Poland | |
45 | Grzegorz Orzeł | ETI LKKG | Poland | |
46 | Dawid Żurek | KolaŻe wyklęci | Poland | |
47 | Michal Lapihuska | MEVA - CISTY SPORT | Czech Republic |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcin Stryjeński-Syrzistie | JOY RIDE | Poland | |
2 | Kai Exner | - | Germany | |
3 | Grzegorz Kuligowski | Trybik Northwave Team | Poland | |
4 | Jarek Wójcik | Rowerowy Kampinos | Poland | |
5 | Marek Zając | --- | Poland | |
6 | Jimmy Jon Larsen | Sponz/Amaton | Denmark | |
7 | Krystian Piróg | THULE - JMP | Poland | |
8 | Illia Bozhkov | none | Ukraine | |
9 | MARCIN BORKOWSKI | Polski Klub MTB | Poland | |
10 | KRZYSZTOF PATERKA | LKK TEAM | Poland | |
11 | Kazimierz Gabrylewicz | Sie kręci | Poland | |
12 | Rune Rasmussen | Sponz mtb /RMK | Denmark | |
13 | Andy Goodwin | Flat Scania | Sweden | |
14 | Michał Bogdziewicz | Apteka Gemini | Poland | |
15 | Marcin Kudlak | MCP & Toyota Grupa Cygan | Poland | |
17 | Milan Damek | Team Bikeworld | Czech Republic | |
18 | Marcin Pastusiak | Bike Team Człuchów | Poland | |
19 | Sebastian Rogalski | Działdowo | Poland | |
20 | Paweł Farion | Orłów racing team rowertour.com | Poland | |
21 | Michał Kwiatkowski | PKO BP | Poland | |
22 | Bram Fronik | MTB Gent | Belgium | |
23 | Piotr Słupski | Metrobikes.pl | Poland | |
24 | Jeroen Brands | MTBArnhem | Netherlands | |
26 | Pim Zwart | - | Netherlands | |
27 | Piotr Czapski | Poland | ||
28 | Sandra Backman | Team She Rides | Sweden | |
29 | Joanna Grela | - | Poland | |
30 | Justas Ožiūnas | The Team | Lithuania | |
31 | Jan Fhijnbeen | 2 shades of Grey | Netherlands | |
32 | Ronald van de Belt | 2 Shades of Grey | Netherlands | |
33 | Petr Lanka | ACTIVE TOUR CYCLING TEAM | Czech Republic | |
34 | Seda Grenavtseva | Corto | Russian Federation | |
35 | Adam Adamkiewicz | Strefasportu.pl MwInvest | Poland | |
36 | Borys Kawałkowski | Mniszek | Poland | |
37 | Bernard Prusinowski | Gdynia | Poland | |
38 | Nikolai Kuzmin | Kuzmin Ski Technology | Russian Federation | |
39 | Leonid Kuzmin | Kuzmin Ski Technology AB | Sweden | |
40 | Jonas Nilsson | ckx | Sweden | |
41 | Tomasz Studziński | Image Cycling Team | Poland | |
42 | Ján Kováč | MK Canyon mafia | Slovakia (Slovak Republic) | |
43 | Marián Horšulák | MK Canyon mafia | Slovakia (Slovak Republic) | |
44 | Bartłomiej Oleszczuk | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
45 | Grzegorz Kołakowski | Bikesport Działdowo | Poland | |
46 | Sergey Akifev | Kaliningrad | Russian Federation | |
47 | Alexei Moskalenko | Лидер Кингисепп | Russian Federation | |
48 | Mikhail Vasilenko | LOYALTY POINT RACING TEAM | Russian Federation | |
49 | Paweł Widacki | Poland | ||
50 | Martin Strieženec | Bike Terror Crew | Czech Republic | |
51 | Ole Hylleberg | Viborg MTB | Denmark | |
52 | Nikolai Andreev | Russian Cycling Community | Russian Federation | |
53 | Josef Lelek | INS atelier Nachod | Czech Republic | |
54 | Peter Strenk | MK Canyon mafia | Slovakia (Slovak Republic) | |
55 | Rafał Kołakowski | Bikesport Działdowo | Poland | |
56 | Alberto Olla | Team Bikeworld | Italy | |
57 | Vittorio Serra | Team Bikeworld | Italy | |
58 | Juncu Victor | Bikeportal.md | Moldova, Republic of | |
59 | Maciej Zajko | Nocny Patrol | Poland | |
