Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Martin Fus Reapro Bike Team Czech Republic
2 Gediminas Mukas Jokers-Santa Monica Networks Lithuania
3 Tomasz Libera Xbox Bike Team Poland
4 Tomáš Kašný NAPOHODU! bike team Píšť Czech Republic
5 Anatoly Kolomeets - Russian Federation
6 Martin Aasa Föreningen Luleå Terrängcyklister Sweden
7 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
8 Michał Kwiatkowski PKO Bank Polski Poland
9 Jurgen Driesen No Name Cycling Team Belgium
10 Bart Van Den Langenbergh ZuperbikerZ Belgium
11 Tomáš Kalita Head Bike TJ Opava Czech Republic
12 Lauris Celitāns Garām ejot Latvia
13 Robert Łuczyński IGT MTB Team Poland
14 Leszek Foryś iFon Kolarz Klub Poland
15 Andre Effe DDMC Solling e.V. Germany
16 Michał Ziułek TrenujRower Team Poland
17 Piotr Jurczyk SZAMANI W TRANSIE Poland
18 PIOTR NIEWIADA Poznań Poland
19 Dariusz Ślusarz SCHIKO Dariusz Ślusarz Poland
20 Milan Holub SK Bagbike Czech Republic
21 Thomas Skov Slagelse Mtb Denmark
22 Klaus Mortensen Slagelse MTB Denmark
23 Radomír Spratek - Czech Republic
24 Michał Baranowski AdiOstry Poland
25 Jan Heinen ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
26 Adéla Otevřelová - Czech Republic
27 PIOTR SĘDECKI SĘDECKI BauMar Brothers Poland
28 Tomasz Trela RYSIANKA Team Poland
29 Peter Jasenovec SK Devinska Kobyla Slovakia (Slovak Republic)
30 Daniel Widera DDMC SOLLING e.V. Germany
31 Marcin Smus - Poland
32 Adam Grabara Rossmann Bike Team Poland
33 Adam Michalski TORPOL Racing Team Poland
34 Damian Ignaczak CCC Roland International Poland
35 Grzegorz Kołakowski Bikesport Działdowo Poland
36 Rafał Lewandowski Bikesport Działdowo Poland
37 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
38 Knut Kalbertodt Tough Guy Germany
39 Rembak Piotr Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
40 Guillem Pujols Btt triatlo lluçanes-the cyclery Spain
41 Karol Tokarczyk SAP Serwis Team Poland
42 Sebastian Kołodziej SAP Serwis TEAM Poland
43 Dariusz Bojanowski Veolia Energia Łódź Bike Team Poland
44 Paweł Kurzyca RAFAKO ORBEA MTB TEAM Poland
45 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
46 Yury Isaev AEON SCOTT TEAM Russian Federation
47 Artur Szymański LOTOS Running Team Poland
48 Daniel Baczewski LOTOS Team Poland
49 Kasper Lykkegaard KAP mtb Denmark
50 Mikael Karlsson Nordic Truckcenter-DAF Sweden
51 Kristaps Kancers SPORTLAND-BOTTECCHIA Latvia
52 Max Ahston Stockholm CK Sweden
53 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
54 Andrzej Piotrowski Tomazi Bike Team Poland
55 Dominik Paluszak Dominik Paluszak Poland
56 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
57 Katarzyna Galewicz Poland
58 Cedric Henriot Best Team Init France
59 Hendry McNicol United Kingdom
60 Andrzej Baryluk TOMAZI BIKE TEAM Poland
61 Jens Christian Wolff-Petersen - Denmark
62 Mateusz Mróz MRÓZROWERY FOLTYN TEAM Poland
63 Krzysiek Świryd ROMET Xtrbike Factory Team Poland
64 Valentijn Steenhoudt RCCM Belgium
65 Jens Sneding Speedy Denmark
66 Søren Nymand HMTBK Denmark
67 jan galle bike planet city Belgium
68 Mindaugas Žiūkas Jokers Lithuania
69 Juozas Matulevicius Velopeak Busters Lithuania
70 Tomasz Tuszyński BLU Team Refleks Poland
71 Jacek Banaszewski BLU Team Refleks Poland
72 Mateusz Wasielewski Restive Team Poland
73 Adam Ptasiński BLU Team Refleks Poland
74 Andrius Norkevicius COLIBRI Cycling Team Lithuania
75 GRZEGORZ GOLEŃ 2Gie Poland
76 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
77 Artis Žugs Hawaii Express Scott Latvia
78 Michał Neumann CST 7R MTB TEAM Poland
79 Andrej Poguda BIKEXPERT cycling team Lithuania
80 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Michał Wetoszka Geodetic Dobry Kurs TEAM Poland
2 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
3 Jarosław Kocur Kieta Centrum Rowerowe Poland
4 Artsiom Rusanenka Belarus Belarus
5 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
6 Tomek Stopczyński Punk Terror MTB Team Poland
7 Szymon Sikora TWOMARKSPORT Poland
8 Andrii Navrotskiy Felt Ukraine Ukraine
9 Tobias Reimann QUANTOR Racing Team Germany
10 Adam Biewald Team Rotwild Germany
11 Mariusz Machura Mtb Team Głuszyca Poland
12 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
13 Rasmus Niebuhr Virklund Denmark
14 Mogens Laustsen Virklund Denmark
15 Per Klitte Virklund Denmark
16 Peter Halsboe Virklund Denmark
17 Pavel Fomin CIBUNIGAS Cycling Team Russian Federation
18 Michael Kalyna Giant Ukraine Ukraine
19 Jan Zozuliński Volkswagen samochody użytkowe mtb team Poland
20 Arek Ługowski Kieta Centrum Rowerowe Poland
21 Paweł Młyński KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
22 Wiesław Zalewski KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
23 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
24 Jakub Rawicki Jaworze MTB Team Poland
25 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
26 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
27 Pawel Weber BMWKodowanie Poland
28 Tomasz Kochanowski Grupa KK Poland
29 Anastasiya Nikityuk - Russian Federation
30 Mikhail Kulikov - Russian Federation
31 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
32 Grzegorz Mzyk Adient Team / 40-latek Tychy Poland
33 Carsten Löser Bike24 Germany
34 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
35 Krzysztof Żebrowski MTB Suwałki Poland
36 Martin Turek Este Racing p/b Monton Poland
37 Emil Kruba Cryospace Olsztyn Poland
38 Calle Nelson Team Goats Sweden
39 Per Henriksson Team Goats Sweden
40 Tomasz Wirkus 2Fast4U Poland
41 Zbigniew Turczyński Poland
42 Krystian Domino KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
43 Morten Lind Brøndby Idrætsefetrskole Denmark
44 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
45 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland
46 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
47 Arkadiusz Kałuża #ibteam Poland
48 Mirosław Paździora ROMET FACTORY TEAM Poland
49 Karol Rutkowski Brak Poland
50 Konstantsin Balabanov Belarus Belarus
51 Maciej Miarka - Poland
52 Ingo Schöne Team2Beat Germany