Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Pet Ryabinin Ramenskoe Russian Federation
2 Piotr Łudzik Kamaro Sport Line Skarżysko-Kamienna Poland
3 TOMASZ BRYCKI TOMAZI BIKE TEAM Poland
4 MARCIN BORKOWSKI Polski Klub MTB Poland
5 IEVHEN SHYLOV Ukraine
6 Jarosław Hałas bikeBoard Poland
7 Rita Malinkiewicz CST 7R MTB TEAM Poland
8 Josef Lelek INS atelier Nachod Czech Republic
9 Anna Baturina Ukraine
10 Pavel Chabinsky wildberries.ru Russian Federation
11 Ivo Ráb Kuřim mtb Czech Republic
12 Maciej Kubicz Absolute Bikes Team Poland
13 Jozef Heglas Velocity Slovakia (Slovak Republic)
14 Clive Caldwell VTT United Kingdom
15 Ivan Grenavtsev Corto team Russian Federation
16 Seda Grenavtseva Corto Russian Federation
17 Paweł Bukalski Baran Cycling Team Poland
18 Krzysztof Wieczorkowski bez klubu Poland
19 Kim Eichen Eichen DMK Denmark
20 Marcin Sarkowicz Scs Osoz Racing Team Poland
21 Mattias Israelsson Ck Lunedi Sweden
22 Mateusz Wasielewski Restive Team Poland
23 Lonnie Jensen Ridge Cycling Sweden
24 Mariusz Chyła REAL-64 sto Poland
25 Gareth Roberts Bryniau MTB United Kingdom
26 Erik Visscher TCHWV Netherlands
27 Robert Rutkowski DOMAX RACING TEAM Poland
28 Joost Dechering Bike2Build Netherlands
29 Michał Bogdziewicz Apteka Gemini Poland
30 Žilvinas Naujalis Jokers Lithuania
31 GRZEGORZ GOLEŃ 2Gie Poland
32 Adam Głowacki evo-bike Poland
33 Andrius Liškus MontisMagia Lithuania
34 Piotr Berdzik IMmotion Specialized Skoda GALL-ICM Team Poland
35 Thomas Bleibaum Bleibaum Teuto-Warriors Germany
36 Paweł Szlęk PM RIDER TEAM Poland
37 Michał Rosiński Warszawa Poland
38 Tomasz Tuszyński BLU Team Refleks Poland
39 Lars Jørgensen DMK Denmark
40 Hendry McNicol United Kingdom
41 Strøbæk Anette Denmark
42 Rolf Svensson Team Lapierre Sweden Sweden
43 martin Hansen Green Team Superior Danmark Denmark
44 Marek Małecki MTB TEAM EŁK Poland
45 Alexandre Wauters Belgium Mountain Bikers Belgium
46 Łukasz Pańko Erkado Racing Team Poland
47 Oskar Pluciński Erkado Racing Team Poland
48 Strøbæk Thomas Denmark
49 Daniel Lipinski TTC Beretta Toruń Poland
50 Alexei Moskalenko Лидер Кингисепп Russian Federation
51 Peter Algebäck Void Cycling Sweden
52 Henrik Crone Köser bikelab.dk Denmark
53 Yury A Shkurenko (GAGARIN Y.A.) AEON Russian Federation
54 Davi Cabral Rosa AB Bike & Fitness / Endorphhine Brazil
55 Łukasz Krawczyk Implos MTB Team Poland
56 Łukasz Wójciak Plewiska Poland
57 José Narra Salta Pocinhas Afghanistan
58 Ole Hylleberg Viborg MTB Denmark
59 Karsten Hansen Team Søften Denmark
60 Valerio rossi team bike Italy
61 Mantas Jasiulevičius Colibri cycling team Lithuania
62 SERGEY SAVIN Russian Federation
63 Marcin Jabłoński Kamaro Sport Line Skarżysko Kamienna Poland
64 Joanna Grela - Poland
65 Ridas Karaška Velomanija - Koldas Lithuania
66 Kasper Birkeholm Munk Late Bloomers Cycling Denmark
67 Rune Rasmussen Rmk Denmark
68 Thomas Kyrum-Stein Team Hareskov cykler/Late Bloomers Cycling Denmark
69 Maciej Kasprzak KSPO brakeparts.pl Poland
70 Tomir Żukotyński Wheel Brothers Poland
71 Björn Österberg Team Roslin S-core Sweden
72 Tomasz Wołyński SuperSportowy Team Poland
73 Rafał Sambor Ubungu Team Poland
74 Martin Hansen Green Team Superior Denmark Denmark
75 Bartosz Chrześciański Cycliści Poland
76 Oskar Szlachta Stojaki Poland
77 Roman Baytsur redBike Russian Federation