60 | Mindaugas Giraitis | Colibri cycling team | Lithuania | |
61 | Igor Stepanov | Team 3M | Russian Federation | |
62 | Rafał Lewandowski | Bikesport Działdowo | Poland | |
63 | Sandy Trautmann | Scott Bike24 MTB Team | Germany | |
64 | Niels Larsen | CK-Kronborg | Denmark | |
65 | Christian Knappe | Scott Bike24 MTB Team | Germany | |
66 | Mateusz Dominiak | Clariant Cycling | Poland | |
67 | Keith Custers | We eat tires for breakfast | Belgium | |
68 | Alexander Stark | Scott Bike24 MTB Team | Germany | |
69 | Łukasz Momot | MyBike.pl | Poland | |
70 | Cezary Żeszczyński | Dirty40 | Poland | |
71 | Danny Moritz Rasmussen | CK Kronborg | Denmark | |
72 | Michał Barczyk | Gomola Trans Airco | Poland | |
73 | Torsten Mützlitz | SCOTT Bike24 MTN Team | Germany | |
74 | Max Ahston | Stockholm CK | Sweden | |
75 | Mariusz Marszałek | KLUB KOLARSKI ŁOWICZ | Poland | |
76 | Martin Hansen Green | Team Superior Danmark | Denmark | |
77 | Karsten Hansen | Team Superior Danmark | Denmark | |
78 | Vaclav Cerny | black family | Czech Republic | |
79 | Marcin Heller | Poland | ||
80 | Maciej Piński | 7r Logistic Politechnika Gdańska | Poland | |
81 | Gediminas Labutis | DVIRATAI | Lithuania | |
82 | Konrad Gręda | NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL | Poland | |
83 | Dariusz Tiffert | Gomola Trans Airco | Poland | |
84 | Julius Juodišius | Miško mėgėjai | Poland | |
85 | Tom Verraes | Krierecrossers | Belgium | |
86 | Lars Andersen | Græsted MTB | Denmark | |
87 | Anders Bachhausen Larsen | Denmark | ||
88 | Tomáš Martinek | BIKEZA Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
89 | Morten Bernburg | Sponz MTB | Denmark | |
90 | Libor Šťasta | REGA BRNO | Czech Republic | |
91 | Kamil Pánek | DRES.CZ Bike Team | Czech Republic | |
92 | Henrik Soeberg | HMTBK Birkenstock | Denmark | |
93 | Alvin Jones | Cyclo Cymru | United Kingdom | |
94 | Lukáš Říhánek | 2V-RStym | Czech Republic | |
95 | Regina Marunde | Team SCOTT | Germany | |
96 | Sebastian Fiedler | Team SCOTT | Germany | |
97 | Łukasz Chalastra | Prema Cycling Team | Poland | |
98 | Marco Lokhorst | Polska bikers | Netherlands | |
99 | John vd Broek | Polska bikers | Netherlands | |
100 | Henk Vis | Polska bikers | Netherlands | |
101 | Gerwin v Ark | Polska bikers | Netherlands | |
102 | Ronald Pap | Polska bikers | Netherlands | |
103 | Flemming Nøraa | Kronborg | Denmark | |
104 | Lloyd Priestman | private | South Africa | |
105 | Frédéric ISCHARD | Team Velochannel.com | France | |
106 | Evgeny Pochaev | Russia Ultracycling Team | Russian Federation | |
107 | Tony Johansson | Gemini Team Italy | Italy | |
108 | Maciej Rączkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
109 | Thomas Degwerth | MTB-Sport Team Zittau / DAV Zittau | Germany | |
110 | MARCIN WICHŁACZ | Gomola Trans Airco | Poland | |
111 | Szczepan Moskała | Gomola Pack-Center | Poland | |
112 | Alexander van Ginkel | - | Netherlands | |
113 | Koen Van Mele | / | Belgium | |
114 | Mirosław Wójcik | Gomola Trans Airco | Poland | |
115 | Michał Plebanek | Gomola Trans Airco | Poland | |
116 | Corso Jasmin | DDMC Solling e.V. | Germany | |
117 | Andre Effe | DDMC Solling e.V. | Germany | |
118 | Jacek Badura | Gomola Pack-Center | Poland | |
