Lista oczekujących (nie opłaceni)

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Radosław Rogóż ultratrack.pl www.camp.mg Poland
2 Jan Andrej Cully Procycling AONE Slovakia (Slovak Republic)
3 Karol Mielnik MTB Racing Academy Poland
4 Pavel Hnyk MTB Czech Republic
5 Michał Grenda POMORSCY_GÓRALE Poland
6 jarosław Roślicki TU Europa Poland
7 Damian Staroń Ski&Bike House Team Poland
8 Artur Kaczmarek United Eagles Cycling Team Poland
9 Igor Zalewski Dzikie Orły Poland
10 Ralph Boman Team NGU Sweden
11 Małgorzata Jakubowska AUTO LAND MTB TEAM Poland
13 Adam Deska ŻonoBijka Team Poland
14 mateusz lewandowski ŻonoBijka Team Poland
15 Rafał Siennicki MCP Bike Team Poland
16 Andrius Jukna - Lithuania
17 Ewa Niewieczerzal Northern XC Sports Club Sweden
18 Joaquin Heredia Marhuenda Atalaya Bike Team Spain
19 Maciej Bernat Polski Klub MTB Poland
20 Christian Radl Bike Porn Bgld Austria
21 Tomasz` Wysocki Trzpaki Poland
22 Marc Harb The Hot Cogs Lebanon
23 Grzegorz Rusinowski Ks Energia Kozienice Poland