78 Łukasz Gukiewicz ABSOLUTE BIKE TEAM Poland
79 Stefan Larsson Team Roslin S-core Sweden

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Krzysztof Miezio Bliska Team Poland
2 Jakub Skorupski WeSavvy Poland Poland
3 Jaroslaw Płończak Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team Poland
4 Umar Akbar DMK Denmark
5 Artur Kozak Polski Klub MTB Poland
6 MARCIN WICHŁACZ Gomola Trans Airco Poland
7 Damian Pertek Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team Poland
8 Kazimierz Gabrylewicz MTB Team Ełk Poland
9 Rene Sarabia Johannsen - Denmark
10 Daniel Majkowski FTI Racing Team Poland
11 Jarek Wójcik Trybiki 104 Poland
12 Frank Buraus anders-laufrad.de Germany
13 Maciek Biniszewski Leopard.waw.pl Poland
14 Dariusz Batek CST 7R MTB Team Poland
15 Michał Kucewicz CST 7R MTB TEAM Poland
16 Ahti Mardo Amps Estonia
17 Przemysław Lewandowski MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW Poland
18 Jens Aagaard Team PRONGHORN RACING Denmark
19 Bartłomiej Oleszczuk RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers TP-Link Team Poland
20 Lars Storm HMTBK Denmark
21 Marek Zając MayerSport.pl Poland
22 Michael Landgrebe Skovhuggeren Denmark
23 Grzegorz Filary Poland
24 PAWEL GACA METRO NIERUCHOMOSCI Poland
25 zbigniew Wizner Poland
26 Jan Cirut Olsztyńskie Ustawki Szosowe Poland
27 Martin Strieženec Bike terror crew Czech Republic
28 Andre Effe DDMC Solling e.V. Germany
29 Maksim Shchedrin STOLYAROV TEAM Russian Federation
30 Kamil Bućko ALUMEX ALD MTB TEAM Poland
31 Marko Grahli BK Ciklus Croatia (Hrvatska)
32 Sławek Bartnik Gomola Trans Airco Poland
33 Jesper Skotte Christiansen VMCC/TK Denmark
34 Kenneth Søe Smed VMCC/TK Denmark
35 Per Strandstoft Middelfart Strib MTB Denmark
36 Vedran Berkovic BK Ciklus Croatia (Hrvatska)
37 Martin Dupuis Team-Zaes-Rotwild Belgium
38 Péter Boda Mesterbike 575 Team Hungary
39 Jan Serup Persson Sponz MTB Center /AMATON Denmark
40 Marie Peukert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Peine Germany
41 Mariusz Marszałek KLUB KOLARSKI ŁOWICZ Poland
42 Fabio Giuliani Castel Trosino Superbike Italy
43 Dario De Santis Castel Trosino Superbike Italy
44 Boris Pavlov 4x4 off-road Russian Federation
45 Massimo Sergiacomi Castel Trosino Superbike Italy
46 Luigi Luzi Castel Trosino Superbike Italy
47 testa giuseppe asd casteltrosino superbike Italy
48 matellicani andrea asd cral angelini ancona Italy
49 Jonas Gelzinis IMPULS Lithuania
50 EMilio Gaspari Castel Trosino Superbike Italy
51 Kamil Kruszyński TTC Beretta Toruń Poland
52 Povilas Trimailovas Dviratai-Daistatus Lithuania
53 Carsten Löser Germany
54 Michael Glargaard Sponz MTB Center / AMATON Denmark
55 Per Vincentz DMK Denmark
56 Stefan Vaes GRANFONDOTEAM Belgium
57 Stefan Achten GRANFONDOTEAM.be Belgium
58 Olivier Troubleyn GRANFONDOTEAM Belgium
59 Kristof Abs GRANFONDOTEAM Belgium
60 Jurgen Szrek GRANFONDOTEAM Belgium
61 Arnoldas Valiauga Colibri Cycling Team Lithuania
62 Paulius Natalevičius FOCUS Vilnius Lithuania
63 Jesper Henriksen DMK Denmark
64 Marek Ciastoń Gomola Trans Airco Poland
65 Wojciech Zych PTR Dojlidy Białystok Poland
66 Rafał Czyżewski MTB Poland
67 Lars Christoffersen Sponz MTB Denmark
68 Lars Andersen Græsted MTB Denmark
69 Jens Christian Wolff-Petersen - Denmark
70 Jørgen Michael Jensen Kalundborg CC Denmark
71 Jens Sneding Speedy Denmark
72 Lars Døssing Murerfirmaet Døssing Denmark
73 Paweł Farion Orłów racing team rowertour.com Poland
74 Martin Kovacik Velocity Slovakia (Slovak Republic)
75 Eimantas Gudiškis Colibri Cycling Team Lithuania
76 Darek Wierzbicki Gomola Trans Airco Poland
77 Bożena Gomułka Quest Women Team Poland
78 Paweł Gomola Gomola Trans Airco Poland
79 Bartłomiej Bednarski 24Bike.pl Poland
80 Martin Imrich MTbiker.sk Slovakia (Slovak Republic)
81 Tomasz Libera Xbox Bike Team Poland
82 Michał Kwiatkowski PKO Bank Polski Poland
83 Morten Rahbek Kreilgaard Cykling Odense Denmark
84 Jørgen Løkkegaard Nyborg Cykle Klub Denmark
85 Tom Jensen Sponz MTB Center / AMATON Denmark
86 Søren Kjerulf LarsenBilsalg.dk Denmark
87 Stefan Due Sponz MTB Denmark
88 Henrik Muldorff Frellsen - Denmark
89 Jesper Vilstrup Thomsen Team Meget Tunge Ben Denmark
90 Henrik Rosenkrantz Hjertsted Thelin Sponz MTB Center Denmark
91 Kim Pliniussen TEAM MEGET TUNGE BEN Denmark
92 Jimmy Jon Larsen Sponz/Amaton Denmark
93 Torben Andersson Næsby Cykelmotion Denmark
94 Dennis Mejlsbom Team Hareskov Cykler Denmark
95 Bart Vandenbergh Op Taid Drinken Belgium
96 Bram Mermans Op Taid Drinken Belgium
97 Jędrzej Wojnar Lato Works Poland
98 Mikael Karlsson Nordic Truckcenter-DAF Sweden
99 Mikael Andersson Carbon8 Racing Team Sweden
100 Magnus Linderoth Karlskrona CK Sweden
101 Andreas Rosén Karlskrona CK Sweden
102 Matouš Suchomel Kupkolo MTB team Pardubice Czech Republic
103 Milan Dunda Kupkolo MTB team Pardubice Czech Republic
104 Petr Pibyl Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
105 Johan Bournonville Carbon8 Racing Team Sweden
106 Andreas Fransson Steinwandt Karlskrona CK Sweden
107 Marko Trutschel MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
108 Ales Hribal Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
109 Aleš Krpata Krpata Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
110 Stan van den Brand Los Locos Netherlands
111 Simon Lebailly 0 Belgium
112 Frederik Van den Meerschaut Fire Team Gent Belgium
113 Alar Reiska HRK Estonia
114 Michal Kment Kupkolo MTB team Pardubice Czech Republic
115 Yuri Chernov Lyubertsy Russian Federation
116 Rick Van der Sande Tel&co Cycling Team Belgium
117 Paweł Rybak Sunrise System Poland
118 Kamil Pánek DRES.CZ Bike Team Czech Republic
119 Libor Šťasta REGA BRNO Czech Republic
120 Konstantins Smotrovs ebikeMachine Latvia
121 Alexander Korolev mtbtula Russian Federation
122 Martin Briegnitz MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
123 Marco Velser MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Germany
124 Artsiom Rusanenka Belarus Belarus
125 Uģis Mitrevics MTB Latvia
126 Olaf Flechtner MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust von 1890 e.V. Germany
127 Monika Eggert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
128 Frank Eggert MTB Eulenexpress des RSC Wanderlust v. 1890 e.V. Germany
129 Henrik Grønlund Bikefever Racing Team Denmark
130 Tune Bechgaard Bikefever racingteam Denmark
131 Stefan Heyn Bikefever racingteam Denmark
132 Jacek Badura Gomola Trans Airco Poland
133 Tomáš Martinek BIKEZA Team Slovakia (Slovak Republic)
134 Henning Krudt TRI4 Denmark
135 Igor Gordienko Go Igoryok Russian Federation