119 | Andrzej Wytrwał | Gomola Pack-Center | Poland | |
120 | Daniel Smolarz | Gomola Pack-Center | Poland | |
121 | Sławek Bartnik | Gomola Trans Airco | Poland | |
122 | Eyal Litwin | Pinarello Warsaw | Israel | |
123 | Arturas Remeika | The Team | Lithuania | |
124 | Patrick Goos | - | Belgium | |
125 | Zoltán Fülöp | - | Hungary | |
126 | Steve Giraldo | Wacky racers | Belgium | |
127 | Dani Härginen | Team Mastervelo Finland | Finland | |
128 | Hannu Anttila | Team Mastervelo Finland | Finland | |
129 | Gavin Linfield | United Kingdom | ||
130 | Tom Naessens | MTB Gent | Belgium | |
131 | Frank Goedertier | TRAILSEEKERS | Belgium | |
132 | Rafał Jankowski | VW CENTRUM WROCŁAW | Poland | |
133 | Dries Renglé | no team | Belgium | |
134 | Preben Rasmussen | VMCC | Denmark | |
135 | Torben Doberenz | VMCC | Denmark | |
136 | Dieter Bäumer | Bioracer | Belgium | |
137 | Gijs Derksen | Beebikes Nutswerk | Netherlands | |
138 | François Evrard | Los Colos | Belgium | |
139 | Roger Edvinsson | Creme Fraiche Bicycle Club | Sweden | |
140 | Jens Germundsjö | Bålsta CK | Sweden | |
141 | Brecht Waelkens | - | Belgium | |
142 | Allan Rasmussen | CK Kronborg | Denmark | |
143 | Erik Ryckaert | mubs | Belgium | |
144 | Marius Burlega | - | Lithuania | |
145 | Thomas Tartarin | ACV Team | France | |
146 | Guillaume Rabot | ACV Team | France | |
147 | Przemysław Trojańczyk | X-Ray Devils / GE Healthcare Cycling | Poland | |
148 | Sebastien Pelé | ACV Team | France | |
149 | Jevgenij Bobrovic | Dviraciu Salonas cycling team | Lithuania | |
150 | Lars Lidegaard | Vinderup MTB | Denmark | |
151 | Lasse Bentley Gudksen | Vinderup MTB | Denmark | |
152 | Willem van Steensel | . | Netherlands | |
153 | Renaat Verbeke | Belgium | ||
154 | Marcel van de Westelaken | . | Netherlands | |
155 | Klaus Hammer | 3060 MTB | Denmark | |
156 | Bart Vanautgaerden | We eat tires for breakfast | Belgium | |
157 | Radek Šťastný | Kupkolo MTB Team Pardubice | Czech Republic | |
158 | Eli Smeyers | Team KEMPEN | Belgium | |
159 | Mads Knudsen | CK Kronborg | Denmark | |
160 | Tomáš Sýkora | Kupkolo MTB Team Pardubice | Czech Republic | |
161 | Rolf Svensson | Team Lapierre Sweden | Sweden | |
162 | Michał Suchecki | Rowerowy Squad Bike Team | Poland | |
163 | David Vanhaeke | We eat tires for breakfast | Belgium | |
164 | Nick Nijsmans | Mtb-forza | Belgium | |
165 | Robert Wermuth | CK Kronborg | Denmark | |
166 | Frank Verschaeve | Krierecrossers | Belgium | |
167 | Kollin Goetynck | Wacky racers | Belgium | |
168 | Marcin Jabłoński | Lider Team Skarżysko | Poland | |
169 | Ints Celmaraugs | Gandrs-Merida | Latvia | |
170 | Michael Landgrebe | Skovhuggeren | Denmark | |
171 | Hilde Verschaeve | Zewieties | Belgium | |
172 | Christian Bil | Wacky racers | Belgium | |
173 | Radosław Kozal | FTI Racing Team | Poland | |
174 | Adam Kula | PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM | Poland | |
175 | Jan Kaastrup | YOLO | Denmark | |
176 | Anders Christian Broberg | YOLO | Denmark | |
177 | Philippe VAN HOOF | Wacky Racers | Belgium | |
178 | Steven Dierickx | Wacky racers | Belgium | |
179 | Kevin Mortier | Wacky Racers | Belgium | |
180 | Konrad Kunicki | . | Poland | |
181 | Julian Gerhardt | Mondraker Rockets | Germany | |
182 | Stijn Denoulet | MC the Champions | Belgium | |
183 | Paulius Natalevičius | The Team | Lithuania | |
184 | Michael Schreuder | ManxShred | United Kingdom | |
185 | Mathias Hofmans | willem tell | Belgium | |
186 | Philip Ooms | Willem Tell | Belgium | |
187 | Joost van Gorkum | MB Sportswear | Netherlands | |
188 | Thomas Goedertier | De Herders | Belgium | |
189 | Adrien Dewandre | Los Colos | Belgium | |
190 | Krzysztof Piotrowski | Bikesport Działdowo/Twister Team | Poland | |
191 | Yves Wiart | Los Colos | Belgium | |
192 | Martin Leder | Raceteam Radleck | Germany | |
193 | Eric LICHTHERTE | Los Colos | Belgium | |
194 | Thibaut Hance | Los Colos | Belgium | |
195 | Darek Kurek | ABSOLUTEBIKES | Poland | |
196 | Hendrik Markworth | DDMC Solling e.V. | Germany | |
197 | Lars Messerschmidt | DDMC Solling e.V. | Germany | |
198 | Peter Majerský | HORAL Bike Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
199 | Andrea Ventrone | FreeRidersBE | Belgium | |
200 | Pascal Szekely | BikersOnFire | Belgium | |
201 | Andrzej Stadnicki | 0 | Poland | |
202 | Evgeny Sidorenko | toMotion Racing presented by Pro-cyCL | Germany | |
203 | Ivan Grenavtsev | Corto team | Russian Federation | |
204 | Vera Probst | Duo Katastrophale | Germany | |
205 | Björn Lenhard | Duo Katastrophale | Germany | |
206 | Tommy Petersen | DMK | Denmark | |
207 | Lucjan Maślana | niezrzeszony | Poland | |
208 | Alexander Korolev | mtbtula | Russian Federation | |
209 | Adam Grabara | Movlink Bike Team | Poland | |
210 | Brian Weimar | BW | Denmark | |
211 | Jeppe Sørensen | FPI | Denmark | |
212 | Soren Albertsen | Team Lågeshoppen/Uhrskov-Vine.dk | Denmark | |
213 | Patrick Anderle | Cycletec-Centurion MTB Team | Germany | |
214 | Krystian Domino | KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów | Poland | |
215 | Paweł Młyński | KGHM Huta Miedzi „Głogów" | Poland | |
216 | Wiesław Zalewski | KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów | Poland | |
217 | Jan B. Pedersen | Egon Udis nabo m. kompis | Denmark | |
218 | Rene Larsen | Dmk | Denmark | |
219 | Lars Jørgensen | DMK | Denmark | |
220 | Paweł Aleksiński | NJS MTB Włocławek | Poland | |
221 | Paweł Gomola | Gomola Pack-Center | Poland | |
222 | Dominik Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
223 | Rego Strazdiņš | Hawaii Express Scott | Latvia | |
224 | Jens Sneding | Speedy | Denmark | |
225 | Søren Nymand | HMTBK | Denmark | |
226 | Mathias Frohn | Mondraker Rockets | Germany | |
227 | Andrzej Piotrowski | TOMAZI BIKE TEAM | Poland | |
228 | Henrik Johannesson | DMK | Denmark | |
229 | Adam Michalski | TORPOL Racing Team | Poland | |
230 | Jacek Zacharewicz | Loyalty Point Racing Team | Poland | |
231 | Rasmus Harder | DMK | Denmark | |
232 | Filip Sterna | n | Poland | |
233 | Mirosław Borycki | --- | Poland | |
234 | Jacek Wilk | Poland | ||
235 | Roman Bloch | IP KWIDZYN BIKE TEAM | Poland | |
236 | Linus Holmgren | CKX | Sweden | |
237 | Daniel Lipinski | TTC Beretta Toruń | Poland | |
238 | Wolf Dieter Brandt | DDMC Solling e.V. | Germany | |
239 | Tomasz Furman | Słupsk | Poland | |
240 | Marcin Wąchnicki | Słupsk | Poland | |
