Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Arvis Engelis AdaziVelo Latvia
2 Lukas Gajdos Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
3 David Kun Riders of Hyboria Hungary
4 Zoltán Fülöp - Hungary
5 Dariusz Bojanowski Veolia Energia Łódź Bike Team Poland
6 Leszek Foryś iFon Kolarz Klub Poland
7 Robert Kubat BikeShop Radom Poland
8 Vladimír Hojdik Finančné centrum team Slovakia (Slovak Republic)
9 Daniel Drga Financne Centrum Team Slovakia (Slovak Republic)
10 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
11 Dzianis Lahutsik Belarus Belarus
12 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
13 Szymon Zacharski Bike Shop Radom Poland
14 Wojciech Mazurkiewicz GWG Poland
15 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
16 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
17 Andrzej Stadnicki 0 Poland
18 Marcin Żmuda Axis Studio SP Poland
19 Łukasz Krawczyk BorgWarner MTB Team Poland
20 Dave Mortier Damo Cycling Team Belgium
21 Martin Dupuis Team-Zaes-Rotwild Belgium
22 Tomasz Kot KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa Poland
23 Serge Asselman Brothers in sweat Belgium
24 Yahor Aliaksandrau echelon Belarus
25 Janis Bisenieks Patria Bottecchia Latvia
26 Ladislav Bráz HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
27 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team Poland
28 Julius Juodišius Miško mėgėjai/Jokers Santa Monica Networks Lithuania
29 Thomas Siemes Teuto-Warriors Germany
30 Ivan Ivanov TK MGTU Russian Federation
31 Rimas Czernialis HutchisonPorts Gdynia Team Poland
32 Radosław Roszkowiak - Poland
33 Kamil Łopatek CryoSpace MTB Team Olsztyn Poland
34 Thibaut Hance Los Colos Belgium
35 Adrien Dewandre Los Colos Belgium
36 Adrian Wawer Brak Poland
37 Kamil Łyżwa Kaczmarski Group MTB Team Poland
38 Frank Dale Pedersen First Timers Denmark
39 Roy Richardson Nomad-MTB United Kingdom
40 Robert Jazgara NETCAT Bike Team Poland
41 Simon Lebailly 0 Belgium
42 Rafał Jankowski VW CENTRUM WROCŁAW Poland
43 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
44 Pavel Fomin CIBUNIGAS Cycling Team Russian Federation
45 Maciej Skowron ROMET FACTORY TEAM Poland
46 Mikael Karlsson CK Uni Sweden Sweden
47 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
48 Jakob Gawlik Frosta Multisport Sweden
49 Tim Rees Peebles Cycling Club United Kingdom
50 Neil Veitch Nomad-MTB United Kingdom
51 Errol Kobus Kobus Peebles Triathlon Club United Kingdom
52 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Maciej Połatyński brak Poland
2 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
3 Daniel Christen sixty-sixers Switzerland
4 Pekka Niemi Porin Tarmo Finland
5 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
6 Grzegorz Półtorak GWG Poland
7 Grzegorz Gancarz GWG Poland
8 Geert Jeurissen No Belgium
9 Anders Bøen Tubakken Sykkelklubb Norway
10 Arne Andersen Klepp Cykle Club Norway
11 Thomas Nærland Bryneck Norway
12 Stig Laland Klepp Cycle Club Norway
13 Marc Drechsel Team Eastside Biker Germany
14 Thomas Mittring Team Eastside Biker Germany
15 Stefan Gottschall Team Eastside Biker Germany
16 Timo Vesalo Kuopys Finland
17 Uģis Mitrevics MTB Latvia
18 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
19 Łukasz Marzoch Ząbki Poland
20 Yurii Morozov Cadence 90 Ukraine
21 Maciej Bogaczyk Polski Klub MTB Poland
22 Dubois Frédéric ### Belgium
23 Filip Sterna Poland
24 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
25 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
26 Jakub Rawicki - Poland
27 Jędrzej Wojnar Lato Works Poland
28 Jacek Regiewicz - Poland
29 Konstantsin Balabanov echelon Belarus
30 Grzegorz Kalenko Bike Team roletki.home.pl Poland
31 Jarosław Kocur Kieta Centrum Rowerowe Poland
32 Konrad Kunicki . Poland
33 Steven De Jaegher - Belgium
34 Stijn Denoulet MC the Champions Belgium
35 Michael Haza DAV-Hazarad Germany
36 Tomáš Kozak Cyklo Atom Czech Republic
37 Martin Strieženec Bike Terror Crew Czech Republic
38 Zanda Rutkovska AdaziVelo Latvia
39 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
40 Kamil Mrowiec BIKE SALON TEAM Poland
41 Eric LICHTHERTE Los Colos Belgium
42 Krzysztof Kozdras Noteam Poland
43 Maciej Miarka - Poland
44 Michael Beiter Bramming IF Motion Denmark
45 Hans J. Mouridsen Bramming IF Motion Denmark
46 Knud Erik Karlsen First timers Denmark
47 bartek Urban STWA MTB Poland
48 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland