W celu zapisania się na zawody należy zarejestrować się bezpłatnie na stronie timetime.pl
14th edition, BESKIDY MTB TROPHY 2020 - CLASSIC distance (4 days)
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Henrik Crone Köser | bikelab.dk | Denmark | |
2 | Marcin Jabłoński | Lider Team Skarżysko | Poland | |
3 | Marek Zając | --- | Poland | |
4 | Jacek Badura | Gomola Pack-Center | Poland | |
5 | Nicholas Holdcraft | M's | Poland | |
6 | Jakub Vukelič | Force KCK Zlín | Czech Republic | |
7 | Sławek Bartnik | Gomola Trans Airco | Poland | |
8 | Marco Silva de Almeida | Marco MTB | United Kingdom | |
9 | Adam Miller | Gomola Trans Airco | Poland | |
10 | Jacek Rydecki | Gomola Trans Airco | Poland | |
11 | René Reidinger | FormatRC | Austria | |
12 | Herbert Steiger | Birnlücke Connection | Italy | |
13 | Tomasz Radziszewski | . | Poland | |
14 | Piotr Rembak | Skarżyskie Towarzystwo Cyklistów | Poland | |
15 | Piotr Niewiada | BikeVibe Team | Poland | |
16 | Krzysztof Hampelski | Gomola Pack-Center | Poland | |
17 | Agnieszka Uroda-Hampelska | Gomola Pack-Center | Poland | |
18 | Yauheni Navasad | CST 7R MTB Team | Belarus | |
19 | Marco Fernandes | Team BCF - Algarve Bike Challenge | Portugal | |
20 | Łukasz Maziarek | KAMARO SPORT LINE | Poland | |
21 | Piotr Łudzik | Lider Team Skarżysko | Poland | |
22 | Martin Imrich | MTbiker.sk | Slovakia (Slovak Republic) | |
23 | Rafał Lewandowski | Bikesport Działdowo | Poland | |
24 | Michael Jensen | Kalundborg CC | Denmark | |
25 | Linus Holmgren | CKX | Sweden | |
26 | Krzysztof Sobczak | Geodetic Dobry Kurs TEAM | Poland | |
27 | Marcin Skowronek | MTB Frontex | Poland | |
28 | Michał Neumann | CST 7R MTB TEAM | Poland | |
29 | Damian Kagoń | Leader Fox MTB Team | Poland | |
30 | Peter Hermann | FIREBIKE HANDELSHOF | Germany | |
31 | Tomek Breś | PTR Dojlidy | Poland | |
32 | Danny Alfus | Bike-Sport Bad Salzdetfurth e.V. | Germany | |
33 | Łukasz Budzyn | LUBAR MTB TEAM | Poland | |
34 | Zigmunds Nurža | AdaziVelo | Latvia | |
35 | Lennard Heidenreich | Merida Bikes | Germany | |
36 | Rémi JOUANNIN | xc couronne | France | |
37 | Grzegorz Koguciuk | Koguciki | Poland | |
38 | Janis Melgailis | Kekava MTB | Latvia | |
39 | Lars Mejlholm | Blokhus MTB udlejning | Denmark | |
40 | Tomasz Stachowicz | PROMUJEMY.PL | Poland | |
41 | Libor Šťasta Šťasta | REGA team | Czech Republic | |
42 | Kamil Pánek | DRES.CZ Bike Team | Czech Republic | |
43 | Martin Aasa | CK Master | Sweden | |
44 | Przemysław Strzałkowski | Zespół Mechanizmu Korbowego | Poland | |
45 | Paulius Kurlavičius | S-Sportas | Lithuania | |
46 | Daan Deckers | Los Locos | Netherlands | |
47 | Piotr Uhruski | - | Poland | |
48 | Berton Massimo | Acido lattico team | Italy | |
49 | Maykel Van der pennen | Fanatixc MTB team | Netherlands | |
50 | Frank Dirks | Solo | Netherlands | |
51 | Dariusz Bojanowski | Veolia Energia Łódź Bike Team | Poland | |
52 | Leszek Foryś | iFon Kolarz Klub | Poland | |
53 | Marcin Sarkowicz | Scs Osoz Racing Team | Poland | |
54 | Dzianis Lahutsik | N/A | Belarus | |
55 | Konstantins Smotrovs | Ebike | Latvia | |
56 | Wojciech Mazurkiewicz | GWG | Poland | |
57 | Tomasz Kot | KS Wielkopolska Szkoła Narciarstwa | Poland | |
58 | Serge Asselman | Brothers in sweat | Belgium | |
59 | Yahor Aliaksandrau | echelon | Belarus | |
60 | Janis Bisenieks | Patria Bottecchia | Latvia | |