Zapisani zawodnicy

LP Imię i nazwisko Klub/firma Kraj
1 Naima Diesner Tuspo Weende Germany
2 Paweł Gaca METRO NIERUCHOMOSCI BYDGOSZCZ Poland
3 Adam Grabowski IncaTerrorSquad Poland
4 Magdalena Kosko Damovo Bike Team Poland
5 MELANIE BENOIT ANNECY France
6 Vlastimil Kráčmar Kupkolo.cz MTB Trilogy Czech Republic
7 Jan Karasek RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Poland
8 Łukasz Gorbacz Szprycha Giżycko Poland
9 Abe Sikkema Klein Verzet Netherlands
10 Zbigniew Kiszka Pressing RIBOX, Schody i Drzwi Gromotka Team Poland
11 Krzysztof Hampelski Gomola Pack-Center Poland
12 Jarek Wójcik Rowerowy Kampinos Poland
13 Lech Kawecki BRC Poland
14 Katia Samson Sambo Belgium
15 Karol Mocniak Polski Klub MTB Poland
16 Kateřina Obstová Decathlon Czech cycling team Czech Republic
17 Antonin Hodr Pro Bike Trutnov Czech Republic
18 Jan Czapliński Velcredo Factory Team Poland
19 Tom Schepers Tom Transactief Belgium
20 Reinout Van Schuylenbergh 3LAB Belgium
21 Kathleen Sterckx 3LAB Belgium
22 Tom Embo Sambo Belgium
23 Bart Van Hout Sahara boy Belgium
24 PIOTR BAZIAK BODYiCOACH Poland
25 Franciszek Donarski ROWERTOUR.COM POLARFOX Poland
26 Xavi cano ubeda Matadepera BTT Spain
27 Koen Dierckens - Belgium
28 Michal Petr INS BIKE TEAM Czech Republic
29 Jiri Petr INS BIKE TEAM Czech Republic
30 Patxi Plazaola Esnaola Megamo Spain
31 Gerard Peix alonso Megamo satélite team Spain
32 ANIA FONTANET ROVIRA MEGAMO TEAM Spain
33 Kasia Laskowska Finisher.pl Poland
34 Pavel Hnyk MTB Czech Republic
35 Kevin Van Hoovels MTB Team Langdorp Belgium
36 Kostas Kardelis RealBean.eu Lithuania
37 Karol Górecki Damovo Bike Team Poland
38 Werner van der Merwe Entrago Merida Australia
39 Agnieszka Uroda-Hampelska Gomola Pack-Center Poland
40 Kenzo Demoor In 't wiel Belgium
41 Bert De Vos Bert Transactief Belgium
42 Chris Van Erp Transactief Belgium
43 Erwin de Veer MCO Netherlands
44 Jonathan Van Betsbrugge De Genieter Belgium
45 Ward Lapierre Transactief Belgium
46 Andreas Suls race and raise Belgium
47 Jef De Mulder Transactief Belgium
48 Francis Sevenoo Campe Cycling Team Belgium
49 Jan Van Der Auwera jakke & Joekke Belgium
50 Jan Pollet Jeanke Transactief Belgium
51 Joeri Vaneycken jakke & Joekke Belgium
52 Niels Mesens Total Energies racing team Belgium
53 Bert De Gendt Total Energies racing team Belgium
54 David Verstappen Transactief Belgium
55 Gill Bouwen Tripeltrappers Belgium
56 Michiel Winckelmans Tripeltrappers Belgium
57 David Ritzen Transactief Belgium
58 Diederik Van Robays Transactief Belgium
59 Jonathan Nuyts Rode lantaarn Belgium
60 Dariusz Wierzbicki Gomola Pack-Center Poland
61 Grzegorz Stolarczyk Gomola Trans Airco Poland
62 Tomáš Strnad INS bike team Poland
63 Martin Kostelnicak PROCYCLING AONE Slovakia (Slovak Republic)
64 Pavel Nosek Rohozec Amix Team Czech Republic
65 Marek Křepelka Rohozec Amix Team Czech Republic
66 Lennard Heidenreich Merida Bikes Germany
67 Robert Bednarz brak Poland
68 marek strnad INS BIKE TEAM Czech Republic
69 Wojciech Bukowiecki KSPO DENTINEA 1A Poland
70 Maciej Rączkiewicz KSPO Dentinea 1A Poland
71 Maciej Zajko Nocny Patrol Poland
72 Jeroen de Geus Bushbikers Netherlands
73 Vladi Pokobova Vanomobil mtb team Belgium
74 Peter Olin The Dirt Duo Sweden
75 Andreas Johansson The Dirt Duo Sweden
76 Lionel POLETTI MB Race France
77 Artur Brzeziński Pomerania Mistral Sport MTB Team Poland
78 Izabela Brzezińska Pomerania Mistral Sport MTB Team Poland
79 Simon Overeem bikerdads Netherlands
80 Ruben van Veen bikerdads Netherlands
81 Peter Verstraete Bikes Claessens - Jurdie RT Belgium
82 Jakob Smits Ibex Explore Belgium
83 Toon Luyten Ibex Explore Belgium
84 Małgorzata Kaczmarek - Poland
85 Tomasz Pietrzycki PIE3CKI TEAM Poland
86 Małgorzata Adamczyk Gomola Pack Center Poland
87 Bartosz Szczepanek - Poland
88 Michał Adamczyk - Poland
89 Krystyna Żyżyńska-Galeńska Damovo Bike Team Poland
90 Péter Boda Bringabanda SC Hungary
91 Tomasz Szopinski Mazovia Poland
92 stef houdmeyers Bike Team Meerhout Belgium
93 Paweł Garczyk Warszawski Klub Kolarski Poland
94 Mark O'Shea - Ireland
95 andrea canciani italian army cycling Italy
96 Tomasz Czerniak Chłopaki Poland
97 Marcin Urbaniak KS Stomil Poznań Poland
98 Henk Hoevers La Rochelle Netherlands
99 Jannik Kryger Jørgensen XR2 Denmark
100 Ole Prassé XR2 Denmark
101 Mateusz Maleszka 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Poland
102 Wojciech Orłowski Dzikie Orły Poland
103 Petr Vrátník 2V BIKERS young Czech Republic
104 Milan Houdek 2V BIKERS young Czech Republic
105 Lukáš Říhánek 2V BIKERS Czech Republic
106 Vratislav Houdek 2V BIKERS Czech Republic
107 Martin Sator Nora Racing Team Austria
108 Seppe Rombouts RB Zelfbouw UCT Belgium
109 Krzysztof Majkowski Velcredo Factory Team Poland
110 Arkadiusz Jusiński EVANLITE Poland
111 Krystian Kotlarz STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM Poland
112 Paweł Winczaszek STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM Poland
113 Vitali Yazvinski _ Poland
114 Torben Frohns DDMC Solling e.V / Team DDMC Güldenmoor Germany
115 Grzegorz Maleszka 7R ROWMIX TEAM P/B 72D Poland
116 Paweł Weber Kibolski KS Poland
117 Michał Lenz Lenz Poland
118 Piotr Sozański 7R ROWMIX TEAM p/b 72D Poland
119 Monika Kulling - Poland
120 Piotr Pyra Kaszubiak KS STOMIL POZNAŃ Poland
121 Lucjan Maślana niezrzeszony Poland
122 Maciej Cieciera KRAINA DRZWI BIKE TEAM Poland
123 Joe Tuohy None Ireland
124 Jonas Bulckens 26/9 inch MTB Team Belgium
125 Bartosz Mikler Victoria Jarocin Accent Poland
126 Tomasz Żak - Poland
127 Mikko Jokela Vanda CK Finland
128 Leif Pyykkönen Vanda CK Finland
129 Justyn Wójcik KS Energia Kozienice Poland
130 Łukasz Bolius Bolek Team Poland
131 steven vlemincx Steven & Toon Belgium
132 Toon Devroye Steven & Toon Belgium
133 thierri oudermans Tripplel bikers Belgium
134 Mike Schiller Kondycja.Net Team Poland
135 Tomasz Budziński CYKLO BYDGOSZCZ Poland
136 Michał Ziemba Cyklo Bydgoszcz Poland
137 Aivars Dārznieks Veloprofs.lv / TREK Latvia
138 Kaspars Čipots KC EXPERT Latvia
139 Artur Nowinka LS Plus Recycling Team Poland
140 Maris Kamerads DiviGrupa.lv Latvia
141 Oskars Ozols DIVI grupa Latvia
142 Maris Koralkevics #GroheTeamLatvia Latvia
143 Piotr Niewieczerzal Northern XC Sports Club Sweden
144 sebastian Luis Alcaraz Dominguez Centre Excursionista de Xixona Spain
145 Felix Sabater Nicolau NougUp! Spain
146 Paloma Soler López NougUP! Spain
147 Álvaro Sabater Nicolau NougUP! Spain
148 Bram Reijers WildBoys RMC Netherlands
149 Buddy Wildschut WildBoys RMC Netherlands
150 Danny Sleeckx Rijwielen Hermans Belgium
151 Przemek Kiszka KGS Legends Poland
152 Dmytro Kudashev STS EXTREME STRZELIN GROM-BIKE TEAM Ukraine
153 Steffen Larsson Silkeborg Boys Denmark
154 Uldis Leimanis #GroheTeamLatvia Latvia
155 Raul Talumaa CC Rota Mobilis Estonia
156 Marcin Zoladkowski Chapeau Sandnes Norway
157 Sven Husveg Chapeau Sandnes Norway
158 Thomas Nærland Bryne Norway
159 Paweł Błaszczyk Strabag Bike Team Poland
160 Olav Tu Husveg BHC Norway