241 | Paweł Góra | CT Bike | Poland | |
242 | Grzegorz Orłowicz | CT Bike | Poland | |
243 | Thomas Schmidtke | Coop Norge BIL / Nes SK | Norway | |
244 | Piotr Sadowski | LOTOS TEAM | Poland | |
245 | Piotr Truszczyński | BRAK | Poland | |
246 | Łukasz Idkowiak | Idmar Racing Team Triathlon Division | Poland | |
247 | Lauris Celitāns | Garām ejot | Latvia | |
248 | Kim Bocianski Svendsen | YOLO | Denmark | |
249 | Kim Sørensen | YOLO | Denmark | |
250 | Brian Jensen | YOLO | Denmark | |
251 | Anders Zitawi | YOLO | Denmark | |
252 | Helge Nordenhof | Egon Udis nabo m. kompis | Denmark | |
253 | Søren Heissel | Sponz MTB Center / AMATON | Denmark | |
254 | Kenneth Ottergren | Sponz MTB | Denmark | |
255 | Frank Gøttler | GMR | Denmark | |
256 | Torben Greisen | Sponz MTB | Denmark | |
257 | Marcin Urbaniak | KS Stomil Poznań | Poland | |
258 | Ania Świrkowicz | team.ase.com.pl | Poland | |
259 | Willem Dierckx | ALEA IACTA EST | Belgium | |
260 | Thomas Schmitz | RSC Rotrunner | Germany | |
261 | Radoslav Ilenčík | Cyklomax Poprad | Slovakia (Slovak Republic) | |
262 | Marek Šatanek | Cyklomax Poprad | Slovakia (Slovak Republic) | |
263 | Peter Bixe | POC | Sweden | |
264 | Marek Ciastoń | Gomola Trans Airco | Poland | |
265 | Adrian Klekowski | Orbit One Cycling | Poland | |
266 | Karol Sopoliński | SISU-OWB team | Poland | |
267 | Maciej Wojniusz | Gdynia | Poland | |
268 | Ladislav Bráz | HORAL Bike Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
269 | Kārlis Berlands | 4Cyclists | Latvia | |
270 | Thomas Bo | THC | Denmark | |
271 | Michael Vester | Vester | Norway | |
272 | Oskar Persson | Team CKX/Isostar | Sweden | |
273 | Rasmus Helmer Jensen | CK Kronborg | Denmark | |
274 | Marcin Jędraszek | mikspec.pl | Poland | |
275 | Piotr Kozlowski | Junak | Poland | |
276 | Kristaps Kancers | SPORTLAND-BOTTECCHIA | Latvia | |
277 | Jan Czapliński | Velcredo Factory Team | Poland | |
278 | Andrzej Luniak | DBK | Poland | |
279 | Alexander Lapajne | CKX | Sweden | |
280 | Adam Ptasiński | BLU Team Refleks | Poland | |
281 | Patrick Faust | Asses of Fire | Germany | |
282 | Kenneth Mørk | Egon Udis nabo m. kompis | Denmark | |
283 | Zbigniew Turczyński | Romet Faktory Team | Poland | |
284 | Björn Völcker | u-blox | Sweden | |
285 | Hanna Winberg | u-blox | Sweden | |
286 | Wouter Dierckx | VTDL | Belgium | |
287 | Patrik Larsson | CKX Cykelmagneten | Sweden | |
288 | Arno Gouweleeuw | Manivelo Wielersport | Netherlands | |
289 | Jerry Olsson | Team CKX/Isostar | Sweden | |
290 | Mattias Persson | Team CKX | Sweden | |
291 | Martin Wenhov | Team CKX/Isostar | Sweden | |
292 | John Larsson | CKX | Sweden | |
293 | Piotr Andrzejczyk | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
294 | marek kaczmarek | uks centrum nowa ruda | Poland | |
295 | Lars Storm | HMTBK | Denmark | |
296 | Björn Österberg | Team Roslin S-core | Sweden | |
297 | Stefan Larsson | Team Roslin S-core | Sweden | |
298 | Stefan Methander | Team Roslin S-Core | Sweden | |
299 | Michał Korbus | LSYP Active! | Poland | |
300 | Robin De Hauwere | De Herders | Belgium | |
301 | Mantas Masalskis | Dviratai | Lithuania | |
302 | Jan Flinch Melsen | TEAM SPONZ/BMC | Denmark | |
303 | Grzegorz Rokicki | CST 7R MTB Team | Poland | |