61 | Ladislav Bráz | HORAL Bike Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
62 | Thomas Siemes | Teuto-Warriors | Germany | |
63 | Ivan Ivanov | TK MGTU | Russian Federation | |
64 | Rimas Czernialis | HutchisonPorts Gdynia Team | Poland | |
65 | Radosław Roszkowiak | - | Poland | |
66 | Kamil Łopatek | CryoSpace MTB Team Olsztyn | Poland | |
67 | Thibaut Hance | Los Colos | Belgium | |
68 | Adrian Wawer | Brak | Poland | |
69 | Kamil Łyżwa | Kaczmarski Group MTB Team | Poland | |
70 | Roy Richardson | Nomad-MTB | United Kingdom | |
71 | Simon Lebailly | 0 | Belgium | |
72 | Pavel Fomin | CIBUNIGAS Cycling Team | Russian Federation | |
73 | Mikael Karlsson | Swedish Vikings Allebike | Sweden | |
74 | Jakob Gawlik | Frosta Multisport | Sweden | |
75 | Tim Rees | Peebles Cycling Club | United Kingdom | |
76 | Errol Kobus | Nomad MTB | United Kingdom |
LP | Imię i nazwisko | Klub/firma | Kraj | |
---|---|---|---|---|
1 | Marcelo Perim | Cavalaria Team | France | |
2 | Krzysztof Latoszek | Tomica Coaching | Poland | |
3 | Bartłomiej Piechocki | NO HOPE | Poland | |
4 | Miłosz Nowicki | Nowicki Advisory | Poland | |
5 | Vadim Khrushchov | SmooveBYTeam | Belarus | |
6 | Zbigniew Turczyński | Romet Faktory Team | Poland | |
7 | Bernanrd Hansotte | cyclo club marcel | Belgium | |
8 | Asa Dalhielm | Västerås CK | Sweden | |
9 | Pär Dalhielm | KIA Cycling Team | Sweden | |
10 | Eryk Gomoński | DT4YOU TEAM | Poland | |
11 | Gracjan Stankiewicz | DT4YOU TEAM | Poland | |
12 | Maciej Rączkiewicz | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
13 | Nils Jacobsson | Team Albert MTB | Sweden | |
14 | Patrick Strobich | Nora Racing Team | Austria | |
15 | Lech Kawecki | BRC | Poland | |
16 | Calle Nelson | Team Goats | Sweden | |
17 | Per Henriksson | Team Goats | Sweden | |
18 | Marcin Stryjeński-Syrzistie | JOY RIDE | Poland | |
19 | Michał Felon | ZdrowyRower Team | Poland | |
20 | Krzysztof Mielczarek | SRS Szczecinek | Poland | |
21 | Marcin Hemperek | SRS Szczecinek | Poland | |
22 | Jarek Wójcik | Rowerowy Kampinos | Poland | |
23 | Bartek Męziński | FINISHER.PL | Poland | |
24 | Kasia Laskowska | Finisher.pl | Poland | |
25 | jonas lindkvist | Frosta Multisport | Sweden | |
26 | Alexander Lapajne | CKX | Sweden | |
27 | Maciej ZIĘBA | Meble Art Designe | Poland | |
28 | Peter Olin | The Dirt Duo | Sweden | |
29 | Krzysztof Rodziewicz | MebleArtDesign Team | Poland | |
30 | Florian Altenberger | Birnlücke Connection | Austria | |
31 | Andreas Steiger | Birnlücke Connection | Italy | |
32 | Tomáš Martinek | BIKEZA Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
33 | Wojciech Sendecki | LIDER TEAM SKARŻYSKO | Poland | |
34 | Mariusz Różański | BikeShop Radom | Poland | |
35 | Jacek Rządca | Tetra Pak | Poland | |
36 | Tom Deburchgrave | - | Belgium | |
37 | David Gorremans | - | Belgium | |
38 | Leo Kundzicz | EPO | Poland | |
39 | Jakub Kaczyński | EPO | Poland | |
40 | Nick Heuring | NG Flandriens | Belgium | |
41 | Koen De Deckere | NG Flandriens | Belgium | |
42 | Bruno Cortebeeck | NG Flandriens | Belgium | |
43 | Andrius Jukna | - | Lithuania | |
44 | Julien Delaet | Hot Wheelz Specialized Racing Team | Belgium | |
45 | Renat Nurzyanov | Russian Federation | ||
46 | Andy Smith | AngloDutch | United Kingdom | |
47 | Bastiaan Dickhoff | AngloDutch | Netherlands | |
48 | Paweł Weber | Kibolski KS | Poland | |
49 | Łukasz Chmielarz | KONTUREK | Poland | |
