Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Łukasz Iwaszko LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
2 Andrzej Onyśko ONYX TEAM Poland
3 Dariusz Skowroński TACHO-TAKS Ewa Kubicka Poland
4 Tadeusz. Liszka Gomola Pack-Center Poland
5 Borys Szachowicz Rowerowa DOIIB Poland
6 Michał Nycz Nyludent profesjonalne ochraniacze na zęby Poland
7 Gosia Lis MATRIX MTB TEAM Poland
8 Grzegorz Lis MODECO MTB TEAM Poland
9 Tomasz Winek MTB Jedlina Zdrój Poland
10 Marcin Buczkowski LM Team JELENIA GÓRA mtb Poland
11 Aleksander Grajek Paulin System Poland
12 Jarosław Kielar SGR KORDAS Poland
13 Tomasz Majchrzak Belfegor Poland
14 Bartłomiej Smarzowski - Poland
15 Adam Wiszecki Cezary Fit Bike Poland
16 Marek Olkowski MCP TOYOTA CYGAN Poland
17 Marcin Radzyński - Poland
18 Marek Matuszewski Eu. Auto Poland
19 Wiktoria Gładosz LUKS ETB Team w Głogowie Poland
20 Sebastian Kosek Luks Etb team w Glogowie Poland
21 Michał Drozdowski #SamotnyJeździec Poland
22 Paweł Pomykała MTB Szczecin Poland
23 Adam Pająk #niemaziewania Poland
24 Tomasz Nawrocki #aszfagandadzikiteam Poland
25 Weronika Nawrocka #aszfagandadzikiteam Poland
26 Małgorzata Jakubowska AUTO LAND MTB TEAM Poland
27 Ewelina Naczk Nexus Team Poland
28 Robert Jakubowski LS Plus Recycling Team Poland
29 TOMASZ JABŁOŃSKI CHYBA MTB SZAMOCIN Poland
30 Tomasz Centała Chyba MTB Szamocin Poland
31 Tomasz Buczynski Kurpie Kadzidło Poland
32 Piotr Leciejewski GCZ TEAM Poland
33 Anna Pawlik BBT Poland
34 Jakub Ruciński KRD MTB TEAM Poland
35 Łukasz Kuźma FTI Strefa Kolarza Poland
36 Piotr Panek Immotion Specialized Skoda Gall-Icm Team Poland
37 Marcin Lamowski PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM Poland
38 Paweł Bartosiak-Semków Peugeot Niedziółka Bike Team Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Jacek Sufin Gomola Pack-Center Poland
2 Piotr Kazan Man Truck & Bus Poland
3 Paulina Kurowska PACUKCAMP TEAM Poland
4 Małgorzata Danielak PACUKCAMP TEAM Poland
5 Anna Pawluczuk PACUKCAMP TEAM Poland
6 Paulina Santus PACUKCAMP TEAM Poland
7 Grzegorz Pacuk PACUKCAMP TEAM Poland
8 Łukasz Zakrawacz ROWEROWA DOIIB Poland
9 Michał Piątek Komorniki MTB Team Poland
10 Tomasz Żak Rowerowa DOIIB Poland
11 Alicja Żak Rowerowa DOIIB Poland
12 Rafał Sosnowski Komorniki MTB Team Poland
13 Tomasz Reinholz Brygada R Poland
14 Dawid Reinholz Brygada R Poland
15 Rafal Napierała LS Plus Recycling Team Poland
16 Jacek Koszek brak Poland
17 Alice Kunicki XXX Poland
18 Przemysław Marek Komorniki MTB Team Poland
19 Jakub Błaźniak SGR KORDAS Poland
20 Paweł Ślęga As Box Bydgoszcz Poland
21 Marcin Stefański Brak Poland
22 Wojciech Surma WATAHA WILCZYCE Poland
23 Miroslaw Zajac WATAHA WILCZYCE Poland
24 Jānis Kalniņš No team Latvia
25 Paweł Augustynowicz Warszawski Klub Kolarski Poland
26 Agnieszka Zubel Brak klubu Poland
27 Ula Lewandowska DAMOVO BIKE TEAM Poland
28 Maciej Adamczyk LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
29 Bartłomiej Deba LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
30 Sebastian Rosenau LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
31 Piotr Kraiński LZS Skra Paterek IT-Ros Team Poland
32 Marcin Boratynski ------- Poland
33 Madalina Lazar LittleTractorTeam Romania
34 Cezary Węgrzyn niezrzeszony Poland