136 Andrey Anisimov Velogearance Russian Federation
137 Rafał Stępień Go Sport Ak-Sped Poland
138 Maciej Kocon Polski Klub MTB Poland
139 Artur Juszczak Tomazi Bike Jastrzębie Zdrój Poland
140 Anne Bødker Shaka Windsurf Denmark
141 Piotr Pakuła GOOD RIDE Poland
142 Jacek Dereziński MBank Poland
143 Calle Stenberg Magnusberg Sweden
144 Carl Magnusson Magnusberg Sweden
145 Søren Damm Portugale Denmark
146 Dennis Pedersen Portugale Denmark
147 Ignace Helssen Kapels Verzet Belgium
148 Yvan Helssen Kapels Verzet Belgium
149 Morten Lind Brøndby Idrætsefterskole Denmark
150 Daniel Klein Kristensen Brøndby Idrætsefterskole Denmark
151 Radek Šťastný Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
152 Ole Bech-Hansen CKL-Denmark Denmark
153 Thomas Ahlmark Team Rolsted Viborg Denmark
154 Tarmo Neemela Amps-Extreme Estonia
155 Kuldar Reiljan velo clubbers Estonia
156 Jan Heinen ABC (Arnhemse Bagger Club) Netherlands
157 Bartek Męziński FINISHER.PL Poland
158 Alexander Scott Monkeylander Sweden
159 Julien Delaet Hot Wheelz Specialized Racing Team Belgium
160 Tomáš Sýkora Kupkolo MTB Team Pardubice Czech Republic
161 Tomasz Wadowski Tczewski Klub Rowerowy Poland
162 Ilya Ryazantsev Aram-Zam-Zam MTB Austria
163 Andrey Dianov loyalty point racing team (powered by hotel zamek ryn) Poland
164 Pavel Dementyev PIN-MIX RACING Russian Federation
165 Iwan Szalnew PIN-MIX RACING Russian Federation
166 Konstantin Shestov PIN-MIX RACING Russian Federation
167 Andrzej Stadnicki 0 Poland
168 Marcin Urbaniak Colex Racing Team Poland
169 Bjorn De Roo Fire Team Gent Belgium
170 Daan Deckers Los Locos Netherlands
171 Maykel Van der pennen Fanatixc MTB team Netherlands
172 Rob Velden Los Locos Netherlands
173 Ivan Kornoukhov Aram-Zam-Zam MTB Russian Federation
174 Alejandro Malaxetxebarria fardo´s Spain
175 Egils Lejaskrauklis just4fun Latvia
176 Piotr Bajda New Age Fitness - SklepRowerowy.pl Poland
177 Alexey Azizov Aram-Zam-Zam MTB Russian Federation
178 Kasper Rosenborg HMTBK Denmark
179 Peter Pienkowski noteam Poland
180 Lieven Steenhoudt Raketmannen Belgium
181 jan galle bike planet city Belgium
182 Sławomir Wnuk Pedalada de Manana Poland
183 Berton Massimo Acido lattico team Italy
184 Geoffrey de Ketelaere gent fire team Belgium
185 Raoul De Decker Gent fire team Belgium
186 Rasmus Damsgaard Garage Shoppen Denmark
187 Sergey Gizatulin Alatau Cycling Kazakhstan
188 Giedrius Baliutavičius Pro4mance.eu Netherlands
189 Alexandr Pugachev Alatau Racing Team Kazakhstan
190 Galymzhan Torgautov Alatau Cycling Kazakhstan
191 Robert Jess Xocc-7130 Denmark
192 Artur Gontarz FESTA Poland
193 Jimmi Schöndorff HMTBK, Man with the green helmet..:) Denmark
194 Jan Maarten Vrolijk Happy Netherlands
195 Yahor Aliaksandrau ramkiopt.by Belarus
196 Piotr Kozłowski Szczecin Poland
197 Jonas Nilsson ckx Sweden
198 Mikołaj Darmosz Bikehead MTB Team Poland
199 Martin Fus Reapro Bike Team Czech Republic
200 Lauris Celitāns Garām ejot Latvia
201 Vladimir Gnedovskii ArcadaSport.ru Russian Federation
202 Zoltán Fülöp - Hungary
203 David Kun Riders of Hyboria Hungary
204 Grzegorz Koguciuk PRESSING BIKE-SYSTEM ICE-WENT TEAM Poland
205 Tomasz Kochanowski BikeShop Radom Poland
206 Tim Vijverman vivi Belgium
207 Ingrīda Šmite Baldones velokomanda Latvia
208 Poul Sørensen GarageShoppen Denmark