50 | Karol Gwizdała | SPORTEVO / ADVA | Poland | |
51 | Michał Kieś | Alchimica Polska | Poland | |
52 | Piotr Andrzejczyk | Dachland Centrum Rowerowe Olsztyn | Poland | |
53 | Emmanuel Delstanche | Ciclismo en Guate | Belgium | |
54 | Kim Mikkelsen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
55 | Mateusz Hoppe | ABCSurf Team TREK | Poland | |
56 | Mateusz Hanke | ABCSurf Team TREK | Poland | |
57 | Mikołaj Darmosz | BIKEHEAD TEAM | Poland | |
58 | Tejs Jansen | Team Pedal Storm | Denmark | |
59 | Klaus Kristiansen | Team Pedal Storm | Denmark | |
60 | Thomas Klemmensen | Team Pedal Storm | Denmark | |
61 | Adam Platts | VC Londres | United Kingdom | |
62 | Roberts Draugs | HAWAII EXPRESS SCOTT | Latvia | |
63 | Erik Muldbjerg Sørensen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
64 | Piotr Wojdyło | Cellfast Mtb Team-rowerplus.pl | Poland | |
65 | Tomek Szymański | Rowerowy Kampinos | Poland | |
66 | Lasse Stouby Kristjansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
67 | Allan Blach | Mountainbike Club Vejle. DK | Denmark | |
68 | Grzegorz Kasiński | Cyklon Proal Team | Poland | |
69 | Piotr Pojawis | KSPO Dentinea 1A | Poland | |
70 | John Terp | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
71 | Gert Spangsberg | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
72 | Simon K. Christiansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
73 | Jakob Madsen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
74 | Jan Hansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
75 | jens andersen | mountainbike club vejle | Denmark | |
76 | Christian la Cour | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
77 | Per olsen | MCV - Mountainbike club Vejle | Denmark | |
78 | Matthias König | DIMB Racingteam | Germany | |
79 | Christoffer Wulff | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
80 | Brian Lykke Hansen | Mountainbike Club Vejle | Denmark | |
81 | Katarzyna Galewicz | Poland | ||
82 | Artis Žugs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
83 | Dawid Żebrowski | Mtb Kyndra | Poland | |
84 | Andrey Dianov | Svetlogorsk | Russian Federation | |
85 | Rego Strazdiņš | Hawaii Express Scott | Latvia | |
86 | Dave Kwerreveld | FTC Wenters | Netherlands | |
87 | Marko Dokter | FTC Wenters | Netherlands | |
88 | Arjan Vaartjes | FTC Wenters | Netherlands | |
89 | Paweł Kurzyca | 🚀 | Poland | |
90 | Marcin Bożko | ORŁÓW RACING TEAM | Poland | |
91 | Agnieszka Bożko | ORŁÓW RACING TEAM | Poland | |
92 | Lowies jerome | matix team | Belgium | |
93 | Paweł Gołębicki | Torus Grom Gdańsk | Poland | |
94 | Algimantas Janusauskas | ChainPunk | Lithuania | |
95 | Wojciech Mazurkiewicz | WMT | Poland | |
96 | Henrik Madsen | Vmcc | Denmark | |
97 | Henrik Grimmeshave | Vmcc | Denmark | |
98 | Paweł Farion | Orłów racing team rowertour.com | Poland | |
99 | Tamás Kovács | Mesterbike 575 Team | Hungary | |
100 | Ailar Kiristaja | Velo Clubbers | Estonia | |
101 | Age Jaanimets | Haaslava MTB | Estonia | |
102 | Tobias Guggemos | Brand Riders | Germany | |
103 | Péter Boda | Bringabanda SC | Hungary | |
104 | Piotr Gajewski | Movlink Bike Team | Poland | |
105 | Adam Grabara | Movlink Bike Team | Poland | |
106 | Arvis Eņģelis | ĀdažiVelo / KS Sportaklubs | Latvia | |
107 | Lukas Gajdos | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
108 | David Kun | Riders of Hyboria | Hungary | |
