Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Dariusz Ziółkowski Timbud Team Poland
2 Grzegorz Berestecki Whiskylover Germany
3 Thomas Cornes The Misfits United Kingdom
4 Mathias Wyffels Wyffels The Misfits Belgium
5 Maciej Makowski Brak Poland
6 Rafał Kocik Geodetic Team Poland
7 Michał Baranowski RIDE43TEAM Poland
8 Mikael Karlsson CK Uni Sweden Sweden
9 Wiesław Fidurski Masters Złotów Poland
10 Ewelina Cywińska MajBike Team Poland
11 Jacek Kołodziej Gomola Trans Airco Poland
12 Lech Swoboda Rettig Heating Poland
13 Pavel Fomin CIBUNIGAS Cycling Team Russian Federation
14 Jarno Laine Ahveniston ajokoirat Finland
15 Tapani Honkanen Ahveniston ajokoirat Finland
16 Rachdi Assia Team Cassoulet France
17 Edyta Jakubowska-Olech MTB Eldar Świecie Poland
18 Kuba Jurkowski Poland
19 Ewelina Bojdzińska VELCREDO Poland
20 Łukasz Dawidowicz WKS Wilczyce Poland
21 Filip Marcinkowski Wolsztyn Poland
22 Dmitry Kouprianov 9RusMTB Russian Federation
23 Łukasz Różański RoseBrothers Tigar MTB Team Poland
24 Michał Różański Rose Brothers Trigar MTB Team Poland
25 Andrey Serov - Russian Federation
26 Jacek Podgórski TOMCHEM Poland
27 Ewa Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
28 Piotr Niewieczerzal FTI Racing Team Sweden
29 Piotr Romaszewski Polska
30 Kamil Solomianko ROSTI Mtb Team Poland
31 Mariusz Macegoniuk Mario Team Poland
32 Łukasz Warżała Ski&Bike House Team / Stronie Śląskie Poland
33 Cezary Szafraniec www.ochotnicamtb4towers.pl Poland
34 Rafał Chojnacki Crazy Racing Team Poland
35 Paweł Kryszak ZRYCIOLE MTB Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Rafał Piekielniak Lubię białe buty Poland
2 Tomasz Żak Koki Poland
3 Andrzej Wierzbicki pro bike Poland
4 Przemysław Kubiak Kibolski KS Poland
5 Jędrzej Żebrowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
6 Zygmunt Migała Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
7 Artur Guzewicz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team Poland
8 Tomasz Radziejowski Jacht Klub Nisko Poland
9 Nataliia Shershneva PNPPK Perm Russian Federation
10 Marcin Sołtysik Marcin Poland
11 Girts Rolskijs Motosports Racing Team Latvia
12 Celine Van Hulle Scrambled Legs Belgium
13 Pieter Vandekerckhove Scrambled Legs Belgium
14 Alain Van Den Heede 2ManyBikers Belgium
15 Dany Delauw 2ManyBikers Belgium
16 Robrecht Achten Vitsers Belgium
17 Lydie Vandevenne Girlpower Belgium
18 Annik Camps Girlpower Belgium
19 Damian Garbatowski Kibolski KS Poland
20 Waldemar Warguła Kibolski KS Poland
21 Radosław Kamiński T4B Team Poland
22 Sylwester Molski SKLEP ROWEROWY BIKE - FINGER WAŁBRZYCH Poland
23 Mateusz Tygielski MH Automatyka Poland
24 Rene Blochberger Team Justins Candy Austria
25 Paulius Kurlavičius S-Sportas Lithuania
26 Wojciech Borkowski FTI Racing Team Poland
27 Paweł Spychalski FTI Racing Team Poland
28 Wojciech Maćkowiak ' - ' Poland
29 Jacek Olech MTB Świecie Poland
30 Michal Jarosiewicz BST Banach Sport Team Poland
31 Dario Russo Sportpark Aare-Rhein Switzerland
32 Benny Michler BikersOnFire Belgium
33 Andrzej Onyśko IMMOTION SPECIALIZED ŚKODA GALL-ICM Poland
34 Grzegorz Wielbiński ADVA Optical Networking Poland
35 Pascal Szekely BikersOnFire Belgium
36 Edita Pociūtė-Kurlavičienė SK S-Sportas Lithuania
37 Sabine Lengert Velonistas Berlin Germany
38 Zhanna Maslova Amazonki bike team / MTB-training Russian Federation
39 Łukasz Budzyn Browarek team Poland
40 Anna Nizołek Hilux Team Poland
41 Tomasz Winek Venezia MTB Poland
42 Susanne Turner The Danish Ladies Denmark