209 Paweł Kurzyca RAFAKO ORBEA MTB TEAM Poland
210 Paweł Kowalkowski Cryospace Olsztyn Poland
211 Vladi Pokobova None Belgium
212 stijn verstraeten gent fire team Belgium
213 Michał Sadowski P3M Solutions Poland
214 Igor Wypijewski Festa Poland
215 Adam Konopski KolaŻe Wyklęci Poland
216 Adam Grabara Rossmann Bike Team Poland
217 Bart Van Hauteghem METAL MILITIA Belgium
218 Bob Hannes balenboys Belgium
219 stef de vries balenboys Belgium
220 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
221 Marcin Stryjeński-Syrzistie JOY RIDE Poland
222 Mikkel Harbo Old cranks Denmark
223 Carl Van Woensel jdcvw Belgium
224 Jürgen Daems jdcvw Belgium
225 Michał Neumann CST 7R MTB TEAM Poland
226 Kārlis Berlands 4Cyclists Latvia
227 Marcin Wąchnicki Słupsk Poland
228 PIOTR NIEWIADA Środa Racing Team Poland
229 Magdalena Szycko FESTA Poland
230 Jan Lindholt Nielsen GarageShoppen Denmark
231 Rego Strazdiņš Hawaii Express Filter Latvia
232 Tomasz Stachowicz PROMUJEMY.PL Poland
233 Mateusz Fiedurek ABSOLUTE BIKES TEAM Poland
234 Konrad Kunicki . Poland
235 Pat Wouters Hillhoppers Belgium
236 Tomasz Szycko HPE Sport Poland
237 Krzysztof Jeger Kibolski KS Poland
238 Toms Dinsbergs Hawaii Express Scott Latvia
239 Peter Majerský HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
240 Artur Zarański CELLFAST MTB TEAM Poland
241 John Schneider Old Cranks Denmark
242 Igor Rusko HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
243 Ladislav Bráz HORAL Bike Team Slovakia (Slovak Republic)
244 Thomas Johnsen Skanderborg MTB Denmark
245 Mariusz Maniek Korolczuk PTR Dojlidy Poland
246 Sebas Patron Veloce Netherlands
247 Sarmis Spilbergs Charged up Latvia
248 Dawid Żurek KolaŻe wyklęci Poland
249 Piotr Pyra Kaszubiak Poznań Poland
250 Oleg Khlopov Bike Portal Ukraine
251 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
252 Nils Jacobsson CK Fix Sweden
253 Koen Lenaerts Mtb team No Excuse Belgium
254 Szymon Zacharski Tytan Radom Poland
255 Andrzej Jackowski CELLFAST MTB TEAM Poland
256 Paul De Smedt Hilhoppers Belgium
257 Dirk Van Meensel Hilhoppers Belgium
258 Joeri Baelus Hillhoppers Belgium
259 Johan Buelens Hilhoppers Belgium
260 ANDRZEJ SOBEK EURO-NOVA HADES MTB TEAM Poland
261 Tomasz Majcher HPE Sport Poland
262 Tomasz Wirkus 2Fast4U Poland
263 Henrik Johansson Team NGU Sweden
264 Girts Spilbergs Charged Up! | attp.lv Latvia
265 Thomas Toft Rathleff fra Fed til Norsemann Denmark
266 Björn Büdenhölzer Teuto-Warriors Germany
267 David Alm Team NGU/Skövde CK Sweden
268 Reinhard Hagedorn Teuto-Warriors Germany
269 Thomas Siemes Teuto-Warriors Germany
270 Martin Lundblad TEAM RMI Sweden
271 Daniel Liljestrand Team NGU Sweden
272 Ralph Boman Team NGU Sweden
273 Andrzej Piotrowski Tomazi Bike Team Poland
274 Matthias Boetens Pulso-Preventielab Belgium
275 Marcus Johansson Hässleholms CK Sweden
276 Claus Møller Larsen Svendborg MTB Denmark
277 Gavin Linfield United Kingdom
278 Carsten Lund AlpeX Denmark
279 Martin Erni AlpeX Denmark
280 Kim Thomsen AlpeX Denmark
281 Bart Van Den Langenbergh ZuperbikerZ Belgium
282 Kris Van den Bogerd ZuperbikerZ Belgium
283 Konrad Gręda NEW AGE FITNESS - SKLEPROWEROWY.PL Poland
284 Daniel Östvall Flat Scania Sweden
285 Andreas Johansson Flat Scania / Frosta Multisport Sweden
286 Andy Goodwin Flat Scania Sweden