109 | Zoltán Fülöp | - | Hungary | |
110 | Maciej Połatyński | brak | Poland | |
111 | Piotr Sadowski | LOTOS TEAM | Poland | |
112 | Robert Kubat | BikeShop Radom | Poland | |
113 | Daniel Christen | sixty-sixers | Switzerland | |
114 | Vladimír Hojdik | Finančné centrum team | Slovakia (Slovak Republic) | |
115 | Daniel Drga | Financne Centrum Team | Slovakia (Slovak Republic) | |
116 | Pekka Niemi | Porin Tarmo | Finland | |
117 | Sławomir Wnuk | Pedalada de Manana | Poland | |
118 | Grzegorz Półtorak | Lupus Cycling | Poland | |
119 | Grzegorz Gancarz | Lupus Cycling | Poland | |
120 | Geert Jeurissen | No | Belgium | |
121 | Szymon Zacharski | Bike Shop Radom | Poland | |
122 | Anders Bøen | Tubakken Sykkelklubb | Norway | |
123 | Arne Andersen | Klepp Cykle Club | Norway | |
124 | Thomas Nærland | Bryneck | Norway | |
125 | Stig Laland | Klepp Cycle Club | Norway | |
126 | Artem Makii | PNPPK Perm | Russian Federation | |
127 | Andrzej Jackowski | CELLFAST MTB TEAM | Poland | |
128 | Andrzej Stadnicki | 0 | Poland | |
129 | Marc Drechsel | Team Eastside Biker | Germany | |
130 | Thomas Mittring | Team Eastside Biker | Germany | |
131 | Stefan Gottschall | Team Eastside Biker | Germany | |
132 | Lukáš Říhánek | 2V BIKERS | Czech Republic | |
133 | Łukasz Marzoch | Nomad-MTB | Poland | |
134 | Dave Mortier | Damo Cycling Team | Belgium | |
135 | Yurii Morozov | Cadence 90 | Ukraine | |
136 | Maciej Bogaczyk | Polski Klub MTB | Poland | |
137 | Frédéric Dubois | SDRbike | Belgium | |
138 | Martin Dupuis | Team-Zaes-Rotwild | Belgium | |
139 | Filip Sterna | n | Poland | |
140 | Grzegorz Wielbiński | ADVA Optical Networking | Poland | |
141 | Mirosław Borycki | --- | Poland | |
142 | Jakub Rawicki | - | Poland | |
143 | Jędrzej Wojnar | Lato Works | Poland | |
144 | Jacek Regiewicz | - | Poland | |
145 | Kanstantsin Balabanau | echelon | Poland | |
146 | Grzegorz Kalenko | Bike Team roletki.home.pl | Poland | |
147 | Jarosław Kocur | Kieta Centrum Rowerowe | Poland | |
148 | Konrad Kunicki | . | Poland | |
149 | Steven De Jaegher | - | Belgium | |
150 | Stijn Denoulet | MC the Champions | Belgium | |
151 | Bartłomiej Oleszczuk | RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team | Poland | |
152 | Michael Haza | DAV-Hazarad | Germany | |
153 | Julius Juodišius | Miško mėgėjai | Poland | |
154 | Tomáš Kozak | Cyklo Atom | Czech Republic | |
155 | Martin Strieženec | Bike Terror Crew | Czech Republic | |
156 | Zanda Rutkovska | AdaziVelo | Latvia | |
157 | Piotr Pyra Kaszubiak | KS STOMIL POZNAŃ | Poland | |
158 | Adrien Dewandre | Los Colos | Belgium | |
159 | Kamil Mrowiec | BIKE SALON TEAM | Poland | |
160 | Eric LICHTHERTE | Los Colos | Belgium | |
161 | Krzysztof Kozdras | Noteam | Poland | |
162 | Maciej Miarka | - | Poland | |
163 | Robert Jazgara | NETCAT Bike Team | Poland | |
164 | Michael Beiter | Bramming IF Motion | Denmark | |
165 | Hans J. Mouridsen | Bramming IF Motion | Denmark | |
166 | Rafał Jankowski | VW CENTRUM WROCŁAW | Poland | |
167 | Toms Dinsbergs | Hawaii Express Scott | Latvia | |
168 | Maciej Skowron | Mitsubishi Materials MTB Team | Poland | |
169 | Rafał Sambor | Ubungu Team | Poland | |
170 | bartek Urban | STWA MTB | Poland | |
171 | Jakub Piszczek | MMP Bochnia | Poland | |
172 | Neil Veitch | Nomad-MTB | United Kingdom | |
173 | Adam Kula | PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM | Poland |