304 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
305 | Krzysztof Paluszek | SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
306 | Sebastian Gapiński | Bydzia Power Bike Team | Poland | |
307 | Grzegorz Możdżeń | BIKE ATELIER TEAM | Poland | |
308 | Tomasz Sośniak | CST 7R MTB Team | Poland | |
309 | Daniel Guszczak | SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER WAŁBRZYCH | Poland | |
310 | Lars Mandal Hansen | HMTBK Birkenstock | Denmark | |
311 | Łukasz Konkel | Gdańsk | Poland | |
312 | Yury Isaev | AEON SCOTT TEAM | Russian Federation | |
313 | Maxim Lobanov | VeloBryansk | Russian Federation | |
314 | Konstantins Smotrovs | Ebike | Latvia | |
315 | Tom Denuwelaere | Denuwelaere Racing Team | Belgium | |
316 | Steven De Jaegher | - | Belgium | |
317 | Dave Mortier | Damo Cycling Team | Belgium | |
318 | Dariusz Bednarczyk | BIKE ATELIER TEAM | Poland | |
319 | Artem Makii | PNPPK Perm | Russian Federation | |
320 | Tomasz Juchniewicz | CST 7R MTB Team | Poland | |
321 | Michał Gretkowski | 7r Logistic Politechnika Gdańska | Poland | |
322 | Patryk Gretkowski | 7r Logistic Politechnika Gdańska | Poland | |
323 | Ryszard Gretkowski | 7r Logistic Politechnika Gdańska | Poland | |
324 | Adéla Otevřelová | Český Těšín | Czech Republic | |
325 | Rafał Brodowski | Polski Klub MTB | Poland | |
326 | Rafal Niemczyk | Polski Klub MTB | Poland | |
327 | Martin Aasa | CK Master | Sweden | |
328 | Magnus Holger Aasa | CK Master | Sweden | |
329 | Raivis Klieders | LIZUMS | Latvia | |
330 | Britta Werners | Team CoffeeRide | Germany | |
331 | Tim Allen | Team CoffeeRide | United Kingdom | |
332 | Paweł Arciszewski | RENAULT TEAM | Poland | |
333 | Tomasz Majcher | HPE Sport | Poland | |
334 | Rune Bayer | MTB 7130+ | Denmark | |
335 | Andrius Norkevicius | COLIBRI Cycling Team | Lithuania | |
336 | Szymon Zacharski | Bike Shop Radom | Poland | |
337 | Tomasz Szycko | Festa | Poland | |
338 | Torben Juhl-Pedersen | MTB 7130+ | Denmark | |
339 | Thomas Hannibal | MTB7130+ | Denmark | |
340 | Robert Nordenhof | MTB 7130+ | Denmark | |
341 | Jens Christian Roth | Late Bloomers Cycling | Denmark | |
342 | Kasper Birkeholm Munk | Late Bloomers Cycling | Denmark | |
343 | Thomas Kyrum-Stein | Team Hareskov cykler/Late Bloomers Cycling | Denmark | |
344 | Mateusz Hanke | ABCSurf Team TREK | Poland | |
345 | Przemysław Lewandowski | Mitutoyo AZS Wratislavia | Poland | |
346 | Łukasz Gukiewicz | ABSOLUTE BIKE TEAM | Poland | |
347 | Ruben Eskildsen | viborg mtb | Denmark | |
348 | Mika Häkkinen | Team Mastervelo Finland | Finland | |
349 | Søren Mønster | 7130+ Juelsminde | Denmark | |
350 | Peter Meinert Nielsen | MTB 7130+ | Denmark | |
351 | Michał Kutyla | Absolute Bikes | Poland | |
352 | Tomasz Tuszyński | BLU Team Refleks | Poland | |
353 | Jacek Banaszewski | MILSPORT BIAŁYSTOK | Poland | |
354 | Maciej Miarka | - | Poland | |
355 | Dmitry Shaykin | no | Russian Federation | |
356 | Tomasz Stachowicz | PROMUJEMY.PL | Poland | |
357 | Jakub Gadziacki | DRON MEDIA | United Kingdom | |
358 | Wojciech Zych | PTR Dojlidy Białystok | Poland | |
359 | Jędrzej Wojnar | Lato Works | Poland | |
360 | Łukasz Pawikowski | Absolute Bikes Redingo Team | Poland |