287 Michael Dideriksen Sø-PET / Svendborg mtb klub Denmark
288 Rafał Jankowski TOYOTA NOWAKOWSKI Poland
289 Andreas Letzgus RIG Freiburg Germany
290 Mindaugas Žiūkas Jokers Lithuania
291 Jens Gadgaard Fra fed til norseman Denmark
292 Robin Stenhöös Hässleholms Ck/Sölvesborgs Velo Sweden
293 Tobias Guggemos Brand Riders Germany
294 Paweł Koźmiński Michelin Team Poland
295 Piotr BIENENDA Cryospace Olsztyn Poland
296 Piotr Niewieczerzal CK Sävast Sweden
297 Aleksey Buivalenko amigos Ukraine
298 Tomasz Juchniewicz CST 7R MTB Team Poland
299 Izaak Meulenbelt . Netherlands
300 Tomasz Sośniak 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
301 Patryk Gretkowski 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
302 Ryszard Gretkowski 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
303 Magdalena Fabjanowicz 7r Logistic Politechnika Gdańska Poland
304 Michael Haza DAV-Team Hazarad Germany
305 Grzegorz Rokicki CST 7R MTB Team Poland
306 Gustav Sassner CKX Sweden
307 Martin Bjerkefeldt CKX Sweden
308 Tomasz Błoński Weso - lucky mtb team Poland
309 Tomasz Wróbel Komorniki MTB Team Poland
310 Christoph Steffan Funk & Telefon Steffan Oderwitz Germany
311 Adam Kula PORSCHE INTER AUTO POLSKA - CFO TEAM Poland
312 Jan Jodłowski brak Poland
313 Søren Heissel Sponz MTB Center / AMATON Denmark
314 Torben Greisen Sponz MTB Denmark
315 Torben Juhl-Pedersen MTB 7130+ Denmark
316 Peter Olin CKX Sweden
317 Michał Kieś Alchimica Polska Poland
318 Søren Nymand HMTBK Denmark
319 Andrii Vashchenko DP Camp Ukraine
320 Sandra Backman Singletrack Sisters Race Team Sweden
321 Alexander Lapajne CKX Sweden
322 Mirosław Borycki TWOMARK Poland
323 Paweł Widacki Poland
324 Dmytro Petrov dimapetrov.com Ukraine
325 Filip Sterna Poland
326 Paweł Młyński KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
327 Wiesław Zalewski KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
328 Konstantsin Balabanov Belarus Belarus
329 Martin Green Team Design Cykler Denmark
330 Jesper Clemmensen Kibæk MTB Denmark
331 Krystian Domino KGHM Polska Miedź SA Oddział Huta Miedzi Głogów Poland
332 Andrius Norkevicius COLIBRI Cycling Team Lithuania
333 Max Ahston Stockholm CK Sweden
334 Roger Edvinsson Creme Fraiche Bicycle Club Sweden
335 Søren Mønster 7130+ Juelsminde Denmark
336 Jens Germundsjö Bålsta CK Sweden
337 Ingo Schöne Team2Beat Germany
338 Jacek Banaszewski BLU Team Refleks Poland
339 Szymon Cygan KK Cyklon Warszawa Poland
340 Arturas Remeika BIKEXPERT Cycling Team Lithuania
341 Thorkild Lystbæk Kibæk MTB Denmark
342 Lars Mandal Hansen HMTBK Birkenstock Denmark
343 Jakob Gawlik Frosta Multisport Sweden
344 Peter Strenk MK Canyon Mafia Slovakia (Slovak Republic)
345 Martin Clemmensen Kibæk MTB Denmark
346 Adam Ptasiński BLU Team Refleks Poland
347 Jonas Laursen Kibæk MTB Denmark
348 John Larsson CKX Sweden
349 Artem Makii PNPPK Perm Russian Federation
350 Marcin Dunajewski Euro-Nova Poland
351 Tomasz Piotrowski Cryospace Olsztyn Poland
352 Peter Meinert Nielsen MTB 7130+ Denmark
353 Jakub Piszczek MMP Bochnia Poland
354 Ruben Eskildsen viborg mtb Denmark
355 Linus Holmgren CKX Sweden
356 Piotr Sadowski LOTOS TEAM Poland
357 Maciej Miarka UBUNGU TEAM Poland
358 Andrzej Nowiński Gang Yeti Poland
359 Piotr Romaszewski Polska
360 Leszek Płudowski Cycliści Poland