Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Maciej Jagoda VO2max MTB Team Poland
2 Monika Kaiser Poland
3 Adrian Długokęcki RDLP Katowice Poland
4 Wojciech Syrwid Zatorze też może Poland
5 Sebastian Bogacki -- Poland
6 łukasz jeska 48 Media Bike Team Poland
7 Krzysztof Marciniak Poland
8 Łukasz Maziarek - Poland
9 Jacek Stypułkowski brak Poland
10 Oksana Sugakova --- Ukraine
11 Sylwester Rumsicki SuperDrob Bike Team Poland
12 Maciej Zielonka VO2max MTB Team Poland
13 Dominik Zacharewicz Loyalty Point Racing Team Poland
14 Patryk Mazurek Loyalty Point powered by DECATHLON Poland
15 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jacek Rydecki Gomola Trans Airco Poland
2 Norbert Jędrzejczyk nextd.pl Poland
3 Natalia Kołodziej-Skwarczyńska Gomola Trans Airco Poland
4 Małgorzata Adamczyk Gomola Trans Airco Poland
5 Mateusz Potaczek Gomola Trans Airco Poland
6 Jacek Olech MTB Świecie Poland
7 Wiktor Horszwald MCP Bike Team Poland
8 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
9 Wojciech Markiewka Gomola Trans Airco Poland
10 Paweł Gomola Gomola Trans Airco Poland
11 Jacek Sufin Gomola Trans Airco Poland
12 Łukasz Sobol Gomola Trans Airco Poland
13 Andrzej Wytrwał Gomola Trans Airco Poland
14 Witek Hubisz . Poland
15 Edyta Jakubowska-Olech MTB Świecie Poland
16 wojciech semer Gomola Trans Airco Poland
17 Piotr Mazurek Skurcze & Zakwasy Poland
18 Krzysiek Formela Skurcze & Zakwasy Poland
19 Dawid Modrzyński Skurcze & Zakwasy Poland
20 Maciej Połatyński brak Poland
21 Eduards Rēns Velotrenini Latvia Latvia
22 Ivo Ozols Velotrenini Latvia Latvia
23 Mārcis Rokjānis Velotrenini Latvia Latvia
24 Piotr BIENENDA Centrum Rowerowe Olsztyn Team Poland
25 Maciej Wiczk Nordea Triathlon Team Poland
26 German Paskovskij Danske Bank Cycling Team Lithuania
27 Sebastian Pitzschke Stropi Germany
28 Felix Stroscher Stropi Germany
29 Grzegorz Konieczny Poland
30 Marek Broz Tychy Poland
31 SEBASTIAN GŁÓWCZEWSKI VO2MAX MTB TEAM Poland
32 Gabriela Janowicz Piasecki Concept Poland
33 Karolina Chwiej Velcredo Factory Team Poland
34 Stanislovas Dabusinskas LT Lithuania
35 Tomasz Stopczyński Transport Ride Poland
36 Dominykas Vizbaras BROLIS GROUP Lithuania
37 Nerijus Rukstela Porteris Lithuania
38 Mario Dolecek Club Cofete Deportivo Germany
39 Zintis Gaspazins Velotrenini.lv Latvia